Megalotnisko w Dubaju sezon 2 - tajemnice lotniska w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Megalotnisko w Dubaju ma tyle sekretów, tajemnic i jest tak ciekawe, że pierwsza 10-odcinkowa seria nie wyczerpała tematu. Miłośników zaglądania za kulisy, sprawdzania jak wszystko działa, a także wszystkich podróżników, którzy zamierzają lecieć do Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapraszamy na 2 sezon serialu dokumentalnego poświęconego największemu lotnisku na świecie.
Zdjęcie z artykułu: Megalotnisko w Dubaju sezon 2 - tajemnice lotniska w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Megalotnisko w Dubaju to serial ukazujący największy port lotniczy na świecie od kulis.źródło:FOKUS TV

Megalotnisko w Dubaju to serial  pokazujący sekrety międzynarodowego lotniska w Dubaju. Ten port lotniczy  jest jednym z najbardziej ruchliwych węzłów komunikacyjnych na świecie. Pracuje tu 90 000 osób, aby w ciągu doby zapewnić prawie 200 000 podróżującym szybki i bezpieczny transport. Wszystko działa tu jak sprawna, dobrze naoliwiona maszyna, a mimo to nie zawsze daje się uniknąć błędów i stresujących sytuacji. W drugim sezonie serialu Megalotnisko w Dubaju widzowie zobaczą kolejne niespodziewane, często niesamowite zdarzenia, które udało się podejrzeć ekipie filmowej, towarzyszącej pracownikom lotniska w ich codziennej pracy.

Więcej samolotów do obsłużenia niż zakładano, polowanie na przemytników czy nagłe naprawy – to tylko niektóre wyzwania, jakie czekają pracowników lotniska. Widzowie będą świadkami różnych nietypowych, a czasem wręcz dramatycznych sytuacji, w tym między innymi: odkrycia bagażu z żywymi wężami, skonfiskowania 24 kilogramów heroiny – największego od 10 lat pakunku z tym narkotykiem, jaki próbowano przemycić na lotnisku w Dubaju czy zamknięcia jednego z pasów startowych, co wprowadzi ogromny chaos w komunikacji. Wszyscy zatrudnieni na lotnisku pracują pod ogromną presją czasu, bo wszystko musi działać sprawnie i zgodnie z ustalonymi godzinami lotów.

Redakcja 01/03/2016

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!