Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego

Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!Zjednoczone Emiraty Arabskie to prawdziwy raj dla turystów, milionerów, przedsiębiorców i celebrytów! W ciągu ostatnich kilkunastu lat zbudowano tu szereg obiektów, które budzą podziw i zachwyt na całym świecie. To właśnie w Dubaju znajduje się obecnie najwyższy budynek świata - Burdż Chalifa, a także bajeczne archipelagi sztucznych wysp - The World oraz trzy archipelagi w kształcie palm - Palma Jumeirah, Palma Jebel Ali, Palma Deirah.

Nic dziwnego, że to właśnie do Dubaju ściągają podróżni z całego świata, a tu wita ich największe lotnisko na kuli ziemskiej. Jak działa tak wielki port lotniczy, do tego pozostający w stałej rozbudowie? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! 

Redakcja 07/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

KRYSTYNA SIBIŃSKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO ze Złocieńca. Zobacz SYLWETKĘ posła KRYSTYNA SIBIŃSKA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO ze Złocieńca. Zobacz SYLWETKĘ posła Krystyna Sibińska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 8 (OKW Zielona Góra). Inżynier budownictwa i debiutantka w sejmowych ławach w gmachu przy ul. Wiejskiej. Skromna i prawdziwa. Na swojej stronie internetowej pisze "moja rodzina nigdy nie była zamożna, dlatego od najmłodszych lat pracowałam, żeby zarobić na własne potrzeby". Zobacz kim jest i co osiągneła Krystyna Sibińska.  WOJCIECH SAŁUGA, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Jaworzna. Zobacz SYLWETKĘ posła WOJCIECH SAŁUGA, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Jaworzna. Zobacz SYLWETKĘ posła Wojciech Saługa, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 32 (OKW Sosnowiec). Samorządowiec i działacz regionalnych struktur partii. W wyborach w 2011 roku zdobył aż 26 368 głosów! KRZYSZTOF KWIATKOWSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła KRZYSZTOF KWIATKOWSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła Krzysztof Kwiatkowski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 9 (OKW Łódź). Członek Komisji Ustawodawczej oraz Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, oraz minister sprawiedliwości i prokurator generalny w pierwszym gabinecie Donalda Tuska. ZBIGNIEW RYNASIEWICZ, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Grodziska Dolnego. Zobacz SYLWETKĘ posła ZBIGNIEW RYNASIEWICZ, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Grodziska Dolnego. Zobacz SYLWETKĘ posła Zbigniew Rynasiewicz, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 23 (OKW Rzeszów). Historyk, działacz Ochotniczej Straży Pożarnej i poseł na Sejm RP z długoletnim stażem.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!