Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Pochodzący z Zubrzycy Dolnej Mateusz Ziółko jest zwycięzcą show The Voice of Poland. Podczas swojego pierwszego występu zachwycił wszystkich jurorów. Pomimo obietnicy Edyty Górniak, że zdejmie dla niego sukienkę, jeśli przyłączy się do jej zespołu, Mateusz wybrał drużynę Marka Piekarczyka. Mówimy, kim jest Mateusz Ziółko.

Mateusz Ziółko jest góralem. Pochodzi z Zubrzycy Dolnej. Grę na instrumentach zaczął w wieku 5 lat. Jego pierwszym nauczycielem był starszy brat, który uczył go gry na fortepianie. W wieku 13 lat Mateusz zdał do szkoły muzycznej na wydziale muzyki i organistyki Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Po roku zrezygnował ze szkoły i zaczął uczyć się śpiewu na własną rękę.

Mateusz Ziółko – kariera

Po raz pierwszy Mateusz Ziółko pojawił się na scenie w wieku 15 lat, kiedy to założył swój zespół "De Vils". Kilkanaście lat później został członkiem zespołu "Detox".

Mateusza Ziółkę widzieliśmy już w innych polskich talent shows, m.in w "Mam Talent", gdzie dotarł do finałowej 10. Aktualnie koncertuje solowo oraz z własnym zespołem. Brał udział w projektach muzycznych: "Freddie Mercury Symfonicznie", "Michael Jackson Symfonicznie" oraz w koncertach z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej i Orkiestrą Symfoników Bydgoskich.

Mateusz Ziółko – rodzina

Prywatnie Mateusz Ziółko jest wspaniałym mężem i oddanym ojcem trzech synów. 

Posłuchajcie sami, jak śpiewa Mateusz Ziółko!

 
Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

EKWIWALENT za niewykorzystany urlop. Jak obliczyć wynagrodzenie za urlop? KALKULATOR EKWIWALENT za niewykorzystany urlop. Jak obliczyć wynagrodzenie za urlop? KALKULATOR Zasady obliczania wynagrodzenia, czyli ekwiwalentu za niewykorzystany urlop w pracy określa kodeks pracy. W przypadku wygaśnięcia lub rozwiązania stosunku pracy, za niewykorzystany przez pracownika urlop należy mu się ekwiwalent. Podpowiadamy, jak go obliczyć: ekwiwalent za niewykorzystany urlop kalkulator Jakich haseł lepiej nie używać w internecie? LISTA najmniej bezpiecznych haseł dostępu Jakich haseł lepiej nie używać w internecie? LISTA najmniej bezpiecznych haseł dostępu W domu chronią nas zamki i alarmy antywłamaniowe, a w internecie hasła dostępu. Specjaliści od internetowych zabezpieczeń na każdym kroku przypominają o tym, żeby zadbać o to, by hasło było jak najbardziej bezpieczne. Niestety analizy sieciowych haseł wciąż pokazują, że internauci mają z tym problem. Który przepis ruchu drogowego jest łamany najczęściej? Który przepis ruchu drogowego jest łamany najczęściej? Polacy jeżdżą za szybko. To właśnie przepis dotyczący dozwolonej prędkości łamany jest przez nas najczęściej. Kierowcy wymuszają pierwszeństwo, nie pozwalają włączyć się do ruchu i parkują nieprzepisowo. Według ekspertów mentalność Polaków mogą zmienić tylko oni sami. Na co powinniśmy zwracać uwagę, jako kierowcy? Kim jest MARIANO RAJOY - następca Zapatero na stanowisku premiera Hiszpanii? Kim jest MARIANO RAJOY - następca Zapatero na stanowisku premiera Hiszpanii? Przed Mariano Rajoyem, przyszłym premierem Hiszpanii, którego Partia Ludowa wygrała wybory parlamentarne w Hiszpanii, trudne zadanie. Musi wyciągnąć kraj z głębokiego kryzysu gospodarczego. Czy Rajoy, który według ekspertów i europejskich liderów jest zbyt mało charyzmatyczny, sobie poradzi? Jakie doświadczenie ma ten hiszpański polityk, następca José Luisa Zapatero?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!