Muhammad Ali – największy bokser wszech czasów. FOKUS TV zaprasza na program Ikony!

Muhammad Ali – niekwestionowany król ringu, działacz, celebryta. Jego nazwisko znają nawet ci, którzy w ogóle nie interesują się sportem. Co sprawiło, że został ikoną XX wieku?


Kim był Muhammad Ali? Nazwisko tego wielkiego boksera znane jest nie tylko wielbicielom sportu. O wielkim pięściarzu słyszeli i ci, którzy nie interesują się historią, a być może nawet i ci, którzy nie mają telewizji. Kim był i czym się wsławił? W ringu był niepokonany. Jako jedyny bokser w historii trzy razy wywalczył tytuł mistrza świata wszechwag i obronił go razy dziewiętnaście. A oprócz tego, że był świetnym sportowcem, zasłynął też jako orędownik pokoju, otwarcie deklarując sprzeciw wobec wojny w Wietnamie.
 

Redakcja 05/05/2015

Zobacz też

Pracujesz tymczasowo? Czy wiesz, że też masz prawo do urlopu? Pracujesz tymczasowo? Czy wiesz, że też masz prawo do urlopu? Prawo do urlopu mają także pracownicy tymczasowi. Przysługuje on tylko wówczas, gdy czas wykonywania pracy tymczasowej jest dłuższy niż miesiąc.  Gdy czas wykonywania pracy tymczasowej u jednego lub kilku pracodawców przekroczy miesiąc, wtedy zyskujemy prawo do 2 dni wolnego za każdy miesiąc Urlop na żądanie - kiedy go nie dostaniemy. Kiedy pracodawca może ODMÓWIĆ URLOPU NA ŻĄDANIE? Urlop na żądanie - kiedy go nie dostaniemy. Kiedy pracodawca może ODMÓWIĆ URLOPU NA ŻĄDANIE? W ubiegłym roku dwie trzecie pracowników w ogóle nie wystąpiło z wnioskiem o urlop na żądanie, a tylko 9 procent wykorzystało wszystkie 4 dni. Czy wiesz, że pracodawca nie ma obowiązku udzielić urlopu na żądanie? Może tak zrobić szczególnie wtedy, gdy chce z niego skorzystać w jednym czasie większość pracowników firmy. Kiedy pracodawca może nie zgodzić się na twój urlop?   Co to jest home staging? Dom i mieszkanie na sprzedaż – jak przygotować? Co to jest home staging? Dom i mieszkanie na sprzedaż – jak przygotować? Home staging to sztuka przygotowywania mieszkania na sprzedaż lub wynajem. Wiedza o tym, co zrobić – szybko, łatwo, małym kosztem – by wnętrze robiło jak najlepsze wrażenie. Poznaj zasady home staging i dowiedz się, skąd wywodzi się ta dziedzina. WYSPA SOKOTRA. Co jest wyjątkowego na wyspie Sokotra? WYSPA SOKOTRA. Co jest wyjątkowego na wyspie Sokotra? Sokotra to należący do Jemenu mały archipelag czterech wysp. Znajduje się na Oceanie Indyjskim, na południe od Półwyspu Arabskiego. Sokotra to także nazwa głównej wyspy tego archipelagu. Dlaczego warto zobaczyć Sokotrę? Co jest wyjątkowego na wyspie Sokotra?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!