Megalotnisko w Dubaju - jak funkcjonuje największy port lotniczy?

Największe lotnisko świata! Domyślacie się, gdzie się znajduje? To lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Co rok ten port lotniczy obsługuje kilkadziesiąt milionów pasażerów, a za ich komfort i bezpieczeństwo odpowiadają tysiące doskonale wyszkolonych pracowników. Zapraszamy na program „Megalotnisko w Dubaju"!Z jakimi problemami muszą się mierzyć pracownicy największego lotniska na świecie? Jakim problemom muszą stawić czoła? Jak radzą sobie z falą pasażerów, którzy codziennie nań przylatują i z niego odlatują? Port lotniczy w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to prawdziwy gigant. Co rok obsługiwanych jest tu kilkadziesiąt milionów pasażerów - zarówno zwykłych turystów i biznesmenów, jak i celebrytów, milionerów i VIP-ów z całego świata... O ich komfort i bezpieczeństwo dbają dziesiątki tysięcy doskonale wyszkolonych pracowników. FOKUS TV, bezpłatna telewizja poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia zaprasza na kolejny odcinek fascynującego programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkryje przed Wami tajemnice bliskowschodniego giganta!


 

Redakcja 31/03/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Jaką przyszłość widzą przed sobą siostry Grycan? KIM SĄ dziedziczki fortuny GRYCANÓW? Jaką przyszłość widzą przed sobą siostry Grycan? KIM SĄ dziedziczki fortuny GRYCANÓW? Siostry Grycan, dziedziczki fortuny Grycanów, zyskują w Polsce coraz większą sławę. Popularne Grycanki pokazywały się Polsce stopniowo, pojedynczo, jakby chciały przygotować nasz kraj na ich przyjście. Teraz jednak można już coraz więcej dowiedzieć się o wszystkich trzech. Jaką przyszłość planują sobie siostry Grycan? Przemoc w rodzinie. Gdzie szukać pomocy, gdy mąż cię bije? Przemoc w rodzinie. Gdzie szukać pomocy, gdy mąż cię bije? Whitney Houston przez 15 lat była żoną Bobby'ego Browna, który nie tylko wciągnął ją w narkotyki i alkoholizm, ale też stosował w stosunku do niej przemoc fizyczną. Coraz więcej kobiet pada ofiarą przemocy mężów. Czy takim tragediom można zapobiec? Mówimy, gdzie szukać pomocy, gdy mąż bije. Dobre CV, czyli jakie? Jak napisać dobre Curriculum Vitae? Dobre CV, czyli jakie? Jak napisać dobre Curriculum Vitae? W dzisiejszych czasach, w dobie dużej konkurencji na rynku pracy, profesjonalne i nowoczesne CV to podstawa. Dobre CV może zdecydować o zaproszeniu kandydata do dalszego etapu rekrutacji. Zobacz, jak powinno wyglądać takie Curriculum vitae. Czy małżeństwo może zniszczyć karierę? Skąd wzięły się uzależnienia Amy Winehouse i Whitney Houston, które złamały im kariery i życie Czy małżeństwo może zniszczyć karierę? Skąd wzięły się uzależnienia Amy Winehouse i Whitney Houston, które złamały im kariery i życie Amy Winehouse i Whitney Houston były wielkimi piosenkarkami, które odeszły za wcześnie. Choć Witney była starsza od Amy o 20 lat , ich życiowe ścieżki przebiegały podobnie. Zobacz, co łączyło Whitney Houston z Amy Winehouse! Jakie uzależnienia złamały im kariery i życia? Kto je wprowadził do życia gwiazd?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!