Na ratunek rodzicom – co zrobić, żeby mały potwór znowu stał się aniołkiem?

Twoje dziecko nie chce spać w swoim łóżeczku? Jest agresywne, kopie, bije i gryzie? Cierpisz z powodu bezsennych nocy? Szukasz pomocy, ale nie możesz jej znaleźć? Oglądaj program „Na ratunek rodzicom". Specjalistki, specjaliści oraz rodzice pomogą ci rozwiązać wszystkie problemy.Co zrobić, gdy dziecko jest tzw. „niejadkiem"? Jak nakłonić pociechę do jedzenia czegokolwiek poza słodyczami? Co zrobić, gdy maluch nie przestaje płakać? Jak reagować, gdy dziecko ma napad złości? Jak radzić sobie z wyczerpaniem i zmęczeniem? Co robić, gdy ogarnia nas poczucie bezradności? W programie „Na ratunek rodzicom" znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących was pytań ze wszystkich dziedzin związanych z opieką nad dziećmi.

Prowadząca program Patsy Palmer oraz mamy rozmawiają ze specjalistami i specjalistkami, którzy doradzają i pomagają zaniepokojonym rodzicom. Jeżeli zastosujecie się do ich wskazówek, już po tygodniu zauważycie zmiany na lepsze. Zanim się obejrzycie, wasz mały potwór znowu stanie się słodkim aniołkiem, a do waszego domu powrócą spokój, harmonia i szczęście.

Każdy odcinek poświęcony jest jednemu problemowi. Rozmowy o trudnościach, które spotykają rodziców prowadzone są w miłej niezobowiązującej atmosferze, przy kuchennym stole.
 

Redakcja 08/08/2014

Zobacz też

Ile zarabia rezydent biura podróży? Jak zostać rezydentem biura podróży? Ile zarabia rezydent biura podróży? Jak zostać rezydentem biura podróży? Rezydenci biur podróży z reguły zarabiają powyżej średniej krajowej. Żeby zostać rezydentem biura podróży trzeba mieć średnie wykształcenie i znać języki. Jak zostać rezydentem i na jakie zarobki można liczyć? Jak sprawdzić, CZY BIURO PODRÓŻY JEST BEZPIECZNE? Lista sprawdzonych biur Jak sprawdzić, CZY BIURO PODRÓŻY JEST BEZPIECZNE? Lista sprawdzonych biur Wybierasz się na wakacje i nie wiesz, które biuro podróży wybrać, by na pewno nie zostać oddelegowanym z kwitkiem? Zobacz, jak sprawdzić biuro podróży, by mieć pewność, że spędzisz udany urlop. Jakie wybrać najlepsze biuro podróży? Jakie OBOWIĄZKI ma REZYDENT BIURA PODRÓŻY? Czego można od niego wymagać? Jakie OBOWIĄZKI ma REZYDENT BIURA PODRÓŻY? Czego można od niego wymagać? To od rezydenta biura podróży czasem zależy, czy wakacje będą udane, czy nie. Na forach internetowych turyści często skarżą się, że praca rezydenta ogranicza się do reklamowania i sprzedawania bardzo drogich wycieczek fakultatywnych. Jak jest naprawdę? Jakie obowiązki ma rezydenta biura podróży. Czego możemy od niego wymagać podczas zagranicznej wycieczki z biurem podróży? KORFU - dlaczego warto odwiedzić tę grecką wyspę? Jakie są atrakcje Korfu? KORFU - dlaczego warto odwiedzić tę grecką wyspę? Jakie są atrakcje Korfu? Korfu to jedna z najpiękniejszych greckich wysp. Poza Mysią Wyspą, która zdobi niemal każdy przewodnik po Korfu - gdzie oprócz romańskiej kaplicy można również podziwiać przelatujące tuż nad głową samoloty - Korfu ma do zaoferowania wiele innych atrakcji i niesamowitych widoków. Dowiedz się, co warto zwiedzić na tej malowniczej greckiej wyspie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!