Mikrokosmos – czarodziejski świat owadów w poetyckim filmie fabularno-przyrodniczym

Jedyny w swoim rodzaju fabularno-przyrodniczy poetycki film o owadach. Życie codzienne, praca, walka, narodziny i śmierć w poetyckiej opowieści o mikroświecie, który rozciąga się tuż pod naszymi stopami i unosi się nad naszymi głowami. Poznajcie życie codzienne mieszkańców tego tajemniczego mikrokosmosu...Ten film przeniesie Was w sam środek owadziego świata. Chcielibyście się dowiedzieć, co się w nim dzieje?

Fenomenalne zdjęcia owadów, perfekcyjny montaż, jedyni w swoim rodzaju mali bohaterowie oraz  niesamowita muzyka Brunona Coulaisa tworzą w tym filmie wyjątkową całość. FOKUS TV - telewizja, która zachwyca, zaciekawia, budzi ciekawość i pomaga w odkrywaniu świata tym razem zachwyci was w jeszcze większym stopniu niż zwykle. Zapraszamy do świata owadów! Zdziwicie się, jak wiele się w nim dzieje!

Mrówki, biedronki, żuki i pająki odsłonią przed wami swoje codzienne sekrety, pokażą swoją pracę, trudności, walkę z wrogami, narodziny i śmierć.

Redakcja 19/12/2014

Zobacz też

ANNA NEMŚ, posełanka PO - KIM JEST posełanka PO z Zawiercia. Zobacz SYLWETKĘ posła ANNA NEMŚ, posełanka PO - KIM JEST posełanka PO z Zawiercia. Zobacz SYLWETKĘ posła Anna Nemś, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 32 (OKW Sosnowiec). Wieloletnia działaczka samorządowa, były wiceprezydent Zawiercia i debiutantka w sejmowych ławach. W obecnej kadencji Sejmu RP bierze udział w pracach Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. CZESŁAW MROCZEK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Kałuszyna. Zobacz SYLWETKĘ posła CZESŁAW MROCZEK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Kałuszyna. Zobacz SYLWETKĘ posła Czesław Mroczek, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 18 (OKW Siedlce). Były działacz Solidarności i sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Zanim wstąpił do Platformy Obywatelskiej, działał w Porozumieniu Polskich Chrześcijańskich Demokratów, a w 2001 roku kandydował do Sejmu z list Akcji Wyborczej Solidarność Prawicy. RAJMUND MILLER, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Kielc. Zobacz SYLWETKĘ posła RAJMUND MILLER, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Kielc. Zobacz SYLWETKĘ posła Rajmund Miller, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 21 (OKW Opole). Lekarz medycyny i założyciel lokalnych struktur PO w Opolu. ELŻBIETA PIERZCHAŁA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Sosnowca. Zobacz SYLWETKĘ posła ELŻBIETA PIERZCHAŁA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Sosnowca. Zobacz SYLWETKĘ posła Elżbieta Pierzchała, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 31 (OKW Katowice). Inżynier transportu kolejowego, wysoko postawiony członek zarządu PKP oraz działaczka regionalnych i krajowych struktur partii.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!