Mroczne sekrety małżeńskie – bigamia, tajemnice z przeszłości, narkotyki, morderstwa

Biały welon, sakramentalne „tak”, wesele do białego rana, bajkowa podróż poślubna. Chciałoby się rzec: „i żyli długo i szczęśliwe”. Niestety, bohaterowie tego programu na własnej skórze przekonali się, że rzeczywistość może daleko odbiegać od bajek, które im opowiadano. Bigamia, mroczne tajemnice z przeszłości, narkotyki, morderstwa, złe decyzje – czyli prawdziwe historie o koszmarach małżeńskich.
W programie poznamy żony i mężów, których życie u boku wymarzonych partnerów okazało się koszmarem. Co byście zrobili, gdyby któregoś dnia okazało się, że osoba, której przysięgaliście miłość i wierność jest złodziejem, bigamistą lub, co gorsza, mordercą?

Czy można dalej planować z nią przyszłość? Czy łatwo porzucić dotychczasowe życie i zaczynać wszystko od nowa? Jak się pogodzić z faktem, że najbliższa nam osoba prowadzi podwójne życie? W kolejnych odcinkach przedstawimy prawdziwe historie kobiet i mężczyzn, których świat z dnia na dzień legł w gruzach. Czy mają jeszcze szansę na szczęśliwą przyszłość?
 

Redakcja 17/12/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!