Nowa wersja Google Chrome - Mówimy jak ŚCIĄGNĄĆ 17.0?

Dostępna jest najnowsza wersja przeglądarki od Google - Chrome 17.0. Czy warto ją pobrać? Skąd ją ściągnąć? Czy można powiedzieć, że jest jedną z najpopularniejszych, dostępnych na rynku przeglądarek? Mówimy wszystko na temat Google Chrome 17.0.  Pobierz stabilną i szybką Google Chrome.

Google udostępniło nową wersję swojej popularnej przeglądarki internetowej - Google Chrome. Jest to wersja nosząca numer 17.0 i jest do pobrania ze strony internetowego giganta. Można ją pobrać z oficjalnej strony oprogramowania - www.google.pl/chrome.

Google Chrome - popularna przeglądarka

Chrome jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek na świecie. W styczniu 2012 roku zajmowała 3. miejsce pod względem popularności. W Polsce również jest bardzo lubiana - obecnie zajmuje drugie miejsce z udziałem w rynku wynoszącym niemal 22%. Wyprzedziła nawet Internet Explorer, domyślną przeglądarkę systemu Windows, która ma o dwie dziesiąte punkta procentowego mniejszy udział w polskim rynku.

Zalety Google Chrome

Chrome jest tak bardzo popularny przede wszystkim dlatego, że jest promowany przez Google i najlepiej obsługuje usługi giganta takie jak wyszukiwarka, serwis YouTube czy inne strony. Ale zalety Chrome na tym się nie kończą. Internauci chwalą ją za wygodny interfejs i stabilną pracę, czyli rzeczy, na które użytkownik zwraca uwagę. Są to niezwykle istotne cechy przeglądarki.

Kolejna wersja Chrome poprawia znane już błędy i problemy odkryte w przeglądarce i wprowadza ulepszenia dotychczas obecnych funkcjonalności. Między innymi, dodano możliwość regulacji marginesów w podglądzie drukowania (mała rzecz, a cieszy), dodano też pytanie o zakończenie ściągania przy zamykaniu okna w trybie Incognito, Chrome będzie umożliwiał ograniczone wsparcie dla gestów dotykowych (co będzie miało znaczenie przy korzystaniu z ekranów dotykowych i touchpadów), usunięto również symbol "+" z opcji "nowa zakładka".

Zmiany wyglądają na drobne, ale mogą mieć duże znaczenie dla kogoś, kto intensywnie korzysta z tych opcji.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!