Megalotnisko w Dubaju - jak działa?

Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV!Lotnisko w Dubaju, w tej chwili największy port lotniczy na świecie, nie osiada na laurach! Wciąż się rozbudowuje i to w bardzo szybkim tempie. W roku 2008 otwarto tu Terminal 3 - jeden z największych dziś budynków na świecie jeżeli chodzi o całkowitą powierzchnię, zbudowany za sumę 4,5 mld dolarów. Niedługo później powstał Pirs 3, część Terminala 3, który pozwolił na obsługę ruchu powyżej 80 mln pasażerów rocznie. W roku 2018 przepustowość lotniska ma wzrosnąć do ponad 90 mln pasażerów na rok!

Czy może zatem dziwić, że serial opowiadający o tym gigancie liczy aż 10 odcinków? Jego twórcy zajrzeli z kamerą do każdego zakątka dubajskiego kolosa. Dowiemy się, co dzieje się na nim w dzień i w nocy, jak zapewniane są najwyższa jakość obsługi i komfort podróżnych, a także, co się dzieje, gdy dochodzi do sytuacji, które nie zostały uwzględnione w procedurach. Zapraszamy przed ekrany!


 

Redakcja 03/03/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!