Na golasa: Historia Marka Robertsa. Chcecie poznać nagiego szatana i przyjrzeć mu się z bliska? Obejrzyjcie ten film!

Hobby i ulubione zajęcie Marka Robertsa? Wbieganie na murawę bez ubrania. Ze swoją pasją jeździ po całym świecie. Nie gardzi żadną dyscypliną sportu, szczególnie upodobał sobie jednak te elitarne: tenis i golf. Po co i dlaczego to robi? Co na to organizatorzy imprez oraz jego rodzina?
Zazwyczaj pojawia się tylko na chwilę. Często trudno go nawet zauważyć. W końcu jednak ktoś zrobił o nim film i teraz pojawia się przed wami nago i w całej okazałości. Mark Roberts we własnej osobie. Możecie zatrzymać obraz i obejrzeć go sobie ze szczegółami. Na pewno byłoby mu miło, gdyby się dowiedział, że to zrobiliście!

Bez ubrania w miejscu publicznym Mark Roberts pojawił się już ponad 500 razy. Ma 48 lat. Mieszka w Liverpoolu, jest ojcem trójki dzieci i zwany jest „nagim szatanem”. Nago pojawiał się nie tylko dla zabawy, a także proteście, oraz w celach charytatywnych. Pierwszy raz na murawę nago wybiegł w Hongkongu podczas turnieju Rugby Seven. Zobaczywszy go bez ubrania, tłum widzów wstał i zaczął wiwatować. Nic dziwnego zatem, że polubił to zajęcie.

Wybiegał nago na boisko Wembley, na korty Wimbledonu i na pole golfowe w Royal Lytham. W 2004 roku został ukarany grzywną 550 funtów za wtargnięcie na boisko podczas meczu Super Bowl, który oglądało wówczas 130 milionów widzów w 87 krajach. Dlaczego to robi? Pragnie wywołać uśmiech na twarzach obserwujących go ludzi.

Koniecznie poznajcie Marka Robertsa, człowieka, który nago obiegł świat i planuje przed „przejściem na emeryturę” jeszcze jeden, największy i ostatni już występ. Jaki? Koniecznie sprawdźcie!

Redakcja 03/09/2014

Zobacz też

ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na L: Lech, Leon, Leonard, Lucjan, Ludwik? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na L: Lech, Leon, Leonard, Lucjan, Ludwik? ZNACZENIE IMION: mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę L, to na ogół spokojni obywatele, którzy nade wszystko cenią sobie rodzinę i święty spokój – mają konserwatywne poglądy, rzadko je zmieniają. Raczej nie podróżują – jeśli już to na działkę, lubią też agroturystykę i sanatoria. Zdarzają się jednak wyjątki... ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na K? Co znaczą imiona: Kamil, Karol, Kazimierz, Klaudiusz, Konrad, Krystian, Krzysztof? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na K? Co znaczą imiona: Kamil, Karol, Kazimierz, Klaudiusz, Konrad, Krystian, Krzysztof? ZNACZENIE IMION: mężczyźni na K. Solidni, łagodni, a wobec kobiet nieśmiali. Często nie znajdują partnerek, a szkoda – bo potrafią kochać głęboko, są przywiązani i lojalni. Nie mają wygórowanych oczekiwań wobec życia – chcieliby stabilnej pracy, zdrowia i spokoju w rodzinie. Sporty ekstremalne i wielkie emocje są nie dla nich. ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę J? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę J? Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę J? Jakub to jedno z najczęściej nadawanych imion męskich ostatnich kilku lat. Także imiona Jan i Jerzy po latach niełaski stają się coraz bardziej popularne. Co oznaczają te i inne męskie imiona na J? Jacy są mężczyźni, którzy je noszą? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na I: Ignacy, Irenusz, Iwan, Iwo, Izydor? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na I: Ignacy, Irenusz, Iwan, Iwo, Izydor? ZNACZENIE IMION: mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę I, w miłości są ogniści, co jest niewątpliwą zaletą w oczach dam, jednak bywają też trudni – cholerycy, którzy wszystko muszą mieć tu i teraz. Lubią być w centrum uwagi. Pomysłowi, utalentowani. Zdarzają się wśród tacy, którzy trochę za bardzo lubią pieniądze.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!