Na lodowym szlaku. Seria o tirach mknących po zamarzniętych akwenach. WIDEO, ZDJĘCIA

Na odległych terytoriach arktycznej Kanady i Alaski są miejsca, do których niewielu udało się dotrzeć. Zimą drogi są nieprzejezdne. Przewieźć cenny ładunek można wyłącznie po zamarzniętym jeziorze lub rzece. Tylko najodważniejsi kierowcy mogą podjąć się takiej misji.

Na lodowym szlaku 1, odc. 1

Na lodowym szlaku 1, odc. 1
Kraj produkcji: USA Kategoria wiekowa Czas trwania 00:41:49

Zimy w północnej Kanadzie są bardzo ostre i długie. Wioski oraz osady pozostają przez większość roku kompletnie odcięte od świata. Wytrwali kierowcy dalekobieżnych ciężarówek podejmują ryzyko, aby zaopatrzyć mieszkańców w niezbędne zapasy. Przemierzają setki mil po zamarzniętej ziemi i wodzie. Bywa, że lód jest zbyt cienki, aby udźwignąć wielotonowe pojazdy. Maszyna wraz z ładunkiem może pójść na dno w ciągu chwili. Zobacz, jak kierowcy wielkich ciężarówek walczą o każdy kilometr drogi na dalekiej, mroźnej Północy.

.. Oglądaj wszystkie odcinki serii „Na lodowym szlaku”

.. Oglądaj też serię „Najniebezpieczniejsze drogi świata”

 

Redakcja 14/03/2017

Zobacz też

ILE KOSZTUJE TRUMNA? Jakie są najpopularniejsze MODELE TRUMIEN i kolory? ILE KOSZTUJE TRUMNA? Jakie są najpopularniejsze MODELE TRUMIEN i kolory? Ile kosztuje trumna? Jakie modele najczęściej wybierają żałobnicy dla swoich bliskich? Czy popularne są ciężkie i duże dębowe trumny czy może nadal chętnie kupowane są trumny papieskie - proste i bez ozdób? Jakiej trumny szukała mama Madzi w internecie? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Kim jest WOJCIECH MANN, dziennikarz muzyczny, radiowiec i tekściarz, który zrezygnował z SZANSY NA SUKCES? Autor wielu programów muzycznych i rozrywkowych, konferansjer, tekściarz, tłumacz i autor książek. Chyba nie ma drugiego dziennikarza darzonego taką sympatią przez słuchaczy i widzów. Inteligentny i bezpretensjonalny, z charakterystycznym poczuciem humoru. Człowiek orkiestra, marka sama w sobie, gwarancja jakości. Po prostu - Wojciech Mann.  CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? CO TO JEST wrestling? Andrzej Gołota w wrestlingu czy MMA? JAKIE SĄ ZASADY wrestlingu? Wrestling to sport cieszący się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Jest to widowiskowe show podczas, którego zawdonicy walczą na ringu. Główną zasadą meczów jest to, że wyniki są z góry ustalone są przez tzw. bookerów, którzy wybierają zawodników i ich charakter - czyli ustalają, który z nich wygra walkę. Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Ile kosztuje trumna? Gdzie i za ile kupić trumnę przez internet? Według portalu gazeta.pl, Katarzyna W., matka półrocznej Madzi z Sosnowca, przed śmiercią dziecka szukała w internecie informacji o cenach trumien. Tak ustaliła prokuratura po przeszukaniu komputera kobiety. Informacje takie można wyszukać w sieci. Mówimy jak szukać cennika trumień w internecie. Gdzie szukać informacji o pochówku. 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!