Na ratunek rodzicom – co zrobić, żeby mały potwór znowu stał się aniołkiem?

Twoje dziecko nie chce spać w swoim łóżeczku? Jest agresywne, kopie, bije i gryzie? Cierpisz z powodu bezsennych nocy? Szukasz pomocy, ale nie możesz jej znaleźć? Oglądaj program „Na ratunek rodzicom". Specjalistki, specjaliści oraz rodzice pomogą ci rozwiązać wszystkie problemy.Co zrobić, gdy dziecko jest tzw. „niejadkiem"? Jak nakłonić pociechę do jedzenia czegokolwiek poza słodyczami? Co zrobić, gdy maluch nie przestaje płakać? Jak reagować, gdy dziecko ma napad złości? Jak radzić sobie z wyczerpaniem i zmęczeniem? Co robić, gdy ogarnia nas poczucie bezradności? W programie „Na ratunek rodzicom" znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących was pytań ze wszystkich dziedzin związanych z opieką nad dziećmi.

Prowadząca program Patsy Palmer oraz mamy rozmawiają ze specjalistami i specjalistkami, którzy doradzają i pomagają zaniepokojonym rodzicom. Jeżeli zastosujecie się do ich wskazówek, już po tygodniu zauważycie zmiany na lepsze. Zanim się obejrzycie, wasz mały potwór znowu stanie się słodkim aniołkiem, a do waszego domu powrócą spokój, harmonia i szczęście.

Każdy odcinek poświęcony jest jednemu problemowi. Rozmowy o trudnościach, które spotykają rodziców prowadzone są w miłej niezobowiązującej atmosferze, przy kuchennym stole.
 

Redakcja 08/08/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!