Film „Niebywałe choroby – 100 orgazmów dziennie”: gdy rozkosz rodzi cierpienie. WIDEO

Orgazm to jedno z najprzyjemniejszych przeżyć znanych ludzkości. Wiele kobiet cierpi, bo nie może go doświadczyć. Są jednak i takie, którym cierpienie sprawiają orgazmy zbyt częste – występujące nawet sto razy na dobę. Im właśnie poświęcony jest film dokumentalny „100 orgazmów dziennie”.

Niebywałe choroby – 100 orgazmów dziennie

Niebywałe choroby – 100 orgazmów dziennie
Kraj produkcji: Wielka Brytania Kategoria wiekowa Czas trwania 00:47:39

W filmie dokumentalnym pt. Niebywałe choroby – 100 orgazmów dziennie poznamy cztery kobiety, których życie zostało wywrócone do góry nogami przez nietypowe zaburzenie. Choć ma w nazwie słowo orgazm, nawet w najmniejszej mierze nie wiąże się z przyjemnością. Przeciwnie – chore nie tylko odczuwają mniejszą satysfakcję seksualną, ale też towarzyszy im poczucie winy oraz bezradności. Niektóre podejmują nawet próby samobójcze.

Niechciane orgazmy przydarzają się zawsze w najmniej odpowiednich momentach i z częstotliwością sięgającą 10 razy na godzinę. Podnoszą napięcie nerwowe i seksualne, zamiast je rozładowywać. Uniemożliwiają bohaterkom filmu normalne życie. Jak konkretnie wpływają na ich codzienność, na ich ciała i na ich relacje z innymi ludźmi? I czy istnieje choćby nadzieja na pozbycie się tej choroby?

Redakcja 15/11/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!