Mikrokosmos – czarodziejski świat owadów w poetyckim filmie fabularno-przyrodniczym

Jedyny w swoim rodzaju fabularno-przyrodniczy poetycki film o owadach. Życie codzienne, praca, walka, narodziny i śmierć w poetyckiej opowieści o mikroświecie, który rozciąga się tuż pod naszymi stopami i unosi się nad naszymi głowami. Poznajcie życie codzienne mieszkańców tego tajemniczego mikrokosmosu...

Superpająk

Superpająk
Kraj produkcji: Francja Kategoria wiekowa Czas trwania 00:52:00Ten film przeniesie Was w sam środek owadziego świata. Chcielibyście się dowiedzieć, co się w nim dzieje?

Fenomenalne zdjęcia owadów, perfekcyjny montaż, jedyni w swoim rodzaju mali bohaterowie oraz  niesamowita muzyka Brunona Coulaisa tworzą w tym filmie wyjątkową całość. FOKUS TV - telewizja, która zachwyca, zaciekawia, budzi ciekawość i pomaga w odkrywaniu świata tym razem zachwyci was w jeszcze większym stopniu niż zwykle. Zapraszamy do świata owadów! Zdziwicie się, jak wiele się w nim dzieje!

Mrówki, biedronki, żuki i pająki odsłonią przed wami swoje codzienne sekrety, pokażą swoją pracę, trudności, walkę z wrogami, narodziny i śmierć.

Redakcja 26/12/2014

Zobacz też

Jak wybrać przewodnik turystyczny? Jak dobrze wybrać przewodnik? Jak wybrać przewodnik turystyczny? Jak dobrze wybrać przewodnik? Po tygodniach wątpliwości i wahania, zdecydowałeś nareszcie, gdzie chcesz spędzić najbliższe wakacje. Wybierasz się zatem do księgarni z planem kupna najlepszego przewodnika turystycznego. Stajesz przed odpowiednią półką i... Właśnie, co dalej? Oferta jest tak szeroka, że nie jesteś w stanie podjąć Skradziony paszport za granicą. Co robić, gdy stracisz paszport? Kradzież paszportu co robić? Skradziony paszport za granicą. Co robić, gdy stracisz paszport? Kradzież paszportu co robić? Podczas zagranicznych wojaży, zwłaszcza do krajów nienależących do strefy Schengen, paszport jest najważniejszym dokumentem. Co robić w przypadku kradzieży paszportu za granicą? Gdzie szukać pomocy? Do kogo zgłosić się w pierwszej kolejności? Co zrobić, gdy podczas urlopu za granicą zgubimy nasz paszport? Co zrobić, gdy będąc za granicą zgubimy paszport? Do kogo udać się ... Co zrobić więc, gdy zgubimy paszport lub zostanie on nam skradziony? Jak skleić dętkę rowerową za pomocą zestawu naprawczego do opon? Jak skleić dętkę rowerową za pomocą zestawu naprawczego do opon? Są zestawy naprawcze do klejenia dętek rowerowych, ale sprawa nie jest wcale prosta. Trzeba przestrzegać instrukcji i unikać błędów. Mówimy, jak skutecznie zakleić łatką dziurę w dętce rowerowej. DRUGI ZŁOTY MEDAL W LONDYNIE! Kim jest kulomiot - Tomasz Majewski, złoty medalista Igrzysk w  Londynie? DRUGI ZŁOTY MEDAL W LONDYNIE! Kim jest kulomiot - Tomasz Majewski, złoty medalista Igrzysk w Londynie? Tomasz Majewski 3 sierpnia 2012 roku obronił tytuł mistrza olimpijskiego i zdobył złoty medal w pchnięciu kulą! Co powinnismy wiedzieć o tym zawodniku, dwukrotnym mistrzu olimpijskim? Kim jest Tomasz Majewski, "cichy gigant"?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!