Niesamowite przypadki medyczne, odcinek 1. Człowiek bez twarzy odzyska normalny wygląd? WIDEO

Pierwszy odcinek serii „Niesamowite przypadki medyczne” przynosi pięć nieprawdopodobnych ludzkich historii. Jedną z nich jest przypadek mężczyzny, którego głowę zaatakował toksyczny grzyb. Czy pacjent odzyska utraconą twarz?

W serialu Niesamowite przypadki medyczne każda historia zaczyna się od zagadki lub nietypowego problemu medycznego. Stopniowo poznajemy stan poszczególnych pacjentów, rzadkie objawy, aż  dochodzimy  do przełomu diagnostycznego. Jakie historie zobaczymy w odcinku pierwszym?

Przeszczep nogi, mózg zjadany przez tasiemca...

W tym odcinku  Niesamowitych przypadków medycznych zobaczymy, jak noga dziesięcioletniego  chłopca celowo odcięta, obrócona i ponownie przyszyta, aby poprawić jego mobilność.

Następnym przypadkiem jest kobieta, która niemal postradała życie, bo w jej mózgu tkwi larwa tasiemca. Zobaczymy jak podczas operacji larwa zostanie usunięta.

.. Wszystkie odcinki serii „Niesamowite przypadki medyczne” na VOD. Za darmo!

...człowiek bez twarzy, płód z jelitami na wierzchu, wydłużanie kończyn karła

Kolejnym przypadkiem jest mężczyzna, którego twarz zaatakował toksyczny grzyb. Pacjent  musi otrzymać protezę twarzy, która uratuje mu życie.

Lekarz badający kobietę w 20. tygodniu ciąży odkrywa, że płód cierpi na wadę wrodzoną,  w której jelita dziecka są na zewnątrz jego ciała.

Zobaczymy też, jak 14-letni chłopiec cierpiący na karłowatość przechodzi wiele skomplikowanych zabiegów chirurgicznych mających na celu wydłużenie mu kończyn.
 

Redakcja 03/08/2015

Zobacz też

Rekrutacja: jak przeżyć rozmowę o pracę? Rekrutacja: jak przeżyć rozmowę o pracę? Rozmowa kwalifikacyjna jest najważniejszą częścią procesu rekrutacji. Jest ona również najbardziej stresująca. Daje szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności, doświadczenia oraz osobowości, jednak bywa, że nerwy biorą górę  i nie wypadamy na niej tak, jakbyśmy chcieli. Świadomość, że ta rozmowa rekrutacyjna przesądzi o tym, czy staniemy się pracownikiem firmy nie pomaga.... Jak ją przejść tak, aby odnieść sukces? Czy praca w domu to dobry pomysł? Czy praca w domu to dobry pomysł? Praca w domu to często szansa na skupioną pracę bez strat czasu na dojazdy. Nie ma przeszkód technicznych: internet, e-mail to skuteczne sposoby komunikacji. Jeśli rozliczasz się zadaniowo, praca w domu jest dla Ciebie. Kiedy najlepiej odejść z pracy?  Jak dobrze odejść z pracy? Kiedy najlepiej odejść z pracy? Jak dobrze odejść z pracy? Dziś nikt już nie pracuje przez całe życie w jednej firmie. Zmiana pracy jest sprawą naturalną, wymusza ją na nas rynek pracy, konieczność zdobywania doświadczenia, chęć awansowania. Aby zmiana pracy była dla nas krokiem do przodu, a nie frustrującym przeżyciem, warto wyczuć, kiedy to zrobić. Odejść z pracy? Kiedy dobry moment? Kiedy należy odejść z pracy? Gdzie szukać pracy? Gdzie szukać pracy? Sposobów szukania pracy jest tyle, ile osób poszukujących zatrudnienia. Podstawowymi źródłami informacji o wakatach są np. media, urzędy pracy lub też polecenia naszych znajomych czy rodziny. Dobrym pomysłem jest rozsyłanie własnych ofert do pracodawców. Które z tych narzędzi jest najskuteczniejsze?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!