Mitsubishi outlander. Dla kogo? Czy warto? Dane techniczne, testy i opinie. WIDEO: NA PEŁNYM BAKU

To już trzecia generacja sportowo-użytkowego samochodu osobowego. Mitsubishi outlander produkowany jest japoński koncern Mitsubishi Motors od 2003 roku. Dowiedz się o nim więcej.

Mitsubishi outlander: testy i opinie na wideo!

Podstawowa wersja outlandera – Invite Plus kosztuje 95 990 złotych. W zamian dostajemy auto z benzynowym silnikiem 2.0 2WD 150 KM 5MT, które zużywa w cyklu mieszanym 6,7 l/100 km. Jego prędkość maksymalna to 190 km/h i jest w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 10,6 sekundy.

.. Wszystkie odcinki testów motoryzacyjnych „Na pełnym baku”

Najdroższą wersją outlandera jest Intense Plus AT. Kosztuje 155 990 złotych, a dostajemy samochód z silnikiem 2.2 4WD 150 KM 6AT. Pracuje na oleju napędowym i w cyklu mieszanym spala 5,8 l/100 KM. Jego prędkość maksymalna to 190 km/h i jest w stanie rozpędzić się od 0 do 100 km/h w czasie 11,6 sekundy.

Dwie generacja Mitsubishi outlandera

  • Mitsubishi Outlander I został wprowadzony na rynek w 2003 roku, kiedy Japończycy zdecydowali się model airtrek wypuścić na eksport. W 2004 roku został wprowadzony model Outlander Turbo wyposażony w turbodoładowany silnik.
  • Mitsubishi Outlander II został zaprezentowany w 2005 roku. Samochód powstał na płycie podłogowej „Project Global”. W 2010 roku auto przeszło facelifting. Samochód stylistycznie nawiązywał do myśliwca F-2 produkowanego przez Mitsubishi Heavy Industries.
  • Mitsubishi Outlander III zadebiutowało podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w 2012 roku. W kwietniu 2015 roku na salonie w Nowym Jorku zaprezentowano wersję po faceliftingu. Samochód mocno zmienił się w przedniej części nadwozia, ponadto poddano go modernizacji technicznej.

Redakcja 12/03/2017

Zobacz też

Kim jest CRAIG THOMSON, sędzia który poprowadzi mecz POLSKA - CZECHY we Wrocławiu? Kim jest CRAIG THOMSON, sędzia który poprowadzi mecz POLSKA - CZECHY we Wrocławiu? 16 czerwca mecz z Czechami we Wrocławiu, który zdecyduje o dalszym udziale Polaków w EURO 2012. Biało-czerwoni muszą wygrać, żeby przejść do ćwierćfinału, Czechom wystarczy remis (mają na koncie przegraną z Rosją 4:1 i wygraną z Grecją 2:1). W sobotę drużyna Kuby Błaszczykowskiego będzie musiała więc dać z siebie wszystko. Czy w wyjściu z grupy pomoże nam szkocki arbiter Craig Thomson, który poprowdzi to spotkanie? Czego można się po nim spodziewać?  Skąd w Warszawie najbliżej do gwiazd? PLANETARIUM  w CENTRUM NAUKI KOPERNIK Skąd w Warszawie najbliżej do gwiazd? PLANETARIUM w CENTRUM NAUKI KOPERNIK Obserwacja gwiazd w mieście jest bardzo trudna ze względu na łunę świetlną powstającą nad miastem w wyniku milionów źródeł światła. Dlatego też chcąc oglądać gwiazdy lepiej robić to w Planetarium w Centrum Nauki Kopernik. Gdzie w Warszawie OGRODY NA DACHU? Zobacz miasto z innej perspektywy! Gdzie w Warszawie OGRODY NA DACHU? Zobacz miasto z innej perspektywy! Ogrody na dachu to niezwykle atrakcyjna przestrzeń publiczna w mieście. W Polsce wciąż są rzadkością, choć niewątpliwie podnoszą komfort życia w mieście oraz dostarczają niezapomnianych wrażeń z oglądania miasta z innej niż zwykle perspektywy. Jak zmieniał się publiczny wizerunek piłkarzy? Od symbolu złego gustu do ikony mody Jak zmieniał się publiczny wizerunek piłkarzy? Od symbolu złego gustu do ikony mody Podczas Euro 2012 mamy okazję podziwiać piłkarzy nie tylko na boisku. Przed każdym meczem oglądamy ich w reklamach, a pomiędzy meczami w wywiadach i reportażach - nie tylko w sportowej odzieży, spoconych po walce na murawie, ale także ubranych "prywatnie" oraz wystylizowanych na potrzeby medialnych kampanii, w których biorą udział. I co widzimy? W sumie niezłe "ciacha"! Ale nie zawsze tak było, kiedyś wygląd piłkarzy był daleki od gustownego... Co sprawiło, że piłkarze zmienili swój stosunek do mody?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!