Nowości letniej ramówki FOKUS TV - zrelaksuj się i poznaj świat

Filmy podróżnicze, magazyn wędkarski, program kulinarny, seria programów przygodowych dla młodzieży – to tylko niektóre nowości letniej ramówki FOKUS TV. Kanał modyfikuje ofertę na lipiec i sierpień, wprowadzając programy, które pozwolą widzom zrelaksować się, poczuć atmosferę wakacji a jednocześnie poznać świat.Wśród nowości letniej ramówki FOKUS TV znalazły się dwa programy podróżnicze: „Rudy Maxa i jego Europa” oraz „Wyprawy na krańce świata”. Znany podróżnik Rudy Maxa prezentuje najciekawsze turystycznie zakątki Europy, a także przekazuje praktyczną wiedzę dotyczącą podróżowania. „Wyprawy na krańce świata” przenoszą widzów w najpiękniejsze, najbardziej magiczne a jednocześnie niedostępne miejsca na Ziemi.Magazyn „Cudowny świat wędkarskich przygód” będzie gratką dla pasjonatów wędkarstwa a także wielbicieli pięknych krajobrazów. W programie „Kuchenni detektywi” widzowie FOKUS TV poznają tajniki sztuki kulinarnej zarezerwowane dla mistrzów kuchni.Wakacyjną nowością dla młodzieży jest emocjonująca seria przygodowa „Egzamin z przetrwania”. Prowadzący program Les Straud - światowy guru survivalu – zabiera grupę młodzieży na ekstremalną wyprawę, podczas której uczestnicy będą musieli wykazać się umiejętnościami przetrwania w trudnych warunkach. Ponadto dla młodszych widzów przygotowano program „Jak to możliwe?”, który w humorystyczny sposób wyjaśnia najróżniejsze zjawiska.

- Wakacyjna oferta FOKUS TV zadowoli najbardziej wymagających widzów, a także dostarczy rozrywki i pobudzi emocje. Będzie doskonałym uzupełnieniem wypoczynku oraz pozwoli na łatwe i przyjemne poszerzanie wiedzy o świecie – mówi Julia Ogińska, dyrektor programowa i ds. zakupów FOKUS TV.

W weekendowe popołudnia pojawi się pełen pozytywnych emocji program „Witajcie na świecie” oraz rozrywkowy „Na ratunek rodzicom”. Dla sympatyków zwierząt przygotowano „Rozmowy nieoswojone”, program opowiadający w zabawny sposób o zwyczajach zwierząt.

Latem FOKUS TV kontynuuje dotychczasowy układ wieczornych pasm tematycznych, nadawanych w kolejne dni tygodnia: Poniedziałki z historią, Wydarzenia, które zmieniły świat, Dokumenty społeczne, Mój adres Ziemia i Mocne piątki. Nowością w piątkowe wieczory będzie seria dokumentalna „Ross Kemp na tropie gangów”, ujawniająca kulisy brutalnego świata przestępczego.
 

Redakcja 25/06/2014

Zobacz też

Który hipermarket jest najdroższy, a który najtańszy? Który hipermarket jest najdroższy, a który najtańszy? Postawione w tytule pytanie zadaje sobie bardzo wielu klientów największych sklepów. Z odpowiedzią pospieszył tygodnik "Polityka", którego dziennikarze od kilku lat regularnie testują polskie hipermarkety. W ostatnim badaniu najlepiej - także pod względem przystępności cen - wypadła sieć Auchan. BRYGIDA KOLENDA-ŁABUŚ, posłanka BEZPARTYJNA. KIM JEST BEZPARTYJNA posłanka z Polanicy-Zdroju. Zobacz SYLWETKĘ posła BRYGIDA KOLENDA-ŁABUŚ, posłanka BEZPARTYJNA. KIM JEST BEZPARTYJNA posłanka z Polanicy-Zdroju. Zobacz SYLWETKĘ posła Brygida Kolenda-Łabuś, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 21 (OKW Opole). Prawnik, samorządowiec i wieloletni wiceprezydent Kędzierzyna-Koźla. DOMICELA KOPACZEWSKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Aleksandrowa Kujawskiego . Zobacz SYLWETKĘ posła DOMICELA KOPACZEWSKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Aleksandrowa Kujawskiego . Zobacz SYLWETKĘ posła Domicela Kopaczewska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 5 (OKW Toruń). Pedagog z wieloletnim doświadczeniem i działaczka lokalnych struktur partii. W obecnej kadencji Sejmu bierze udział w pracach Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży. Na swojej stronie internetowej pisze: mojej pracy towarzyszy zawsze pasja i zaangażowanie, którymi staram się zarażać otoczenie, zarówno współpracowników jak i koleżanki i kolegów z ław sejmowych". Domicela Kopaczewska wprost zaraża pozytywną energią! LESZEK KORZENIOWSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła LESZEK KORZENIOWSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła Leszek Korzeniowski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 21 (OKW Opole). Przewodniczący partii w województwie opolskim. W przeszłości był związany z Polską Zjednoczoną Partią Robotniczą, a w 2001 roku przystąpił do Platformy Obywatelskiej. W obecnej kadencji Sejmu bierze udział w pracach Komisji Skarbu Państwa oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!