Niesamowite przypadki medyczne, odcinek 1. Człowiek bez twarzy odzyska normalny wygląd? WIDEO

Pierwszy odcinek serii „Niesamowite przypadki medyczne” przynosi pięć nieprawdopodobnych ludzkich historii. Jedną z nich jest przypadek mężczyzny, którego głowę zaatakował toksyczny grzyb. Czy pacjent odzyska utraconą twarz?

W serialu Niesamowite przypadki medyczne każda historia zaczyna się od zagadki lub nietypowego problemu medycznego. Stopniowo poznajemy stan poszczególnych pacjentów, rzadkie objawy, aż  dochodzimy  do przełomu diagnostycznego. Jakie historie zobaczymy w odcinku pierwszym?

Przeszczep nogi, mózg zjadany przez tasiemca...

W tym odcinku  Niesamowitych przypadków medycznych zobaczymy, jak noga dziesięcioletniego  chłopca celowo odcięta, obrócona i ponownie przyszyta, aby poprawić jego mobilność.

Następnym przypadkiem jest kobieta, która niemal postradała życie, bo w jej mózgu tkwi larwa tasiemca. Zobaczymy jak podczas operacji larwa zostanie usunięta.

.. Wszystkie odcinki serii „Niesamowite przypadki medyczne” na VOD. Za darmo!

...człowiek bez twarzy, płód z jelitami na wierzchu, wydłużanie kończyn karła

Kolejnym przypadkiem jest mężczyzna, którego twarz zaatakował toksyczny grzyb. Pacjent  musi otrzymać protezę twarzy, która uratuje mu życie.

Lekarz badający kobietę w 20. tygodniu ciąży odkrywa, że płód cierpi na wadę wrodzoną,  w której jelita dziecka są na zewnątrz jego ciała.

Zobaczymy też, jak 14-letni chłopiec cierpiący na karłowatość przechodzi wiele skomplikowanych zabiegów chirurgicznych mających na celu wydłużenie mu kończyn.
 

Redakcja 03/08/2015

Zobacz też

ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na H. Co znaczą imiona: Harold, Henryk, Herbert, Hieronim, Hilary, Horacy, Hubert? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na H. Co znaczą imiona: Harold, Henryk, Herbert, Hieronim, Hilary, Horacy, Hubert? ZNACZENIE IMION: mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę H, są sprawiedliwi i dobrzy, doskonale czują się zarówno w domowych pieleszach, jak i na salonach. Chętni do pomocy, oszczędni, konserwatywni, przywiązują dużą wagę do form towarzyskich. Lubią oceniać ludzi, przykładają dużą wagę do ich prezencji, majątku i tzw. dobrego wychowania. ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na G. Co znaczą imiona Gabriel, Gaweł, Grzegorz, Gustaw, Gwidon? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na G. Co znaczą imiona Gabriel, Gaweł, Grzegorz, Gustaw, Gwidon? Mężczyźni z imieniem na literę G to mężczyźni nietuzinkowi, z dużym poziomem testosteronu w organizmie. Można ich spotkać wszędzie tam, gdzie są piękne kobiety, a także – na wszelkiego rodzaju zawodach sportowych, barykadach i dyskotekach, które kończą się bijatyką. Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na F? Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na F? Jacy są mężczyźni o imionach na literę F? Złote chłopaki! Weseli, dowcipni, szczerzy, a do tego fajnie ubrani. W ich towarzystwie nie można się nudzić! Lubią blichtr i kasę, ale są też niezwykle szczodrzy, zawsze chętni do pomocy. Utalentowani, jednak ślęczenie w książkach czy nad skomplikowanym projektem to nie dla nich. Sprawdź znaczenie imion męskich na literę F. Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na D? Co znaczą imiona Daniel, Dawid, Dionizy, Dominik, Donald? Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na D? Co znaczą imiona Daniel, Dawid, Dionizy, Dominik, Donald? Chłopaki, których imiona zaczynają się na literę D, mają magnetyczny wpływ na kobiety – przyciągają je nawet wtedy, gdy o to nie zabiegają. A to powoduje, że nieustannie popadają w tarapaty, uważać muszą zwłaszcza na wiecznie zazdrosne partnerki! Jacy są mężczyźni o imionach na D?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!