Mariusz Raduszewski – kim jest i czym się zajmuje mąż Natalii Siwiec?

Mariusz Raduszewski, mąż kontrowersyjnej Natalii Siwiec, chętnie pozuje do zdjęć. Czym się zajmuje? Dowiedz się, czy jest osobą anonimową, gdzie mieszkał i czemu jest taki opalony!

36-letni pochodzący ze Szczecina Mariusz Raduszewski  to partner Natalii Siwiec – polskiej modelki i celebrytki. Kilka lat temu jego pierwsze małżeństwo rozpadło się właśnie z powodu z Siwiec. Raduszewski wziął rozwód i zostawił żonę z dzieckiem. Jak wiadomo, Natalia Siwiec kocha football – była już dziewczyną piłkarza Damiana Gorawskiego. Mariusz Raduszewski też zawodowo zajmuje się piłką. 

>>> Agnieszka RADWAŃSKA NAGO kontra Natalia Siwiec NAGO: Które ciało ładniejsze? Naturalne czy poprawione? (KLIKNIJ)

Obecny związek Mariusza Raduszewskiego jest o wiele bardziej ekscytujący niż pierwsze małżeństwo. Para mieszkała przez kilka lat w Brazyllii, później spontanicznie pobrali się w Las Vegas (akt ślubu Raduszewskiego i Siwiec nie jest ważny w Polsce). Mariusz i Natalia uwielbiają chodzić razem na mecze i pokazy mody, a także całować się przed obiektywem paparazzi.

Kariera sportowa Raduszewskiego

Mariusz Raduszewski, pseudonim "Diabeł", w latach 90. grał w II ligowym klubie KP Chemik Police. Z powodu kontuzji wystąpił tylko w 12 spotkaniach. Później próbował swoich sił jako piłkarz futsalowy (odmiana piłki nożnej rozgrywana na hali sportowej) w barwach Pogoni 0'4 Szczecin. Odnalazł się w dopiero w piłce plażowej (ang. beach soccer). Odnosi duże sukcesy w tej dyscyplinie i wreszcie strzela bramki!

>>> NATALIA SIWIEC w bieliźnie! Co reklamuje Siwiec? Kto pozuje z modelką? (KLIKNIJ)

Beach soccer jest jeszcze mało popularnym sportem w naszym kraju – organizacja istnieje na polskim rynku niecałe 10 lat. Dlatego w ostatnim czasie partner Natalii Siwiec grał w Brazylii, gdzie rozgrywana jest większość spotkań beach soccer, przede wszystkim prawie wszystkie Mistrzostwa świata w piłce plażowej. 

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!