Niezniszczalni, odcinek 2. Jak przeżyć katastrofę helikoptera? WIDEO

Nowy Jork, 4 maja 2004 roku. Russ Mowry, pilot-weteran, oraz Andrew Torres, reporter wiadomości, wzlatują nad miasto helikopterem, by nakręcić najświeższe relacje. Gdy maszyna osiągnęła pułap 800 stóp, coś poszło strasznie źle i śmigłowiec wymknął się spod kontroli. W wyniku awarii runął na dachy Brooklynu. Jak to się stało, że obaj mężczyźni przeżyli katastrofę?

Cały przebieg katastrofy zostaje sfilmowany przez Shannon Sohn, przyjaciółkę i zarazem rywalkę reportera ze zniszczonego helikoptera. Ponieważ na nagraniu widać porozrzucane szczątki, wszystkim wydaje się pewne, że upadku maszyny nie przeżył nikt. Russ Mowry był pilotem helikoptera przez ponad trzydzieści lat i brał udział w najbardziej niebezpiecznych misjach w Wietnamie. Wszystko wskazuje na to, że jednak to wypadek z 4 maja powinien kosztować go życie.

Narzeczona Andrew Torresa słyszy o katastrofie w wiadomościach i natychmiast zdesperowana wybiega na ulicę, aby od świadków wypadku uzyskać jak najwięcej informacji.

Znajdująca się nadal w powietrzu reporterka Shannon Sohn czeka na jakiś znak, że jej dwaj koledzy i przyjaciele są żywi. Nagle zdarza się cud, Andrew wyczołguje się z wraku i staje na własnych nogach, przyzywając ludzi na pomoc. Mimo gwałtownej katastrofy Russ Mowry i Andrew Torres żyją!

.. Niezniszczalni. Wszystkie odcinki serii o ludziach, którzy przechytrzyli śmierć, na VOD. Za darmo!

Mimo upływu wielu lat od wypadku, Russ nadal rozpamiętuje przebieg katastrofy. To, jak do niej doszło, wciąż jest tajemnicą. Russ chce ją rozwiązać i wyrusza na miejsce, w którym to wszystko się stało. Będzie szukał odpowiedzi zasięgając opinii ekspertów i naukowców nie tylko z USA, ale też z Holandii. Wypadek zostanie zbadany przez najlepszych naukowców z Desdemona Motion Platform.

Russ i Andrew wracają na dachy Brooklynu po raz pierwszy od 6 lat, by ponownie spróbować się dowiedzieć, co się stało z ich helikopterem na parę chwil przed uderzeniem. Ich niekompletna pamięć o tych dramatycznych sekundach będzie wspomagana przez ekspertów od wypadków śmiertelnych. Inżynierowie NASA Langley Research Center odkryją przez Russem i Andrew ogromne siły działające w katastrofie śmigłowca. Wykonają w tym celu rzeczywisty test zderzeniowy.  To, co na pierwszy rzut oka wydaje się cudem, okazuje się być precyzyjnym łańcuchem wydarzeń, który ocalił załogę Chopper 4 ze śmiertelnego wypadku. Obejrzyj program Niezniszczalni na VOD. Za darmo!

Redakcja 20/02/2017

Zobacz też

Anomalie medyczne – chłopiec o ośmiu kończynach i siostry syjamskie zrośnięte miednicą Anomalie medyczne – chłopiec o ośmiu kończynach i siostry syjamskie zrośnięte miednicą Z ciała kilkuletniego Deepaka korzysta pasożytniczy bliźniak. Miejscowi mówią o Deepaku „chłopiec pająk". Czy lekarzom uda się pomóc chłopcu rozstać się z nieproszonym gościem? Przekonajcie się sami FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek filmu z cyklu „Anomalie medyczne" Michał Anioł obnażony, część 2 – współczesna próba rekonstrukcji fresku z Kaplicy Sykstyńskiej Michał Anioł obnażony, część 2 – współczesna próba rekonstrukcji fresku z Kaplicy Sykstyńskiej Michał Anioł był prawdziwym „człowiekiem renesansu": rzeźbił, malował, zajmował się architekturą i poezją. Miłość do sztuki była siłą napędową jego życia. W dwuczęściowym programie „Michał Anioł obnażony" inżynierowie, artyści i historycy spróbują się dowiedzieć, jak geniusz z Florencji osiągnął artystyczne wyżyny. Odtworzą w tym celu jego warsztat i przyjrzą się faktom z jego życia. Czy uda się im się odsłonić prawdziwe oblicze wielkiego artysty? Skąd wziął się celibat w kościele? Skąd wziął się celibat w kościele? W początkach Kościoła nie było celibatu. Św. Piotr pierwszy papież miał żonę, a Jezus uzdrowił jego teściową. Z kolei św. Paweł pisze, że kandydat na biskupa ma być mężem jednej żony, przykładnie wychowywać dzieci i nie nadużywać wina. Czy papież Franciszek wróci do tradycji i pozwoli księżom na żony? Kim był św. Juliusz I? Kim był św. Juliusz I? Papież św. Juliusz I wprowadził do liturgii święta Bożego Narodzenia 25 grudnia, zastępując nimi rzymskie święto rodzinne zwane Saturnaliami na cześć boga czasu. Uroczystość przypadała w drugiej połowie grudnia i obchodzili je też chrześcijanie razem z Rzymianami, co było niezgodne z wiarą katolicką.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!