Niesamowite przypadki medyczne, odcinek 2. Pręt w mózgu, dziura w brzuchu i trzecia noga

Guz szpecący twarz dziewczynki odbiera małej uroki dzieciństwa. Pewien lekarz w niemalże cudowny sposób przywraca buzi właściwe kształty. Z kolei dostawca pizzy ulega potwornemu wypadkowi - stalowy pręt przebija mu mózg. Mężczyzna zachowuje jednak pełną świadomość. Jak przebiegnie hospitalizacja?

Inny mężczyzna po rutynowym zabiegu chirurgicznym wychodzi z kliniki z metalowym rozwieraczem długości trzydziestu centymetrów. Obecność narzędzia prowadzi do zakażenia, po którym w brzuchu nieszczęśnika pojawia się dziura wielkości piłki nożnej (na zdj.)!

Kolejny pacjent przed dwudziestu laty w dramatycznym wypadku stracił krtań. Zdeterminowany lekarz jest gotów po raz pierwszy w historii wykonać niebezpieczną operację przeszczepu krtani. Czy ten zamiar się powiedzie?

.. Wszystkie odcinki serii „Niesamowite przypadki medyczne” na VOD. Za darmo!

Dwóch specjalistów sprawia, że spełnia się największe marzenie kolejnego bohatera 2. odcinka programu Niesamowite przypadki medyczne. Po ich interwencji z trzech w pełni uformowanych nóg mężczyźnie zostają dwie.

Student drugiego roku koledżu zawisł do góry nogami na drucie kolczastym potężnego ogrodzenia, co doprowadziło do poważnych uszkodzeń tkanek. Czy medycy zdołają przywrócić mu dawną sprawność?

Redakcja 10/08/2015

Zobacz też

Kredyt hipoteczny - dlaczego raty maleją lub rosną? Kredyt hipoteczny - dlaczego raty maleją lub rosną? Decydując się na kredyt hipoteczny można wybrać dwa sposoby na spłacanie rat: raty równe lub raty malejące. Nie oznacza to jednak, że nie wystąpi sytuacja, w której wartość comiesięcznej raty nie pójdzie do góry. Od czego to zależy? Oktoberfest - co to za święto, kiedy się odbywa? Oktoberfest - co to za święto, kiedy się odbywa? To jeden z największych festynów ludowych na świecie. Co więcej, wiekowy. W Monachium w Bawarii dobiegają końca najbardziej znane dożynki chmielowe na świecie, czyli popularne Oktoberfest. Sprawdź, skąd bierze się magia imprezy, która przyciąga co roku miliony osób. Czy Joanna Krupa poprawiła sobie biust? Czy Joanna Krupa poprawiła sobie biust? Joanna Krupa, polska modelka, która zrobiła karierę za oceanem, ma do siebie spory dystans. Gwiazda mówiąca w specyficzny sposób po Polsku, nazywana przez rodaków żartobliwie Dżołaną, nie ukrywa ingerencji lekarzy w swoją urodę. Co zrobić z wygraną w Lotto? Co zrobić z wygraną w Totka? Co zrobić z wygraną w Lotto? Co zrobić z wygraną w Totka? Co można zrobić z wygraną w LOTTO? Największa kumulacja w historii lotto. Do wygrania 50 mln zł! Co można zrobić z taką fortuną? Pomysłów jest tak dużo jak ludzi. Niektórzy nie chcą wydać ani złotówki i planują ulokować pieniądze w banku, żyjąc ze "skromnych" odsetek. Inni od razu wezmą się za wydawanie. Zaczną od kupienia prywatnej wyspy, najlepiej bezludnej, na którą polecą własnym odrzutowcem. Bardziej wrażliwi deklarują, że oddadzą kilka milionów ubogim, a może pomogą dzieciom w Afryce? Nasza propozycja to oddać wszystko na NFZ, częściowo załatać dziurę w budżecie i nie zostawić sobie ani złotówki.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!