Nagie miasto: Londyn. Poznaj tajemnice Londynu

Nagie miasto Londyn to film, który pokazuje „podziemne miasto"  Londyn. Jego stal, beton, drogi, rzeki i skały – warstwa po warstwie – abyśmy mogli poznać tajne technologie i infrastrukturę, która utrzymuje go przy życiu.Pod ulicami Londynu znajduje się równoległy wszechświat. na powierzchni budynki stolicy Wielkiej Brytanii są coraz wyższe,  a pod powierzchnią jego tunele coraz głębsze. Londyn ma więcej infrastruktury podziemnej niż inne miasta na świecie. To londyńskie miasto podziemne stanowi klucz sukcesu metropolii.

Film Nagie miasto: Londyn ukazuje nam wewnętrzne funkcjonowanie miasta oraz prezentuje pomysłowych inżynierów, twórców technologii, które pomogły zbudować jedno z największych miast na Ziemi. Poznajemy inżynierów pracujących w tym ogromnym podziemnym mieście - od budowniczych tuneli kopiących nowiutkie linie metra 40 m pod ziemią, do oddziałów pracowników kanalizacji, którzy dbają o takie utrzymanie tego systemu, aby zapobiec epidemii choroby.

W filmie odsłonięta zostanie rzeka i pokazane innowacyjne techniki których użyto do budowy nowiutkiego portu miejskiego. W swej animacji twórcy filmu usuwają most Tower Bridge, aby odsłonić prawdziwą skalę Tamizy – bynajmniej nie tak spokojnej  i posłusznej, jak by się to mogło wydawać. A później  pozbawiają dodatków stali i szkła najwyższy wieżowiec w Europie Shard 

– aby ujawniać jego wewnętrzne funkcjonowanie.

Redakcja 24/06/2015

Zobacz też

Jak zachować się w ubikacji? Toaletowy savoir-vivre Jak zachować się w ubikacji? Toaletowy savoir-vivre Jeśli wchodzisz do toalety i szarpiesz za klamkę drzwi bez pukania, to czas z tym skończyć. Pamiętaj! Dobre wychowanie obowiązuje nawet w ubikacji. To miejsce wyjątkowo intymne, które wymaga, aby każdy zachowywał się dyskretnie i nie przeszkadzał drugiej osobie w spokoju załatwiać potrzeb. Jak zachować się w ubikacji czyli toaletowy savoir-vivre. Kim jest Hanna Polk? Czym zajmuje się była żona Piotra Polka? Kim jest Hanna Polk? Czym zajmuje się była żona Piotra Polka? Śmierć, zdrada, depresja, strata domu. Życiorys Hanny Polk jest jednym z najtragiczniejszych w polskim show biznesie. Piękna i utalentowana aktorka przez całe życie musiała borykać się z wieloma problemami, które przypłaciła depresją. Mówimy, kim jest Hanna Polk, była żona Piotra Polka. Kim jest Piotr Polk? Dlaczego pomaga pierwszej żonie? Kim jest Piotr Polk? Dlaczego pomaga pierwszej żonie? Zagrał w kilkudziesięciu filmach, nagrał dwie płyty, przez dziesięć lat pracował w teatrze. To tylko niektóre z sukcesów Piotra Polka, jednego z najbardziej znanych polskich artystów. Mówimy, kim jest i jak wygląda życie prywatne Piotra Polka. BROSZURA ks. SAWY: jakie zagrożenia duchowe wymienia ezgorcysta? Co jest zagrożeniem dla człowieka według ks. Sawy? BROSZURA ks. SAWY: jakie zagrożenia duchowe wymienia ezgorcysta? Co jest zagrożeniem dla człowieka według ks. Sawy? Ostatnio w internecie w wielu miejscach można natrafić na broszurę ks. Sawy, który przedstawił zagrożenia duchowe czyhające na człowieka we współczesnym świecie. Jakie filmy są zagrożeniem? Jakie książki są niebezpieczne? Które zespoły zostały wymienione przez księdza jako satanistyczne?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!