Niezniszczalni, odcinek 2. Jak przeżyć katastrofę helikoptera? WIDEO

Nowy Jork, 4 maja 2004 roku. Russ Mowry, pilot-weteran, oraz Andrew Torres, reporter wiadomości, wzlatują nad miasto helikopterem, by nakręcić najświeższe relacje. Gdy maszyna osiągnęła pułap 800 stóp, coś poszło strasznie źle i śmigłowiec wymknął się spod kontroli. W wyniku awarii runął na dachy Brooklynu. Jak to się stało, że obaj mężczyźni przeżyli katastrofę?

Cały przebieg katastrofy zostaje sfilmowany przez Shannon Sohn, przyjaciółkę i zarazem rywalkę reportera ze zniszczonego helikoptera. Ponieważ na nagraniu widać porozrzucane szczątki, wszystkim wydaje się pewne, że upadku maszyny nie przeżył nikt. Russ Mowry był pilotem helikoptera przez ponad trzydzieści lat i brał udział w najbardziej niebezpiecznych misjach w Wietnamie. Wszystko wskazuje na to, że jednak to wypadek z 4 maja powinien kosztować go życie.

Narzeczona Andrew Torresa słyszy o katastrofie w wiadomościach i natychmiast zdesperowana wybiega na ulicę, aby od świadków wypadku uzyskać jak najwięcej informacji.

Znajdująca się nadal w powietrzu reporterka Shannon Sohn czeka na jakiś znak, że jej dwaj koledzy i przyjaciele są żywi. Nagle zdarza się cud, Andrew wyczołguje się z wraku i staje na własnych nogach, przyzywając ludzi na pomoc. Mimo gwałtownej katastrofy Russ Mowry i Andrew Torres żyją!

.. Niezniszczalni. Wszystkie odcinki serii o ludziach, którzy przechytrzyli śmierć, na VOD. Za darmo!

Mimo upływu wielu lat od wypadku, Russ nadal rozpamiętuje przebieg katastrofy. To, jak do niej doszło, wciąż jest tajemnicą. Russ chce ją rozwiązać i wyrusza na miejsce, w którym to wszystko się stało. Będzie szukał odpowiedzi zasięgając opinii ekspertów i naukowców nie tylko z USA, ale też z Holandii. Wypadek zostanie zbadany przez najlepszych naukowców z Desdemona Motion Platform.

Russ i Andrew wracają na dachy Brooklynu po raz pierwszy od 6 lat, by ponownie spróbować się dowiedzieć, co się stało z ich helikopterem na parę chwil przed uderzeniem. Ich niekompletna pamięć o tych dramatycznych sekundach będzie wspomagana przez ekspertów od wypadków śmiertelnych. Inżynierowie NASA Langley Research Center odkryją przez Russem i Andrew ogromne siły działające w katastrofie śmigłowca. Wykonają w tym celu rzeczywisty test zderzeniowy.  To, co na pierwszy rzut oka wydaje się cudem, okazuje się być precyzyjnym łańcuchem wydarzeń, który ocalił załogę Chopper 4 ze śmiertelnego wypadku. Obejrzyj program Niezniszczalni na VOD. Za darmo!

Redakcja 09/10/2015

Zobacz też

Jakie są DYSCYPLINY na PARAOLIMPIADZIE? LISTA dyscyplin paraolimpijskich w Londynie Jakie są DYSCYPLINY na PARAOLIMPIADZIE? LISTA dyscyplin paraolimpijskich w Londynie Paraolimpiada w Londynie jeszcze przed rozpoczęciem cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zanim się zaczęła, już sprzedano 2,1 milionów biletów. Liczba ta stale rosła wraz z coraz bliższą datą startu zmagań niepełnosprawnych sportowców. Zobacz jakie są  dyscypliny paraolimpijskie? Jakie są funkcje i zalety bielizny termoaktywnej? Jakie są funkcje i zalety bielizny termoaktywnej? Bielizna termoaktywna jest wykonywana z włókien z tworzyw sztucznych, najczęściej z nylonu i poliestru. Podstawowym zadaniem takiej bielizny jest odprowadzanie potu na zewnątrz, tak aby było ciepło w chłodne dni, a jednocześnie ma pozostawać przewiewna i oddychająca w cieplejszych warunkach. Co warto wiedzieć o bieliźnie termoaktywnej zanim ją kupimy? Co warto zobaczyć w Monachium?  Przedstawiamy 5 atrakcji Monachium, które trzeba poznać Co warto zobaczyć w Monachium? Przedstawiamy 5 atrakcji Monachium, które trzeba poznać Monachium będące stolicą Bawarii to jedno z najpiękniejszych miast w Niemczech. Warte odwiedzenia o każdej porze roku. Oprócz starego miasta i licznych kościołów Monachium ma także wiele innych atrakcji do zaoferowania. Dowiedz się, co jeszcze warto odwiedzić podczas pobytu w tym mieście? Kto jest lepszy w parkowaniu samochodu? Mężczyźni czy kobiety? Kto jest lepszy w parkowaniu samochodu? Mężczyźni czy kobiety? Parkowanie samochodu nie należy do łatwych czynności, dlatego też na kursach nauki jazdy instruktorzy przywiązują wiele wagi do nauki tego manewru. Co ciekawe okazuje się, że parkowanie pojazdów o wiele lepiej wychodzi paniom. Co sprawia, że płeć piękna bije mężczyzn?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!