Na ratunek rodzicom – co zrobić, żeby mały potwór znowu stał się aniołkiem?

Twoje dziecko nie chce spać w swoim łóżeczku? Jest agresywne, kopie, bije i gryzie? Cierpisz z powodu bezsennych nocy? Szukasz pomocy, ale nie możesz jej znaleźć? Oglądaj program „Na ratunek rodzicom". Specjalistki, specjaliści oraz rodzice pomogą ci rozwiązać wszystkie problemy.Co zrobić, gdy dziecko jest tzw. „niejadkiem"? Jak nakłonić pociechę do jedzenia czegokolwiek poza słodyczami? Co zrobić, gdy maluch nie przestaje płakać? Jak reagować, gdy dziecko ma napad złości? Jak radzić sobie z wyczerpaniem i zmęczeniem? Co robić, gdy ogarnia nas poczucie bezradności? W programie „Na ratunek rodzicom" znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących was pytań ze wszystkich dziedzin związanych z opieką nad dziećmi.

Prowadząca program Patsy Palmer oraz mamy rozmawiają ze specjalistami i specjalistkami, którzy doradzają i pomagają zaniepokojonym rodzicom. Jeżeli zastosujecie się do ich wskazówek, już po tygodniu zauważycie zmiany na lepsze. Zanim się obejrzycie, wasz mały potwór znowu stanie się słodkim aniołkiem, a do waszego domu powrócą spokój, harmonia i szczęście.

Każdy odcinek poświęcony jest jednemu problemowi. Rozmowy o trudnościach, które spotykają rodziców prowadzone są w miłej niezobowiązującej atmosferze, przy kuchennym stole.
 

Redakcja 08/08/2014

Zobacz też

Faktura elektroniczna za internet. Jak pobrać oryginał faktury w razie kontroli skarbowej? Faktura elektroniczna za internet. Jak pobrać oryginał faktury w razie kontroli skarbowej? Elektroniczna faktura za jest na pewno bardzo wygodna – dla nas i dla dostawcy internetu. Problem zaczyna się, gdy Urząd Skarbowy zechce przeprowadzić kontrolę i wezwie nas do przedstawienia faktury – oczywiście jeśli odliczyliśmy wydatki na internet od podatku. Czy elektroniczna faktura jest dla Urzędu Skarbowego wystarczającym dowodem, że zapłaciliśmy za internet i możemy odliczyć go od podatku? Co warto wiedzieć o paliwie? Co warto wiedzieć o paliwie? Paliwo to ogólnie przyjęta nazwa związku lub mieszaniny związków chemicznych, która służy do napędzania pojazdu. Paliwo ulega spaleniu, a wytworzone w ten sposób ciepło lub ciśnienie generuje energię mechaniczną. A zatem spalanie paliwa jest rodzajem przemiany energii chemicznej w mechaniczną. Jaki samochód dla początkującego kierowcy? TOP 20 AUT KOMPAKTOWYCH Jaki samochód dla początkującego kierowcy? TOP 20 AUT KOMPAKTOWYCH Decydując się na zakup pierwszego w życiu samochodu, warto dobrze policzyć. Cena samego auta to tylko część wydatków, jakie nas czekają, dlatego większość młodych stażem kierowców decyduje się na małe miejskie auto. Jaki samochód sprawdzi się najlepiej jako ten pierwszy? Oto 20 najlepszych naszym zdaniem aut kompaktowych. Jak kupić najtańsze ubezpieczenie OC? Od czego zależy cena polisy? Jak kupić najtańsze ubezpieczenie OC? Od czego zależy cena polisy? Ceny obowiązkowego ubezpieczenia OC mogą różnić się w zależności od firmy ubezpieczeniowej, formy zakupu polisy, a nawet formy płatności. Najtańsze OC proponują firmy sprzedające polisy przez internet, warto też płacić za OC kartą kredytową.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!