Najniebezpieczniejsze drogi świata na VOD. Odważysz się ruszyć w trasę? WIDEO

Seria dokumentalna „Najniebezpieczniejsze drogi świata” to ryzykowna wyprawa po najbardziej zdradliwych szlakach. Podróżowanie nimi rodzi dosłownie śmiertelne zagrożenie. Nagrodą są niezapomniane wrażenia, zapierające dech w piersiach widoki i możliwość przeżycia ekscytującej przygody.

Twórcy serii „Najniebezpieczniejsze drogi świata” ruszają w drogę. Będą jechali po pustyni, śniegu i lodzie. Wjadą w sam środek dżungli, będą przedzierać się przez górskie szczyty i wzdłuż wartkiej rzeki. Odwiedzą wszystkie kontynenty o różnych porach roku. Nie straszny im szlak przemytników w Senegalu, syberyjskie pustkowia, czy zatłoczona autostrada nad Adriatykiem.

W wyprawie towarzyszami są mieszkańcy, którzy, jak nikt inny,  znają zdradzieckie pułapki lokalnych bezdroży. Mimo to niebezpieczeństwo czyha na każdym kilometrze. Wielu taką eskapadę przypłaciło życiem.

Czy siedzisz na  miejscu kierowcy ciężarówki, czy jako pasażer z tyłu trzęsącego się niemiłosiernie autobusu albo zwykłej osobówki, musisz być gotów na podróż w nieznane i dużą porcję wrażeń.

.. Oglądaj wszystkie odcinki serii „Najniebezpieczniejsze drogi świata”

.. Oglądaj też serię „Na lodowym szlaku”

 

Redakcja 14/03/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!