Niesamowite przypadki medyczne, odcinek 2. Pręt w mózgu, dziura w brzuchu i trzecia noga

Guz szpecący twarz dziewczynki odbiera małej uroki dzieciństwa. Pewien lekarz w niemalże cudowny sposób przywraca buzi właściwe kształty. Z kolei dostawca pizzy ulega potwornemu wypadkowi - stalowy pręt przebija mu mózg. Mężczyzna zachowuje jednak pełną świadomość. Jak przebiegnie hospitalizacja?

Inny mężczyzna po rutynowym zabiegu chirurgicznym wychodzi z kliniki z metalowym rozwieraczem długości trzydziestu centymetrów. Obecność narzędzia prowadzi do zakażenia, po którym w brzuchu nieszczęśnika pojawia się dziura wielkości piłki nożnej (na zdj.)!

Kolejny pacjent przed dwudziestu laty w dramatycznym wypadku stracił krtań. Zdeterminowany lekarz jest gotów po raz pierwszy w historii wykonać niebezpieczną operację przeszczepu krtani. Czy ten zamiar się powiedzie?

.. Wszystkie odcinki serii „Niesamowite przypadki medyczne” na VOD. Za darmo!

Dwóch specjalistów sprawia, że spełnia się największe marzenie kolejnego bohatera 2. odcinka programu Niesamowite przypadki medyczne. Po ich interwencji z trzech w pełni uformowanych nóg mężczyźnie zostają dwie.

Student drugiego roku koledżu zawisł do góry nogami na drucie kolczastym potężnego ogrodzenia, co doprowadziło do poważnych uszkodzeń tkanek. Czy medycy zdołają przywrócić mu dawną sprawność?

Redakcja 10/08/2015

Zobacz też

Chińczyk – film kryminalny wg powieści Mankella na VOD za darmo. Dlaczego rodzina Andrénów musiała zginąć? Chińczyk – film kryminalny wg powieści Mankella na VOD za darmo. Dlaczego rodzina Andrénów musiała zginąć? Dwuczęściowy film „Chińczyk” w reżyserii Petera Keglevica to ekranizacja znanej powieści Henninga Mankella – mistrza współczesnego kryminału – na VOD za darmo! W szwedzkim miasteczku Hudiksval policja dokonuje makabrycznego odkrycia. Dziewiętnastu członków rodziny Andrénów zostaje brutalnie zamordowanych. Dlaczego te osoby zginęły? Odpowiedzi na to pytanie równolegle szukają funkcjonariusze wymiaru sprawiedliwości oraz krewna ofiar, która nie wierzy w wyniki oficjalnego śledztwa. Odtajnione akcje CIA, odcinek 10: Fikcyjny zamach stanu Odtajnione akcje CIA, odcinek 10: Fikcyjny zamach stanu W 1954 CIA po części wymyślając zamach stanu w Gwatemali doprowadzili do zmiany władzy w tym kraju. Tym samym kończąc okres reform rewolucji gwatemalskiej prowadzonej przez wybranego w demokratycznych wyborach prezydenta Jacobo Arbenza Guzmána. Kowboje oceanów: opis serii. Co w kolejnych odcinkach? Kowboje oceanów: opis serii. Co w kolejnych odcinkach? Zimne morza północy są nieobliczalne. Fale wysokie jak wieżowce i góry lodowe wielkości małego miasta. Nieustraszeni rybacy walczą o przetrwanie na swoich niewielkich kutrach. To zabójcza praca oraz jedyny sposób na życie jaki znają i kochają. Choroba Fabry’ego. Jak powstrzymać potworny ból? WIDEO Choroba Fabry’ego. Jak powstrzymać potworny ból? WIDEO Choroba Fabry’ego jest rzadka i mało znana. Jej pierwszy objaw – ból, pojawia się już w dzieciństwie. Właściwe leczenie może uratować życie chorego i umożliwia mu w miarę normalne funkcjonowanie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!