Mateusz Ziółko, zwycięzca Voice of Poland – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Pochodzący z Zubrzycy Dolnej Mateusz Ziółko jest zwycięzcą show The Voice of Poland. Podczas swojego pierwszego występu zachwycił wszystkich jurorów. Pomimo obietnicy Edyty Górniak, że zdejmie dla niego sukienkę, jeśli przyłączy się do jej zespołu, Mateusz wybrał drużynę Marka Piekarczyka. Mówimy, kim jest Mateusz Ziółko.

Mateusz Ziółko jest góralem. Pochodzi z Zubrzycy Dolnej. Grę na instrumentach zaczął w wieku 5 lat. Jego pierwszym nauczycielem był starszy brat, który uczył go gry na fortepianie. W wieku 13 lat Mateusz zdał do szkoły muzycznej na wydziale muzyki i organistyki Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. Po roku zrezygnował ze szkoły i zaczął uczyć się śpiewu na własną rękę.

Mateusz Ziółko – kariera

Po raz pierwszy Mateusz Ziółko pojawił się na scenie w wieku 15 lat, kiedy to założył swój zespół "De Vils". Kilkanaście lat później został członkiem zespołu "Detox".

Mateusza Ziółkę widzieliśmy już w innych polskich talent shows, m.in w "Mam Talent", gdzie dotarł do finałowej 10. Aktualnie koncertuje solowo oraz z własnym zespołem. Brał udział w projektach muzycznych: "Freddie Mercury Symfonicznie", "Michael Jackson Symfonicznie" oraz w koncertach z Orkiestrą Akademii Bethowenowskiej i Orkiestrą Symfoników Bydgoskich.

Mateusz Ziółko – rodzina

Prywatnie Mateusz Ziółko jest wspaniałym mężem i oddanym ojcem trzech synów. 

Posłuchajcie sami, jak śpiewa Mateusz Ziółko!

 
Tagi: fokus tv,

Redakcja 06/10/2013

Zobacz też

Elektrośmieci. Gdzie oddać zużyty sprzęt elektryczny? Elektrośmieci. Gdzie oddać zużyty sprzęt elektryczny? Elektrośmieci to zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Stare lodówki, telewizory, świetlówki itp. nie mogą trafić na śmietnik. Zawierają bowiem substancje zagrażające zdrowiu ludzi i zanieczyszczające środowisko. Co więc zrobić ze zużytym sprzętem? Gdzie prowadzona jest zbiórka elektrośmieci? Czy musisz odśnieżyć chodnik przed domem? Kto odśnieża chodnik przed domem jednorodzinnym? Czy musisz odśnieżyć chodnik przed domem? Kto odśnieża chodnik przed domem jednorodzinnym? Czyj jest ten kawałek chodnika - chce się zawołać, przedzierając się przez biały puch w zimowy ranek. Niestety, nie każdy bierze sobie do serca wers z piosenki Mr Zoob, którzy całą mocą gardeł śpiewali: „Mój jest ten kawałek podłogi!” Większość pamięta inny: „nie mówcie mi więc, co mam robić”! Zanim jednak tak zaśpiewasz - upewnij się - musisz odśnieżać chodnik czy nie? UWAGA (NIE)SAMOTNI RODZICE! Urząd Skarbowy kontroluje rodziców. Kto powinien się obawiać? UWAGA (NIE)SAMOTNI RODZICE! Urząd Skarbowy kontroluje rodziców. Kto powinien się obawiać? Urzędnicy skarbowi zaczęli kontrolować rodziców wykorzystujących ulgę dla samotnie wychowujących dziecko. Kto powinien się obawiać, a kto może spać spokojnie? Czy w 2012 roku Polska będzie zieloną wyspą? Czy nasz PKB urośnie? Czy w 2012 roku Polska będzie zieloną wyspą? Czy nasz PKB urośnie? Komisja Europejska przewiduje, że polska gospodarka w przyszłym roku wyraźnie zwolni, jednak na tle innych państw Unii Europejskiej zanotuje bardzo dobry wynik. Wzrost PKB rzędu 2,5% postawi nas w gronie czterech najszybciej rozwijających się gospodarek wspólnoty. A jak będzie w innych krajach Unii, czy grozi im powrót recesji?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!