Megalotnisko w Dubaju - z czym zmagają się tysiące pracowników lotniska?

Megalotnisko w Dubaju to dokumentalny serial poświęcony tajemnicom największego lotniska na świecie. Port lotniczy w Dubaju cały czas się rozbudowuje, a już teraz obsługuje miliony pasażerów rocznie. Nad ich bezpieczeństwem i komfortem czuwają tysiące pracowników. Oni najlepiej znają lotnisko i są przewodnikami ekipy filmowej.Port lotniczy w Dubaju to dziś największy obiekt tego typu na kuli ziemskiej, który na dodatek nieustannie się rozrasta! Jakim problemom muszą stawić czoła pracownicy tego megalotniska?  W gruncie rzeczy są one podobne, jak na całym świecie - przemyt narkotyków czy zwierząt pod ochroną. Ale czy w Dubaju radzą sobie z nimi lepiej niż inni? Znacznie poważniejszym wyzwaniem niż na innych lotniskach może okazać się odnalezienie zagubionego dziecka - port w Dubaju to w końcu największe lotnisko na świecie. A co się dzieje, gdy nad pasem startowym zabłąka się ptak, który sparaliżuje ruch? Problemy mogą pojawić się także wtedy, gdy na lotnisko zawitają zbyt pewni siebie pasażerowie VIP. Ich obsługa na megalotnisku wymagać będzie megacierpliwości! 
 

Redakcja 13/03/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Niezniszczalni, odcinek 9. Porwany przez fale. Jak przeżyć na oceanie? WIDEO Niezniszczalni, odcinek 9. Porwany przez fale. Jak przeżyć na oceanie? WIDEO Serial dokumentalny Niezniszczalni pokazuje wypadki, które wyglądały tak przerażająco, że wydawałoby się, że nikt nie wyszedłby z nich żywy. A jednak cuda się zdarzają. Eksperci w Niezniszczalnych rekonstruują najbardziej niezwykłe zdarzenia sekunda po sekundzie, o ich kulisach opowiadają rodziny ofiar i naoczni świadkowie, a naukowcy tłumaczą, jak to możliwe, że ofiara wypadku przeżyła go - mimo pozornego braku szans. Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny o największych konstrukcjach stworzonych przez człowieka Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny o największych konstrukcjach stworzonych przez człowieka Wielkie konstrukcje to serial dokumentalny, który pokazuje najdłuższe, najwyższe, najszersze, najgłębsze, najbardziej okrągłe, najwspanialsze, najstarsze, najnowsze: mosty, budynki, tamy, rurociągi, czyli wszystko to, co kryje się pod słowem konstrukcje. Konstrukcje, które wymyślili i zrealizowali ludzie - takze ci żyjący przed wiekami, a nawet przed naszą erą. Konstrukcje, które, bez względu na swój wiek, zadzwiają! Film „Kurczaki w fast foodach”. Czy jedzenie drobiu zawsze jest zdrowe? WIDEO Film „Kurczaki w fast foodach”. Czy jedzenie drobiu zawsze jest zdrowe? WIDEO Mięso z kurczaka uważamy za wyjątkowo zdrowe. Czy słusznie? Film dokumentalny pt. „Kurczaki w fast foodach” przynosi odpowiedź na pytanie, czy na pewno dobrze robimy, sięgając po kurczaka w sklepie lub po wykonane z niego danie w restauracji. Samoloty, które zmieniły świat, odc. 3 - SR-71 Blackbird Samoloty, które zmieniły świat, odc. 3 - SR-71 Blackbird Samoloty SR-71 Blackbird mogą podróżować z trzykrotną prędkością dźwięku, na wysokości do 36 km, na granicy stratosfery. Ale jego największą zasługą, dzięki której SR-71 Blackbird przeszedł do historii, to fakt, że pomógł zachować pokój, kiedy świat był na krawędzi wojny atomowej.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!