Niezniszczalni, odcinek 4. Spadochroniarz porażony prądem. WIDEO

Niektóre wypadki wyglądają tak przerażająco, że wydaje się, że nikt nie wyszedł z nich żywy - a tak się nie dzieje! Eksperci w filmie „Niezniszczalni” rekonstruują najbardziej niezwykłe zdarzenia sekunda po sekundzie. Tym razem pokazują feralny skok spadochronowy i jego skutki.

Przygoda Scotta Lutza ze skokami spadochronowymi miała dramatyczny, ale nie tragiczny w skutkach przebieg. Podczas jego pierwszego skoku  główny spadochron oddziela się od niego i odlatuje. Scottowi udaje się otworzyć spadochron ratunkowy, dzięki pomocy instruktorów skaczących razem z nim. Jednak mimo tego, że udzielają oni  Scottowi instrukcji, dochodzi do jego zderzenia z linią wysokiego napięcia. Scott cudem wychodzi z tego podwójnego wypadku z niewielkimi obrażeniami i w pełni powraca do zdrowia.

.. Niezniszczalni. Wszystkie odcinki serii o ludziach, którzy przechytrzyli śmierć, na VOD. Za darmo!

Ten odcinek Niezniszczalnych odpowiada na dwa podstawowe pytania: Co spowodowało, że Scott skierował spadochron prosto na linię wysokiego napięcia, i jakim sposobem przeżył szok spowodowany porażeniem przez 12 000 voltów? Ekspert bezpieczeństwa zajmujący się elektrycznością i psycholog behawioralny wykonują w programie spektakularne eksperymenty, które mają dotrzeć do sedna wstrząsającej tajemnicy.

Redakcja 02/01/2017

Zobacz też

Czy opłaca się instalować LPG? Kalkulator opłacalności instalacji LPG Czy opłaca się instalować LPG? Kalkulator opłacalności instalacji LPG Opłacalność montażu instalacji LPG można obliczyć. Nie są to trudne kalkulacje. Wystarczy znać cenę benzyny, cenę gazu, średnie spalenie swojego auto, średni planowany przebieg roczny oraz rodzaj i koszt planowanej instalacji LPG wraz z montażem. Czy jazda na LPG się opłaca - Kalkulator LPG - czy warto - Czy instalacja LPG będzie opłacalna? Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS? Masz nielegalne oprogramowanie GPS? Co grozi za nielegalne oprogramowanie GPS? Masz nielegalne oprogramowanie GPS? Co grozi za posiadanie nielegalnego GPS? Dziś większość kierowców ma GPS. Tablet, telefon lub inny sprzęt nawigacyjny to za mało, by legalnie poruszać się po polskich drogach. Dlaczego oprócz nawigacji potrzebujemy także legalnego oprogramowania? Jaka kara grozi za brak licencji? Mówimy, co grozi za brak legalnego oprogramowania GPS. Masz nielegalne oprogramowanie GPS? WYMIANA OPON parami. Kiedy nie należy montować różnych opon na dwóch osiach? WYMIANA OPON parami. Kiedy nie należy montować różnych opon na dwóch osiach? Wymiana opon na nowe to duży wydatek. Dlatego wielu kierowców wymienia ogumienie parami - po 2 opony. To zgodne z polskimi przepisami, pod warunkiem że na każdej osi są zamontowane dwie identyczne opony. Niezależnie od przepisów czasem nie należy montować na dwóch osiach różnych opon. CHOROBA LOKOMOCYJNA w podróży. Czy można uniknąć choroby lokomocyjnej? Sposoby na chorobę lokomocyjną CHOROBA LOKOMOCYJNA w podróży. Czy można uniknąć choroby lokomocyjnej? Sposoby na chorobę lokomocyjną Choroba lokomocyjna może zniechęcić do podróży zarówni autokarem jak i samochodem, o rejsie statkim nawet nie wspominając. Czy można uniknąć choroby lokomocyjnej? Jak ustrzec się przed objawami choroby lokomocyjnej? Sposoby na chorobę lokomocyjną.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!