Megalotnisko w Dubaju - z czym zmagają się tysiące pracowników lotniska?

Megalotnisko w Dubaju to dokumentalny serial poświęcony tajemnicom największego lotniska na świecie. Port lotniczy w Dubaju cały czas się rozbudowuje, a już teraz obsługuje miliony pasażerów rocznie. Nad ich bezpieczeństwem i komfortem czuwają tysiące pracowników. Oni najlepiej znają lotnisko i są przewodnikami ekipy filmowej.Port lotniczy w Dubaju to dziś największy obiekt tego typu na kuli ziemskiej, który na dodatek nieustannie się rozrasta! Jakim problemom muszą stawić czoła pracownicy tego megalotniska?  W gruncie rzeczy są one podobne, jak na całym świecie - przemyt narkotyków czy zwierząt pod ochroną. Ale czy w Dubaju radzą sobie z nimi lepiej niż inni? Znacznie poważniejszym wyzwaniem niż na innych lotniskach może okazać się odnalezienie zagubionego dziecka - port w Dubaju to w końcu największe lotnisko na świecie. A co się dzieje, gdy nad pasem startowym zabłąka się ptak, który sparaliżuje ruch? Problemy mogą pojawić się także wtedy, gdy na lotnisko zawitają zbyt pewni siebie pasażerowie VIP. Ich obsługa na megalotnisku wymagać będzie megacierpliwości! 
 

Redakcja 22/03/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Które zawody podlegają deregulacji i KIEDY? Do jakich zawodów łatwiejszy dostęp? Które zawody podlegają deregulacji i KIEDY? Do jakich zawodów łatwiejszy dostęp? Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekt ustawy deregulującej dostęp do 49 zawodów. Dzięki tym przepisom ułatwiony będzie dostęp do tych zawodów. Resort już zapowiedział, że pracuje nad kolejnym dokumentem, który ułatwiłby dostęp do kolejnych 180 zawodów. Deregulacja zawodów – jaki zawód nie podlega deregulacji Jak wyglądać seksownie w ciąży? Dlaczego sławy fotografują się nago w ciąży? Jak wyglądać seksownie w ciąży? Dlaczego sławy fotografują się nago w ciąży? Gwiazdy w ciąży pokazują nagie brzuszki, a nawet pozują do aktów. Czy każda mama może wyglądać seksownie w ciąży, czy tylko sławy? Dlaczego celebrytki fotografują się nago w zaawansowanej ciąży? Po co pokazują światu nagie, brzemienne ciała? Czy sesja fotograficzna nago może poprawić samopoczucie przyszłej mamie?   Święty Patryk – kim był? Dlaczego jego święto przypada 17 marca? Święty Patryk – kim był? Dlaczego jego święto przypada 17 marca? W marcu w wielu krajach hucznie świętuje się Dzień Świętego Patryka. 17 marca Irlandczycy na całym świecie będą obchodzić Dzień św. Patryka. Także w Polsce święto to jest popularne. Skąd się wzięło i kim był św. Patryk? Co warto wiedzieć o tym święcie, żeby błysnąć wiedzą w towarzystwie. Fleja czy dama? Sprawdź, jaką kobietą jesteś! Fleja czy dama? Sprawdź, jaką kobietą jesteś! Gdyby mężczyźni znali wszystkie triki i sztuczki, jakie stosują kobiety, by być piękne, z pewnością przestaliby się nimi zachwycać. Kreatywność przeciętnej kobiety bije na głowy pomysły najlepszych stylistów i wizażystów. Sprawdź, gdzie przebiega granica między fleją, a damą i jaką kobietą jesteś!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!