Nieczysta gra sieciówek. Brudne sekrety świata mody. WIDEO

Popularna sieć sklepów odzieżowych H&M raz na zawsze zmieniła rynek, oferując w przystępnych cenach modne ubrania dobrej jakości. Jak jednak wyglądają kulisy biznesów prowadzonych przez właścicieli? Komu i czemu szefowie międzynarodowej marki zawdzięczają ogromne fortuny?

Do H&M należy ponad 3500 sklepów na całym świecie, które łącznie każdego roku sprzedają ubrania i dodatki warte wiele miliardów euro. H&M zatrudnia prawie 93,5 tys. osób w 38 krajach.

Jednak za przyjazną fasadą sklepów oferujących stylową odzież kryją się kontrowersyjne i dwuznaczne etycznie praktyki biznesowe. Autorzy dokumentu wkraczają w ten pełen przepychu świat, podróżując z kamerą przez Europę i Azję, aż do Etiopii. I odkrywają, że w niczym nie przypomina on luksusu znanego z żurnali. Na czym zarabia międzynarodowy gigant odzieżowy?

 

Redakcja 14/10/2015

Zobacz też

Jak naturalnymi metodami wzmocnić potencję? Jak naturalnymi metodami wzmocnić potencję? Te metody znane były od lat, w czasach, kiedy nikomu nawet viagra się nie śniła. Dziś te proste sposoby na lepszą potencję przeżywają renesans. Niektóre z nich podobno są bardzo skuteczne. Możesz się o tym przekonać...wskakując pod prysznic. ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA – czyli na jak duży kredyt hipoteczny mogę liczyć? RANKING - grudzień 2011 ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA – czyli na jak duży kredyt hipoteczny mogę liczyć? RANKING - grudzień 2011 Jak duży kredyt hipoteczny może otrzymać trzyosobowa rodzina mieszkająca w mieście powyżej 100 tys. mieszkańców, osiągająca łączny dochód 6000 zł netto, nieposiadająca innych zobowiązań, chcąca zaciągnąć kredyt z okresem spłaty 30 lat? Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rankingu zdolności kredytowej dla kredytów złotówkowych i kredytów w euro (stan na grudzień 2011). Czy zwrot VAT ZA MATERIAŁY BUDOWLANE można uzyskać budując DOM ZA GRANICĄ? Czy zwrot VAT ZA MATERIAŁY BUDOWLANE można uzyskać budując DOM ZA GRANICĄ? Budujesz dom za granicą, albo odwrotnie, budujesz dom w Polsce, ale mieszkasz na stałe za granicą. Czy w takiej sytuacji masz prawo do zwrotu VAT ZA MATERIAŁY BUDOWLANE? Mówimy, jakie warunki trzeba spełnić, aby odzyskać część wydanych pieniędzy? KREDYT HIPOTECZNY w 2012 roku - dlaczego będzie trudniej go dostać? KREDYT HIPOTECZNY w 2012 roku - dlaczego będzie trudniej go dostać? Udzielanie kredytów hipotecznych w roku 2011 banki ograniczały wszelkiego rodzaju obwarowaniami i środkami ostrożnościowymi. W tym miejscu warto wymienić przede wszystkim Rekomendację S oraz nową Ustawę o kredycie konsumenckim, ograniczenia w rządowym programie „Rodzina na Swoim”, a finalnie wycofywanie się banków z udzielania kredytów walutowych. Sprawdź, dlaczego w nadchodzącym, nowym 2012 roku o kredyt hipoteczny będzie jeszcze trudniej.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!