Moje wielkie, tłuste ciało - jak otyłość wpływa na nasz organizm?

Otyłość to coraz większy problem, szczególnie w tzw. cywilizacji zachodniej. Program Moje wielkie, tłuste ciało ukazuje pełne spektrum zagrożenia - jak nadwaga wpływa na organy, stawy, kości i wydolność organizmu?

Moje wielkie, tłuste ciało to program zajmujący się jednym z poważniejszych problemów zdrowotnych XXI wieku - otyłością, która dotyka coraz większą część społeczeństw kultury zachodniej, a co gorsza, również dzieci. Choć często traktujemy ją z żartobliwym pobłażaniem, problem jest realny i dużo bardziej niebezpieczny niż nam się wydaje. Jak bardzo? Doskonale ukazuje to film, Moje wielkie, tłuste ciało.


Frank Payne to amerykański komik i aktor, który postanowił nie tylko zawalczyć z nadwagą, ale ukazać jej nieznane strony. Jako bohater filmu jest poddawany seriom badań różnych organów oraz szkieletu. W filmie można zobaczyć jak dokładnie wyglądają konsekwencje otyłości dla naszego organizmu.

 

Redakcja 07/05/2014

Zobacz też

Co i jak spakować do plecaka? Jak prawidłowo wykorzystać miejsce w plecaku? Co i jak spakować do plecaka? Jak prawidłowo wykorzystać miejsce w plecaku? Pytanie to stawiają sobie zarówno początkujący turyści, jak i doświadczeni piechurzy, podróżnicy czy harcerze. Jaki sprzęt będzie potrzebny, a jaki okaże się tylko balastem? Inna będzie zawartość plecaka na krótką wycieczkę za miasto, a inna na wielodniowy rajd pieszy lub biwak. Podpowiadamy, jak się dobrze spakować do plecaka. ZWYCZAJE WIELKANOCNE NA ŚWIECIE, czyli gdzie się udać, aby dostać czekoladowe jajko, a gdzie żeby potańczyć? ZWYCZAJE WIELKANOCNE NA ŚWIECIE, czyli gdzie się udać, aby dostać czekoladowe jajko, a gdzie żeby potańczyć? Już niedługo najważniejsze chrześcijańskie święto - Wielkanoc. Polakom kojarzy się ono nierozerwalnie z żurkiem, święconką i śmigusem dyngusem. Jak święto Wielkanocy wygląda w innych krajach? Jakie zwyczaje mu towarzyszą i co znajdziemy na świątecznych stołach w innych państwach? MIĘSNY JEŻ - PRZEPIS i Pamiętniki z wakacji - dlaczego to HIT INTERNETU? KIEDY emisja? MIĘSNY JEŻ - PRZEPIS i Pamiętniki z wakacji - dlaczego to HIT INTERNETU? KIEDY emisja? Mięsny jeż - tak nazywa się popisowe danie Beatki z serialu "Pamiętniki z wakacji". Potrawa stała się hitem internetu. Sprawdź dlaczego? Sprawdź jak zrobić mięsnego jeża? Płacenie za treści w INTERNECIE. Czy warto płacić za artykuły online? Płacenie za treści w INTERNECIE. Czy warto płacić za artykuły online? Walka z piractwem w Internecie trwa. Najpierw ACTA, potem akcje FBI i łapanki hakerów, a teraz chowanie treści internetowych za Paywall, które stało się światowym trendem i dociera już do Polski. Słowacka spółka Piano Media, po sukcesie w ojczyźnie i na Słowenii, zachęca polskich wydawców do współpracy. Co to jest Piano System? Czy wszystko w Internecie będzie płatne? Za co warto płacić?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!