NADIA KUNA, córka Izy Kuny KIM JEST, co osiągnęła córka znanej i cenionej aktorki ?

Na salonach pojawiła się piękna nowa twarz. Nadia Kuna, bo o niej mowa, to córka znanej i cenionej aktorki Izabeli. Oprócz znanej mamy, Nadia ma również popularnego chłopaka, który przez młode Polki porównywany jest to amerykańskiego idola nastolatek: Justina Bibera. Kim jest Nadia Kuna?

Nadia Kuna urodziła się 1996 roku w filmowej rodzinie. Jej mama Iza zagrała w wielu głośnych filmach m.in. „Lejdis” czy „33 sceny z życia”, poza tym gra w teatrze, dubbinguje, a nawet napisała książkę („Klara”). Ojciec Nadii  to aktor teatru polskiego, pierwszy mąż jej mamy - Dariusz Kurzalewski. Obecnie Iza Kuna związana jest z Markiem Modzelewskim (lekarz i współscenarzysta  „Barw Szczęścia”), z którym ma 3 letniego synka.

Panna Kuna, przez dziennikarzy nazywana Natalią, jak na razie w show-biznesie pojawia się jedynie u boku mamy, jednak wydaje się, że jej filmowa kariera jest przesądzona. Tym bardziej, że dzięki związkowi z 17 letnim Maciejem Musiałem (znany z Rodzinka.pl i Krew z krwi), który wyrasta na idola polskich nastolatek, Nadia stała się ostatnio dość popularna w mediach. Jak na razie para pokazała się razem jedynie u boku Izy Kuny i to rok temu w marcu. Wtedy podobno między Nadią i Maćkiem była tylko przyjaźń, teraz według ich przyjaciół to już coś poważniejszego.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Co warto zobaczyć w TOSKANII? Dlaczego o PIAZZA DEL CAMPO w SIENIE mówi się, że jest najpiękniejszym placem na świecie? Co warto zobaczyć w TOSKANII? Dlaczego o PIAZZA DEL CAMPO w SIENIE mówi się, że jest najpiękniejszym placem na świecie? Serce Sieny, średniowieczny plac Piazza del Campo jest uznawany za najpiękniejszą przestrzeń miejską na świecie. Każdego roku odwiedzają go miliony turystów, najwięcej w dniach, gdy odbywa się gonitwa końska Palio di Siena: 2 lipca i 6 sierpnia. Co wyróżnia to miejsce spośród innych placów Toskanii, Europy i świata? Dlaczego podczas urlopu w Toskanii, trzeba odwiedzić Sienę i ten piękny plac? Jaki jest pomysł na szerzenie Boga wśród ochrzczonych ateistów? Jaki jest pomysł na szerzenie Boga wśród ochrzczonych ateistów? Nowa Ewangelizacja potrzebna jest, ponieważ się ciągle zmieniamy. Każdego dnia jesteśmy inni. Aby nie zatrzymać się w naszym rozwoju duchowym, aby nie zatrzymać się na poziomie I Komunii św. potrzebujemy wciąż nowej ewangelizacji - mówi ks. Wojciech Sadłoń z Instytutu Statystyk Kościoła Katolickiego Jaka jest historia myszki do komputera? Jaka jest historia myszki do komputera? W XXI wieku, w erze telefonii komórkowej, internetu i komputerów, nie wyobrażamy sobie egzystencji bez takiej drobnostki jak myszka. Co prawda są touchpady, które ją skutecznie zastępują, ale tylko w laptopach. Jednak komputery stacjonarne wciąż odgrywają znaczącą rolę. Kto więc wymyślił myszkę komputerową? Jak działa to małe-wielkie urządzenie? Czy warto mieć WKŁAD WŁASNY, starając się o kredyt mieszkaniowy? Czy warto mieć WKŁAD WŁASNY, starając się o kredyt mieszkaniowy? Warto wiedzieć, że przepisy dotyczące udzielania przez banki kredytów hipotecznych ulegają ciągłym zmianom. Np. od 18 grudnia 2011 roku obowiązują nowe zasady udzielania. Kto starał się o kredyt, wie jak ważne jest posiadanie wkładu własnego. Wówczas niekiedy bywa w lepszej sytuacji negocjacyjnej z bankiem. Mówimy czy decydując się na kredyt hipoteczny, lepiej mieć wkład własny? Jakie są zalety i wady wkładu własnego?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!