Megalotnisko w Dubaju - filmowa opowieść o największym lotnisku świata i jego sekretach

Największe lotnisko świata - port lotniczy w Dubaju to bez wątpienia jedno z najbardziej fascynujących miejsc na kuli ziemskiej! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta!Dubaj to bez wątpienia jedno z najszybciej rozwijających się miast świata, a Zjednoczone Emiraty Arabskie to dziś na pewno jedno z najprężniej rozwijających się i budzących największe zainteresowanie państw świata, które zarabia, inwestuje i zadziwia rozmachem swoich działań. Nic więc dziwnego, że ściągają tu z całego świata nie tylko przedsiębiorcy, milionerzy i celebryci, ale także i zwykli turyści.

Przez lotnisko w Dubaju przewija się każdego roku kilkadziesiąt milionów pasażerów, a utrzymywane tu standardy należą do najwyższych na świecie. To właśnie tu swoją bazę mają międzynarodowe linie lotnicze Emirates Airlines. Obok nich na lotnisku siedzibę ma tania linia lotnicza Fly Dubai. Chcecie się dowiedzieć, jak funkcjonuje największe lotnisko świata? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!


 

Redakcja 29/03/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Kim jest Tadeusz Bachleda-Curuś, partner Pauliny Krupińkiej - Miss Polonia? Kim jest Tadeusz Bachleda-Curuś, partner Pauliny Krupińkiej - Miss Polonia? Niedawno poznaliśmy najpiękniejszą Polkę - wybory Miss Polonia wygrała urocza brunetka Paulina Krupińska. Okazuje się jednak, że jej serce skradł brat aktorki Alicji Bachledy-Curuś - Tadeusz! Kim jest i czym się zajmuje partner Miss? Kim jest KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI, mąż Małgorzaty Sochy? Kim jest KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI, mąż Małgorzaty Sochy? Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są małżeństwem od 2008 roku. W mediach regularnie pojawiają się plotki, że Socha jest w ciąży. Czy rzeczywiście aktorka spodziewa się dziecka? Kim jest mąż Małgorzaty Sochy? Dowiedz się, kim jest partner znanej aktorki, Krzysztof Wiśniewski. Władysław Serafin chce oddać legitymację związkową. Kim jest Władysław Serafin? Władysław Serafin chce oddać legitymację związkową. Kim jest Władysław Serafin? Władysław Serafin, rolnik, działacz związkowy i polityk, od zawsze wiązał swoje życie z polityką. Ostatnio okazało się, że wykorzystywał dotacje państwowe dla kółek rolniczych niezgodnie z prawem. Władysław Serafin zapowiedział oddanie legitymacji związkowej. Kim jest Władysław Serafin? Jak przebiegała kariera polityczna Władysława Serafina? Rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy. Jakie formalności, by zarejestrować sprowadzony samochód? Rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy. Jakie formalności, by zarejestrować sprowadzony samochód? Jeśli wymarzone auto kupiliśmy za granicą to niestety czeka nas sporo formalności w najrózniejszych urzedach. Oto poradnik jak nie pogubić się w gąszczu dokumentów. Rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy - Jakie formalności, by zarejestrować sprowadzony samochód?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!