Niedźwiadek – wzruszający film fabularno-przyrodniczy o życiu niedźwiedzi

Lubicie historie o zwierzętach? Ten film na pewno wam się spodoba! Jego bohaterami są mały niedźwiadek, który stracił rodziców i stary niedźwiedź, który podjął się opieki nad osamotnionym krewniakiem. Zapraszamy do FOKUS TV na piękny i wzruszający film przyrodniczy o życiu niedźwiedzi!


Nowo narodzony niedźwiadek nie miał szczęścia. Stracił matkę, która zmarła tragiczną śmiercią - podczas zbierania miodu poraniona została spadającymi odłamkami skał. Jej malutki potomek, który sam nie utrzymałby się przy życiu, spotkał jednak na swojej drodze starego niedźwiedzia, który się nim zaopiekował.

Niesamowita para przemierza teraz góry i lasy, wspólnie spędzając czas, bawiąc się, polując i stawiając czoła przeciwnościom losu. Tuż za nią krok krok podąża ekipa filmowa, rejestrująca niesamowite przygody niedźwiedzich przyjaciół. Chcecie poznać niedźwiadka i jego oddanego opiekuna, starego niedźwiedzia? 

Redakcja 01/01/2015

Zobacz też

Jak tanio i skutecznie posprzątać kuchnię? Jak tanio i skutecznie posprzątać kuchnię? Bądź EKO! Poznaj nasze sposoby na ekosprzątanie! Jak tanio i skutecznie posprzatać w kuchni? Każdy z nas lubi, gdy jego dom przed świętami lśni czystością. Mówi się, że kuchnia jest wizytówką jego właścicielki. Co zrobić, gdy cenisz sobie czystość, ale nie chcesz wydawać kroci na wynajęcie sprzątaczki ani drogie środki czystości? Mówimy, jak przy pomocy soli, octu i cytryny posprzatać kuchnię. Kredyt świąteczny: raty na karcie czy kredyt ratalny? Kredyt świąteczny: raty na karcie czy kredyt ratalny? W okresie przedświątecznej gorączki zakupów wielu z nas zastanawia się pewnie skąd wziąć na to wszystko pieniądze. Rozwiązaniem jak co roku jest kredyt ratalny, ale tym razem zastąpić go mogą raty na karcie kredytowej. Jakie są korzyści takiego rozwiązania? Kto powinien się nad nim zastanowić? Kredyt w EURO. Co się stanie z kredytami w euro, jeśli upadnie strefa euro? Kredyt w EURO. Co się stanie z kredytami w euro, jeśli upadnie strefa euro? Posiadacze kredytów walutowych powinni modlić się, by nie doszło do upadku strefy euro. Dlaczego? Ani umowy kredytowe, ani polskie prawo nie przewidziały takiego scenariusza. Co się stanie z kredytami w euro w razie upadku eurostrefy? W jakiej walucie będziemy spłacać kredyty?  Kredyt w euro czy w PLN? Sprawdź różne scenariusze!  Czy warto teraz brać kredyt w euro? Jak używać lutownicy? Jak używać lutownicy? Lutowanie jest bardzo proste! Wymaga jednak wprawy i zachowania ostrożności. Podczas pracy łatwo się poparzyć. A przecież wystarczy poznać kilka prostych zasad, by zostać mistrzem lutowania.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!