Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju!

Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta!

 

Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich to dziś jedno z najszybciej rozwijających się miast na świecie. To właśnie tu znajduje się najwyższy budynek świata Burdż Chalifa, liczący 829 metrów wysokości i 163 kondygnacje. To właśnie tu najbogatsi turyści świata mogą zatrzymać się w uznawanym za najbardziej luksusowym na świecie hotelu Burdż al-Arab. To właśnie tu powstaje Dubailand - największy park rozrywki na świecie. To tu tworzony jest bajeczny kompleks sztucznych wysp - odwzorowujący mapę świata The World. Dubaj przyciąga miliarderów i celebrytów z całego świata - nic więc dziwnego, że to właśnie tu znajduje się największy port lotniczy na kuli ziemskiej. Zobaczcie, jak działa ta machina! FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, zaciekawia i pomaga w odkrywaniu świata, zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

 

Redakcja 24/03/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!