NADIA KUNA, córka Izy Kuny KIM JEST, co osiągnęła córka znanej i cenionej aktorki ?

Na salonach pojawiła się piękna nowa twarz. Nadia Kuna, bo o niej mowa, to córka znanej i cenionej aktorki Izabeli. Oprócz znanej mamy, Nadia ma również popularnego chłopaka, który przez młode Polki porównywany jest to amerykańskiego idola nastolatek: Justina Bibera. Kim jest Nadia Kuna?

Nadia Kuna urodziła się 1996 roku w filmowej rodzinie. Jej mama Iza zagrała w wielu głośnych filmach m.in. „Lejdis” czy „33 sceny z życia”, poza tym gra w teatrze, dubbinguje, a nawet napisała książkę („Klara”). Ojciec Nadii  to aktor teatru polskiego, pierwszy mąż jej mamy - Dariusz Kurzalewski. Obecnie Iza Kuna związana jest z Markiem Modzelewskim (lekarz i współscenarzysta  „Barw Szczęścia”), z którym ma 3 letniego synka.

Panna Kuna, przez dziennikarzy nazywana Natalią, jak na razie w show-biznesie pojawia się jedynie u boku mamy, jednak wydaje się, że jej filmowa kariera jest przesądzona. Tym bardziej, że dzięki związkowi z 17 letnim Maciejem Musiałem (znany z Rodzinka.pl i Krew z krwi), który wyrasta na idola polskich nastolatek, Nadia stała się ostatnio dość popularna w mediach. Jak na razie para pokazała się razem jedynie u boku Izy Kuny i to rok temu w marcu. Wtedy podobno między Nadią i Maćkiem była tylko przyjaźń, teraz według ich przyjaciół to już coś poważniejszego.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 13/08/2012

Zobacz też

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!