Mordercze przeprawy: opis serii

Chwiejne bambusowe mostki rozciągnięte nad przepaściami, kręte i wąskie skaliste ścieżki pod górę, przeprawy oblodzonymi drogami... Przejście z punktu A do B często jest trudne, a nawet niemożliwe. Tajemniczy instynkt jednak każe ludziom nieustannie się przemieszczać i podejmować ryzykowne wyprawy, wbrew wszelkim niebezpieczeństwom, które czyhają na nich po drodze.
Zdjęcie z artykułu: Mordercze przeprawy: opis serii
Mordercze przeprawyźródło:Java Films

Poszczególne odcinki serii „Mordercze przeprawy" poświęcone są niebezpiecznym trasom, na których znaleźli się ludzie mieszkający w różnych częściach świata, na różnych szerokościach i długościach geograficznych. Jedni z bohaterów programu decydują się na ryzykowną wyprawę, bo pcha ich do tego tajemniczy instynkt ekspansji. Inni są zmuszeni, by wyruszyć w drogę.

W poszczególnych odcinkach programu zobaczymy, jak ryzykowne mogą być przeprawy przez tereny górzyste czy poprzecinane siecią rzek. Przekonamy się, jak niebezpieczne może być podróżowanie również i w tych rejonach, w których istnieją już drogi i mosty. Wydaje wam się, że w dzisiejszych czasach podróże są łatwe, szybkie i przyjemne? Obejrzyjcie „Mordercze przeprawy", a przekonacie się, jak bardzo się myliliście.
 

Redakcja 03/03/2016

Zobacz też

Mikołaj Cieślak - kim jest? Mikołaj Cieślak - kim jest? Mikołaj Cieślak to jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy, znany przede wszystkim z występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Przedstawiamy sylwetkę popularnego komika. Haruki Murakami - kim jest główny faworyt do Nagrody Nobla? Haruki Murakami - kim jest główny faworyt do Nagrody Nobla? Haruki Murakami już od lat wymieniany jest w gronie największym faworytów do otrzymania literackiej Nagrody Nobla. W tym roku bukmacherzy typują go jako głównego faworyta, jednak przewidywania bukmacherów - zwłaszcza w przypadku tej najbardziej prestiżowej nagrody w świecie literatury - częściej się nie sprawdzają niż sprawdzają. Idiota za granicą – komediowy program podróżniczy z Karlem Pilkingtonem w roli główne Idiota za granicą – komediowy program podróżniczy z Karlem Pilkingtonem w roli główne Tytułowy idiota za granicą to Karl Pilkington, pracownik techniczny radia, bez wykształcenia, który zyskał sławę, uwielbienie i międzynarodową popularność dzięki absurdalnym i ignoranckim spostrzeżeniom na rozliczne tematy, które wygłaszał w audycji radiowej The Ricky Gervais Show. Pilkington wyrusza w podróż dookoła świata, żeby z właściwą sobie ignorancją i we właściwym sobie stylu komentować to, co tam zobaczy. W czwartym odcinku programu czeka go wycieczka do Meksyku. Matchmaker, czyli nowoczesne biuro matrymonialne. Jak pomaga znaleźć idealnego partnera? Matchmaker, czyli nowoczesne biuro matrymonialne. Jak pomaga znaleźć idealnego partnera? Matchmaker to z języka angielskiego swat, swatka, ale tak naprawdę to nowoczesne biuro matrymonialne, pomagające znaleźć idealnego partnera życiowego, kandydata na męża lub żonę. Czy warto skorzystać z usług biura matrymonialnego typu matchmaker i w jaki sposób pomaga singlom?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!