Moje wielkie, tłuste ciało - jak otyłość wpływa na nasz organizm?

Otyłość to coraz większy problem, szczególnie w tzw. cywilizacji zachodniej. Program Moje wielkie, tłuste ciało ukazuje pełne spektrum zagrożenia - jak nadwaga wpływa na organy, stawy, kości i wydolność organizmu?

Moje wielkie, tłuste ciało to program zajmujący się jednym z poważniejszych problemów zdrowotnych XXI wieku - otyłością, która dotyka coraz większą część społeczeństw kultury zachodniej, a co gorsza, również dzieci. Choć często traktujemy ją z żartobliwym pobłażaniem, problem jest realny i dużo bardziej niebezpieczny niż nam się wydaje. Jak bardzo? Doskonale ukazuje to film, Moje wielkie, tłuste ciało.


Frank Payne to amerykański komik i aktor, który postanowił nie tylko zawalczyć z nadwagą, ale ukazać jej nieznane strony. Jako bohater filmu jest poddawany seriom badań różnych organów oraz szkieletu. W filmie można zobaczyć jak dokładnie wyglądają konsekwencje otyłości dla naszego organizmu.

 

Redakcja 07/05/2014

Zobacz też

Czy warto korzystać z gwarancji bankowych dla firm? Zasady udzielania gwarancji bankowych Czy warto korzystać z gwarancji bankowych dla firm? Zasady udzielania gwarancji bankowych Żyjemy w bardzo dynamicznie zmieniających się czasach. Co rusz otrzymujemy niepokojące sygnały na temat tego, że polska gospodarka zwalnia. Słyszymy o zwolnieniach grupowych, zwiększającym się bezrobociu, upadłości firm, zatorach płatniczych… Dlatego też tak ważna jest dzisiaj wiarygodność firmy w oczach jej kontrahentów. Sposobem na jej zwiększenie może być skorzystanie z gwarancji bankowych. Co mają by-passy do seksu? By-passy poprawiają erekcję! Co mają by-passy do seksu? By-passy poprawiają erekcję! By-pass kojarzy nam się z zabiegiem koniecznym dla zdrowia serca.  Co mają by-passy do seksu? Otóż dzięki nim serce lepiej pracuje, gdyż lepszy jest przepływ krwi w tętnicach. By-pass to inaczej "przepływ omijający", który robi się wówczas, gdy przepływ dotychczasową drogą był utrudniony lub niemożliwy. By-passy pomagają więc w schorzeniach kardiologicznych, ale nie tylko... Co mają wspólnego by-passy z erekcją? Co to jest anestezja seksualna? Co to jest anestezja seksualna? To może przytrafić się każdemu kochankowi czy każdej kochance, np. po intensywnym seksie czy użyciu zbyt dużych ilości lubrykantów mających za zadanie opóźnienie wytrysku. W takich przypadkach nie ma się czym przejmować. Ale niekiedy uczucie odrętwienia narządów płciowych wymaga interwencji lekarza. Co to jest WADA? Czym zajmuje się Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie? Co to jest WADA? Czym zajmuje się Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie? Doping jest plagą prawdziwego sportu. Zwalczaniem dopingu w sporcie zajmuje się na arenie międzynarodowej WADA. W Polsce zwalcza doping Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!