Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu „U Pana Boga za miedzą”. 43-letnia artystka zmarła 10 marca 2015 w Warszawie.

Agnieszka Kotlarska urodziła się w Pabianicach w 1971 roku. Jako aktorka filmowa zadebiutowała w 1994 roku w serialu „Bank nie z tej ziemi”. Później grała w produkcji „Pokuszenie” Barbary Sass, zaś w filmie „U Pana Boga za miedzą” z 2009 roku, w reżyserii Jacka Bromskiego, aktorka wcieliła się w rolę inspektor Mariny Chmiel. To właśnie ten film wpłynął na jej dalszą karierę.

Aktorka w 1996 obroniła dyplom na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. W latach 1994-2002 występowała w stołecznym Teatrze Dramatycznym. Prowadziła również warsztaty z dziećmi. W ostatnich latach Agnieszka Kotlarska chorowała na raka. Zmarła jako młoda kobieta, w wieku 43 lat,  osierocając dwójkę dzieci.

Artystka oprócz pracy na planie filmowym grała również w wielu polskich serialach, w tym w wielu kultowych takich jak „Samo życie”, „Na dobre i na złe”,„13. Posterunek”, „Barwy szczęścia”, „Klan”, „Plebania” ale również modnych serialów z ostatnich lat np. „Przyjaciółki”, „Szpilki na Giewoncie”, „BrzydUla” czy „Trzeci oficer”. Jej ostatnim wystąpieniem przed kamerą była rola w filmie „Chce się żyć” z 2013. Grała tam matkę jednej z głównych bohaterek - Anki. Agnieszka Kotlerska była bardzo lubianą i cenioną aktorką. Jej pogrzeb odbył się 13 marca 2015. Grób znajduje się na Cmentarzu Północnym w Warszawie.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Piotr Semka w debacie o serialu „Nasze matki, nasi ojcowie″. Kim jest Piotr Semka? Piotr Semka w debacie o serialu „Nasze matki, nasi ojcowie″. Kim jest Piotr Semka? Kim jest PIOTR SEMKA – o serialu „Nasze matki, nasi ojcowie″? Publikował w wielu dziennikach i tygodnikach. Znany jest również z telewizji. Kim jest Piotr Semka? Mówimy, kim jest publicysta „Do Rzeczy” Piotr Semka. KOŚCIÓŁ a IN VITRO. Naprotechnologia, czyli jak po katolicku leczyć bezpłodność KOŚCIÓŁ a IN VITRO. Naprotechnologia, czyli jak po katolicku leczyć bezpłodność KOŚCIÓŁ a IN VITRO. Czy konserwatywni katolicy rzeczywiście są talibami, którzy próbują narzucić wszystkim jedyny słuszny system wartości? Coraz częściej zwykli ludzie szukają odpowiedzi na dręczace ich zagadnienia moralne. Czy Kościół nie przegina w nauczaniu moralnym i czy jego „nieżyciowe” podejście ma sens? Kościół a eutanazja. Jak zabijać chorych ludzi po chrześcijańsku? Kościół a eutanazja. Jak zabijać chorych ludzi po chrześcijańsku? Eutanazja? Kościół katolicki uchodzi za największego jej przeciwnika. Są tacy, którzy uważają, że tym samym skazuje ludzi na śmierć w męczarniach. Jaka jest więc możliwość przyspieszenia śmierci osoby cierpiącej, która ma dość już choroby ? Wielu ludziom ciężko dostrzec sens życia w stanie terminalnym. Jaka jest kościelna seksedukacja? Jaka jest kościelna seksedukacja? Katolickie pary współżyjące ze sobą często mówią o sobie, że są otwarte na życie, to znaczy że nawet stosując naturalne metody antykoncepcji mają świadomość, że mogą zajść w ciążę, gdyż w praktyce nie są w stanie określić z góry swej płodności z dokładnością do jednego, czy nawet kilku dni w przód.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!