Niedźwiadek – wzruszający film fabularno-przyrodniczy o życiu niedźwiedzi

Lubicie historie o zwierzętach? Ten film na pewno wam się spodoba! Jego bohaterami są mały niedźwiadek, który stracił rodziców i stary niedźwiedź, który podjął się opieki nad osamotnionym krewniakiem. Zapraszamy do FOKUS TV na piękny i wzruszający film przyrodniczy o życiu niedźwiedzi!


Nowo narodzony niedźwiadek nie miał szczęścia. Stracił matkę, która zmarła tragiczną śmiercią - podczas zbierania miodu poraniona została spadającymi odłamkami skał. Jej malutki potomek, który sam nie utrzymałby się przy życiu, spotkał jednak na swojej drodze starego niedźwiedzia, który się nim zaopiekował.

Niesamowita para przemierza teraz góry i lasy, wspólnie spędzając czas, bawiąc się, polując i stawiając czoła przeciwnościom losu. Tuż za nią krok krok podąża ekipa filmowa, rejestrująca niesamowite przygody niedźwiedzich przyjaciół. Chcecie poznać niedźwiadka i jego oddanego opiekuna, starego niedźwiedzia? 

Redakcja 01/01/2015

Zobacz też

Miejska dżungla Miejska dżungla Dzikie zwierzęta wkraczają do miejskiej przestrzeni. Ludzie bezustannie rozbudowują miasta, a zwierzęta tracą swoje domy. W końcu zapukały do naszych drzwi. W wiadomościach słychać mrożące krew w żyłach historie, które wydarzają się tuż za naszym progiem. Co kryje w sobie tajemniczy Bałtyk? Co kryje w sobie tajemniczy Bałtyk? 415 tys.km kwadratowych, 21 721 km sześciennych, maksymalna głębokość: 459 metrów. Co może ukrywać się w takiej masie wody? Na przykład niezliczone wraki statków. Nie tak znowu daleko od polskich plaż, Bałtyk kryje podwodne cmentarzyska w sumie ponad 20 tysięcy ludzi, którzy poszli na dno razem ze statkami „Wilhelm Gustloff”, „Goya”, „General von Steuben” czy z lotniskowcem „Graf Zeppelin”. Poza tym w wodach Bałtyku są rzeczy, o których nie śniło się nikomu. Procesy sądowe zwierząt Procesy sądowe zwierząt Skazaną wyprowadzono przed tłum na rynku. Przeciągnięto ją końmi po bruku, odcięto pysk oraz racicę i powieszono, aby się wykrwawiła. Skazana była bowiem świnią, i nie chodzi tu tylko o jej charakter. Do opisanych zdarzeń doszło w 1386 r. we francuskim Falaise, kiedy przed sądem stanęła maciora oskarżona o pogryzienie twarzy i rączki niemowlęcia. Po 9-dniowym procesie, skazano ją na egzekucję, na którą sprowadzono wszystkie okoliczne świnie, aby przypatrywały się śmierci koleżanki. Rzecz jasna po to, by wiedziały, co grozi im za podobne występki. Opel Corsa. Dla kogo? Czy warto? Dane techniczne, testy i opinie. WIDEO Opel Corsa. Dla kogo? Czy warto? Dane techniczne, testy i opinie. WIDEO Opel Corsa doczekał się piątej generacji. Od powstania samochodu minęły już 34 lata. Dowiedz się więcej o tym małym miejskim aucie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!