Niezniszczalni, odcinek 4. Spadochroniarz porażony prądem. WIDEO

Niektóre wypadki wyglądają tak przerażająco, że wydaje się, że nikt nie wyszedł z nich żywy - a tak się nie dzieje! Eksperci w filmie „Niezniszczalni” rekonstruują najbardziej niezwykłe zdarzenia sekunda po sekundzie. Tym razem pokazują feralny skok spadochronowy i jego skutki.

Przygoda Scotta Lutza ze skokami spadochronowymi miała dramatyczny, ale nie tragiczny w skutkach przebieg. Podczas jego pierwszego skoku  główny spadochron oddziela się od niego i odlatuje. Scottowi udaje się otworzyć spadochron ratunkowy, dzięki pomocy instruktorów skaczących razem z nim. Jednak mimo tego, że udzielają oni  Scottowi instrukcji, dochodzi do jego zderzenia z linią wysokiego napięcia. Scott cudem wychodzi z tego podwójnego wypadku z niewielkimi obrażeniami i w pełni powraca do zdrowia.

.. Niezniszczalni. Wszystkie odcinki serii o ludziach, którzy przechytrzyli śmierć, na VOD. Za darmo!

Ten odcinek Niezniszczalnych odpowiada na dwa podstawowe pytania: Co spowodowało, że Scott skierował spadochron prosto na linię wysokiego napięcia, i jakim sposobem przeżył szok spowodowany porażeniem przez 12 000 voltów? Ekspert bezpieczeństwa zajmujący się elektrycznością i psycholog behawioralny wykonują w programie spektakularne eksperymenty, które mają dotrzeć do sedna wstrząsającej tajemnicy.

Redakcja 02/01/2017

Zobacz też

STANISŁAW KALEMBA, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Piekar. Zobacz SYLWETKĘ posła STANISŁAW KALEMBA, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Piekar. Zobacz SYLWETKĘ posła Stanisław Kalemba to poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 38 (OKW Piła). Honorowy obywatel Grodziska Wielkopolskiego i jeden z najdłużej zsiadających w ławach sejmowych posłów; w parlamencie zasiada od I kadencji, czy od 1991 roku. Obecnie bierze udział w pracach Komisji do Spraw Unii Europejskiej i Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Od 31 lipca 2012 do 13 marca 2014 roku minister rolnictwa i rozwoju wsi w drugim rządzie Donalda Tuska. EUGENIUSZ GRZESZCZAK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Opactwa. Zobacz SYLWETKĘ posła EUGENIUSZ GRZESZCZAK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Opactwa. Zobacz SYLWETKĘ posła Eugeniusz Grzeszczak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 37 (OKW Konin). Inżynier, założyciel i wiceprezes Stowarzyszenia im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. JAROSŁAW GÓRCZYŃSKI, poseł BEZPARTYJNY - KIM JEST poseł BEZPARTYJNY z Ostrowca Świętokrzyskiego. Zobacz SYLWETKĘ posła JAROSŁAW GÓRCZYŃSKI, poseł BEZPARTYJNY - KIM JEST poseł BEZPARTYJNY z Ostrowca Świętokrzyskiego. Zobacz SYLWETKĘ posła Jarosław Górczyński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 33 (OKW Kielce). Inżynier, urzędnik i działacz samorządowy powiatu ostrowieckiego. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Spraw Zagranicznych, jest też członkiem Komisji do Spraw Unii Europejskiej. MAREK GOS, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Białegostoku. Zobacz SYLWETKĘ posła MAREK GOS, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Białegostoku. Zobacz SYLWETKĘ posła Marek Gos, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 33 (OKW Kielce). Samorządowiec, inżynier rolnictwa i debiutant w sejmowych ławach. W obecnej kadencji Sejmu zasiada w Komisji Zdrowia oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!