Na ratunek rodzicom – co zrobić, żeby mały potwór znowu stał się aniołkiem?

Twoje dziecko nie chce spać w swoim łóżeczku? Jest agresywne, kopie, bije i gryzie? Cierpisz z powodu bezsennych nocy? Szukasz pomocy, ale nie możesz jej znaleźć? Oglądaj program „Na ratunek rodzicom". Specjalistki, specjaliści oraz rodzice pomogą ci rozwiązać wszystkie problemy.Co zrobić, gdy dziecko jest tzw. „niejadkiem"? Jak nakłonić pociechę do jedzenia czegokolwiek poza słodyczami? Co zrobić, gdy maluch nie przestaje płakać? Jak reagować, gdy dziecko ma napad złości? Jak radzić sobie z wyczerpaniem i zmęczeniem? Co robić, gdy ogarnia nas poczucie bezradności? W programie „Na ratunek rodzicom" znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących was pytań ze wszystkich dziedzin związanych z opieką nad dziećmi.

Prowadząca program Patsy Palmer oraz mamy rozmawiają ze specjalistami i specjalistkami, którzy doradzają i pomagają zaniepokojonym rodzicom. Jeżeli zastosujecie się do ich wskazówek, już po tygodniu zauważycie zmiany na lepsze. Zanim się obejrzycie, wasz mały potwór znowu stanie się słodkim aniołkiem, a do waszego domu powrócą spokój, harmonia i szczęście.

Każdy odcinek poświęcony jest jednemu problemowi. Rozmowy o trudnościach, które spotykają rodziców prowadzone są w miłej niezobowiązującej atmosferze, przy kuchennym stole.
 

Redakcja 08/08/2014

Zobacz też

Kiedy rozebrać choinkę? Tradycyjne daty: 6 stycznia, 2 lutego i... WIDEO Kiedy rozebrać choinkę? Tradycyjne daty: 6 stycznia, 2 lutego i... WIDEO Kiedy rozebrać choinkę? Sprawa wydaje się prosta – bożonarodzeniowe drzewko należy wyrzucić wtedy, gdy przestanie wyglądać świeżo i dekoracyjnie. Tradycyjnie jednak choinka w polskim domu stoi do jednego z trzech świąt: Trzech Króli, Niedzieli Chrztu Pańskiego lub Matki Bożej Gromnicznej. Jakie to daty? Tajna broń Japonii: czy ogromny okręt podwodny mógł zmienić historię II Wojny Światowej? Tajna broń Japonii: czy ogromny okręt podwodny mógł zmienić historię II Wojny Światowej? Tajna broń Japonii to film dokumentalny, z którego dowiemy się, czy II Wojna Światowa mogła zakończyć się inaczej, gdyby Japończykom udało się zbudować ogromny podwodny lotniskowiec. W trakcie podmorskich badań pojazd "Pisces V" należący do Hawaii Undersea Research Laboratory natknął się na wrak japońskiego okrętu podwodnego z II wojny światowej. Były to szczątki I-400, pierwszej jednostki typu Sen Toku. Czemu służył ten okręt? Zasadzka talibów - historia francuskiego patrolu podczas wojny w Afganistanie Zasadzka talibów - historia francuskiego patrolu podczas wojny w Afganistanie Zasadzka talibów to francuski film dokumentalny opowiadający historię francuskich spadochroniarzy, którzy podczas patrolu wpadli w tytułową zasadzkę. Jak potoczyła się walka? Jak wyglądały dalsze losy członków feralnego patrolu? Zobacz na FOKUS TV! Zwierzęta doskonałe odc. 1 - Słonie, koty i ośmiornice Zwierzęta doskonałe odc. 1 - Słonie, koty i ośmiornice Koniecznie oglądaj Zwierzęta doskonałe, a dowiesz się na przykład tego że flaming może jeść tylko wtedy, gdy jego głowa jest odwrócona do góry nogami. Albo, że niektóre ślimaki potrafią spać przez 3 lata bez przerwy. A także tego, że większość dorosłych słoni waży mniej niż język płetwala błękitnego! Nie wiedziałeś tego?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!