Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek, aktor znany z serialu „M jak Miłość”, wziął ślub! Jego wybranka to Marlena Muranowicz – dziewczyną, z którą spotykał się od 4 lat. Związek aktora z tajemniczą pięknością pełen był wzlotów i upadków. Para postanowiła jednak z lipcu sformalizować swój związek. Mówimy, z kim ożenił się Mroczek.

Marlena Muranowicz: kim jest żona Marcina Mroczka?

W dwa lata po zakończeniu związku z Agnieszką Popielewicz Marcin Mroczek związał się z młodszą o 6 lat tajemniczą brunetką Marleną Muranowicz. Dziewczyna była jeszcze w liceum, kiedy zaczęła umawiać się z aktorem serialu „M jak Miłość”. Wiadomo o niej tylko tyle, że była sąsiadką Marcina oraz że nie jest związana z show biznesem.

> > > NAJNOWSZE USTALENIA: Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? [KLIKNIJ!]

Jak donosi „Twoje Imperium”, po 4 latach znajomości para postanowiła sformalizować swój związek. Marcin Mroczek oświadczył się swojej dziewczynie i rozpoczął gorączkowe przygotowania do wesela. Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz  ślub wzięli w sobotę 21 lipca w Tarczynie, wesele odbyło się w znanym z serialu „Złotopolscydworku Many.

> > > Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub. Ile kosztowało wesele? [KLIKNIJ!]

Podczas ceremonii ślubnej Marcin Mroczek wystąpił w chabrowym garniturze, a jego żona, Marlena Muranowicz – w białej sukni o nowoczesnym kroju.

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest tajemnicza Marlena, żona Mroczka?
Tagi: fokus tv,

Redakcja 26/06/2013

Zobacz też

KREDYT HIPOTECZNY w 2012 roku - dlaczego będzie trudniej go dostać? KREDYT HIPOTECZNY w 2012 roku - dlaczego będzie trudniej go dostać? Udzielanie kredytów hipotecznych w roku 2011 banki ograniczały wszelkiego rodzaju obwarowaniami i środkami ostrożnościowymi. W tym miejscu warto wymienić przede wszystkim Rekomendację S oraz nową Ustawę o kredycie konsumenckim, ograniczenia w rządowym programie „Rodzina na Swoim”, a finalnie wycofywanie się banków z udzielania kredytów walutowych. Sprawdź, dlaczego w nadchodzącym, nowym 2012 roku o kredyt hipoteczny będzie jeszcze trudniej. Kiedy możemy ubiegać się o ZWROT VAT za materiały budowlane? Kiedy możemy ubiegać się o ZWROT VAT za materiały budowlane? Nieprawdą jest, że tylko osoby, które budują dom mają prawo do zwrotu części wydatków na zakup materiałów budowlanych. O zwrot mogą ubiegać się również osoby, które remontują mieszkanie lub zaadoptują pomieszczenie niemieszkalne na mieszkalne. Mówimy, kiedy można ubiegać się o zwrot VAT za materiały budowlane. Rewolucja w kredytach - jakie są nowe zasady udzielania kredytów konsumenckich? Rewolucja w kredytach - jakie są nowe zasady udzielania kredytów konsumenckich? W związku z harmonizacją prawa, które powinno obowiązywać na terenie całej Unii Europejskiej, której Polska jest członkiem od 2004 roku, zmianie ulegają również regulacje w zakresie warunków udzialania kredytów. Dyrektywa europejska wymusiła na lokalnych rynkach nowe prawodawstwo. SPRAWDŹ nowe zasady udzielania kredytów konsumenckich. Co to jest gąbka florystyczna i do czego służy? Co to jest gąbka florystyczna i do czego służy? Gąbka florystyczna (pianka florystyczna, gąbka sucha, pianka do kwiatów, cegła florystyczna, kostka florystyczna, cegła z pianki) służy do układania kompozycji z kwiatów w różnego rodzaju i kształtu naczyniach: wazonach, misach, podkładkach, talerzach itp.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!