Niezniszczalni, odcinek 2. Jak przeżyć katastrofę helikoptera? WIDEO

Nowy Jork, 4 maja 2004 roku. Russ Mowry, pilot-weteran, oraz Andrew Torres, reporter wiadomości, wzlatują nad miasto helikopterem, by nakręcić najświeższe relacje. Gdy maszyna osiągnęła pułap 800 stóp, coś poszło strasznie źle i śmigłowiec wymknął się spod kontroli. W wyniku awarii runął na dachy Brooklynu. Jak to się stało, że obaj mężczyźni przeżyli katastrofę?

Cały przebieg katastrofy zostaje sfilmowany przez Shannon Sohn, przyjaciółkę i zarazem rywalkę reportera ze zniszczonego helikoptera. Ponieważ na nagraniu widać porozrzucane szczątki, wszystkim wydaje się pewne, że upadku maszyny nie przeżył nikt. Russ Mowry był pilotem helikoptera przez ponad trzydzieści lat i brał udział w najbardziej niebezpiecznych misjach w Wietnamie. Wszystko wskazuje na to, że jednak to wypadek z 4 maja powinien kosztować go życie.

Narzeczona Andrew Torresa słyszy o katastrofie w wiadomościach i natychmiast zdesperowana wybiega na ulicę, aby od świadków wypadku uzyskać jak najwięcej informacji.

Znajdująca się nadal w powietrzu reporterka Shannon Sohn czeka na jakiś znak, że jej dwaj koledzy i przyjaciele są żywi. Nagle zdarza się cud, Andrew wyczołguje się z wraku i staje na własnych nogach, przyzywając ludzi na pomoc. Mimo gwałtownej katastrofy Russ Mowry i Andrew Torres żyją!

.. Niezniszczalni. Wszystkie odcinki serii o ludziach, którzy przechytrzyli śmierć, na VOD. Za darmo!

Mimo upływu wielu lat od wypadku, Russ nadal rozpamiętuje przebieg katastrofy. To, jak do niej doszło, wciąż jest tajemnicą. Russ chce ją rozwiązać i wyrusza na miejsce, w którym to wszystko się stało. Będzie szukał odpowiedzi zasięgając opinii ekspertów i naukowców nie tylko z USA, ale też z Holandii. Wypadek zostanie zbadany przez najlepszych naukowców z Desdemona Motion Platform.

Russ i Andrew wracają na dachy Brooklynu po raz pierwszy od 6 lat, by ponownie spróbować się dowiedzieć, co się stało z ich helikopterem na parę chwil przed uderzeniem. Ich niekompletna pamięć o tych dramatycznych sekundach będzie wspomagana przez ekspertów od wypadków śmiertelnych. Inżynierowie NASA Langley Research Center odkryją przez Russem i Andrew ogromne siły działające w katastrofie śmigłowca. Wykonają w tym celu rzeczywisty test zderzeniowy.  To, co na pierwszy rzut oka wydaje się cudem, okazuje się być precyzyjnym łańcuchem wydarzeń, który ocalił załogę Chopper 4 ze śmiertelnego wypadku. Obejrzyj program Niezniszczalni na VOD. Za darmo!

Redakcja 20/02/2017

Zobacz też

Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 2.: Japońskie wyścigówki. Czy z japończyków da się „wyciągnąć” pieniądze? Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 2.: Japońskie wyścigówki. Czy z japończyków da się „wyciągnąć” pieniądze? W tym odcinku serialu Rozbieracze – biznes w garażu dwie drużyny jak zwykle konkurują w znajdowaniu ciekawych okazji wśród złomowanych aut oraz w wyjmowaniu z nich cennych części i spieniężaniu ich. Tym razem rozbieracze zabrali się za japońskie wyścigówki – Mitsubishi Evo i Subaru Imprezza. Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 1.: British Classics, czyli drugie życie klasycznych brytyjskich aut Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 1.: British Classics, czyli drugie życie klasycznych brytyjskich aut Rozbieracze – biznes w garażu to serial w którym dwa zespoły poszukują odpowiedzi na pytanie – ile pieniędzy można uzyskać z części odzyskanych ze złomowanych samochodów? Tym razem, w odcinku British Classics, rozbieracze sprawdzają, ile można zarobić na brytyjskich klasycznych autach. Odtajnione akcje CIA, odcinek 9: Jak CIA walczyło z Kaddafim? Odtajnione akcje CIA, odcinek 9: Jak CIA walczyło z Kaddafim? W 2011 roku świat obserwował, jak Libijczycy powstali przeciwko brutalnym reżimowi Mu’ammara al-Kaddafiego. Ale tylko kilka osób wiedziało, że Kahlifa Haftar, człowiek dowodzący siłami rebeliantów był rzeczywiście dawnym sojusznikiem i współpracownikiem CIA. Niesamowite przypadki medyczne, odcinek 1. Człowiek bez twarzy odzyska normalny wygląd? WIDEO Niesamowite przypadki medyczne, odcinek 1. Człowiek bez twarzy odzyska normalny wygląd? WIDEO Pierwszy odcinek serii „Niesamowite przypadki medyczne” przynosi pięć nieprawdopodobnych ludzkich historii. Jedną z nich jest przypadek mężczyzny, którego głowę zaatakował toksyczny grzyb. Czy pacjent odzyska utraconą twarz?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!