Mordercze przeprawy: opis serii

Chwiejne bambusowe mostki rozciągnięte nad przepaściami, kręte i wąskie skaliste ścieżki pod górę, przeprawy oblodzonymi drogami... Przejście z punktu A do B często jest trudne, a nawet niemożliwe. Tajemniczy instynkt jednak każe ludziom nieustannie się przemieszczać i podejmować ryzykowne wyprawy, wbrew wszelkim niebezpieczeństwom, które czyhają na nich po drodze.
Zdjęcie z artykułu: Mordercze przeprawy: opis serii
Mordercze przeprawyźródło:Java Films

Poszczególne odcinki serii „Mordercze przeprawy" poświęcone są niebezpiecznym trasom, na których znaleźli się ludzie mieszkający w różnych częściach świata, na różnych szerokościach i długościach geograficznych. Jedni z bohaterów programu decydują się na ryzykowną wyprawę, bo pcha ich do tego tajemniczy instynkt ekspansji. Inni są zmuszeni, by wyruszyć w drogę.

W poszczególnych odcinkach programu zobaczymy, jak ryzykowne mogą być przeprawy przez tereny górzyste czy poprzecinane siecią rzek. Przekonamy się, jak niebezpieczne może być podróżowanie również i w tych rejonach, w których istnieją już drogi i mosty. Wydaje wam się, że w dzisiejszych czasach podróże są łatwe, szybkie i przyjemne? Obejrzyjcie „Mordercze przeprawy", a przekonacie się, jak bardzo się myliliście.
 

Redakcja 03/03/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!