Niesamowite przypadki medyczne, odcinek 2. Pręt w mózgu, dziura w brzuchu i trzecia noga

Guz szpecący twarz dziewczynki odbiera małej uroki dzieciństwa. Pewien lekarz w niemalże cudowny sposób przywraca buzi właściwe kształty. Z kolei dostawca pizzy ulega potwornemu wypadkowi - stalowy pręt przebija mu mózg. Mężczyzna zachowuje jednak pełną świadomość. Jak przebiegnie hospitalizacja?

Inny mężczyzna po rutynowym zabiegu chirurgicznym wychodzi z kliniki z metalowym rozwieraczem długości trzydziestu centymetrów. Obecność narzędzia prowadzi do zakażenia, po którym w brzuchu nieszczęśnika pojawia się dziura wielkości piłki nożnej (na zdj.)!

Kolejny pacjent przed dwudziestu laty w dramatycznym wypadku stracił krtań. Zdeterminowany lekarz jest gotów po raz pierwszy w historii wykonać niebezpieczną operację przeszczepu krtani. Czy ten zamiar się powiedzie?

.. Wszystkie odcinki serii „Niesamowite przypadki medyczne” na VOD. Za darmo!

Dwóch specjalistów sprawia, że spełnia się największe marzenie kolejnego bohatera 2. odcinka programu Niesamowite przypadki medyczne. Po ich interwencji z trzech w pełni uformowanych nóg mężczyźnie zostają dwie.

Student drugiego roku koledżu zawisł do góry nogami na drucie kolczastym potężnego ogrodzenia, co doprowadziło do poważnych uszkodzeń tkanek. Czy medycy zdołają przywrócić mu dawną sprawność?

Redakcja 10/08/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!