Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek, aktor znany z serialu „M jak Miłość”, wziął ślub! Jego wybranka to Marlena Muranowicz – dziewczyną, z którą spotykał się od 4 lat. Związek aktora z tajemniczą pięknością pełen był wzlotów i upadków. Para postanowiła jednak z lipcu sformalizować swój związek. Mówimy, z kim ożenił się Mroczek.

Marlena Muranowicz: kim jest żona Marcina Mroczka?

W dwa lata po zakończeniu związku z Agnieszką Popielewicz Marcin Mroczek związał się z młodszą o 6 lat tajemniczą brunetką Marleną Muranowicz. Dziewczyna była jeszcze w liceum, kiedy zaczęła umawiać się z aktorem serialu „M jak Miłość”. Wiadomo o niej tylko tyle, że była sąsiadką Marcina oraz że nie jest związana z show biznesem.

> > > NAJNOWSZE USTALENIA: Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? [KLIKNIJ!]

Jak donosi „Twoje Imperium”, po 4 latach znajomości para postanowiła sformalizować swój związek. Marcin Mroczek oświadczył się swojej dziewczynie i rozpoczął gorączkowe przygotowania do wesela. Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz  ślub wzięli w sobotę 21 lipca w Tarczynie, wesele odbyło się w znanym z serialu „Złotopolscydworku Many.

> > > Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub. Ile kosztowało wesele? [KLIKNIJ!]

Podczas ceremonii ślubnej Marcin Mroczek wystąpił w chabrowym garniturze, a jego żona, Marlena Muranowicz – w białej sukni o nowoczesnym kroju.

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest tajemnicza Marlena, żona Mroczka?
Tagi: fokus tv,

Redakcja 26/06/2013

Zobacz też

Jak długo trzeba ładować akumulator samochodowy? Jak długo trzeba ładować akumulator samochodowy? Jeżeli samochód nie chce odpalić, powodem może być rozładowany akumulator. Gdy bateria jest całkowicie pozbawiona mocy, pozostaje jedynie ładowanie akumulatora za pomocą prostownika. Czynność nie należy do skomplikowanych, ale zajmuje trochę czasu. Warto uzbroić się w cierpliwość! Zamarznięte paliwo. Jak tego uniknąć? Co robić, gdy benzyna lub ropa zamarznie? Zamarznięte paliwo. Jak tego uniknąć? Co robić, gdy benzyna lub ropa zamarznie? Lód w układzie paliwowym potrafi unieruchomić każde, nawet najnowsze auto – i to na benzynę, i to na ropę, czyli olej. Gdy paliwo zamarznie, możemy zrobić niewiele, dlatego działać trzeba już przed pierwszymi mrozami. Podstawowa zasada to tankowanie do pełna i używanie depresatorów. Zobacz, jak zapobiec zamarzaniu paliwa w dieslu, a jak w samochodzie na benzynę. Jarosław Kurski. Brat Jacka Kurskiego to wicenaczelny Gazety Wyborczej Jarosław Kurski. Brat Jacka Kurskiego to wicenaczelny Gazety Wyborczej Jarosław Kurski, brat Jacka Kurskiego – jednego z wciąż najbardziej rozpoznawalnych prawicowych polityków w Polsce – to były rzecznik prezydenta Lecha Wałęsy, a obecnie pierwszy zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Co łączy, a co dzieli obu braci Kurskich? Przekąski na sylwestra: łatwe przepisy Przekąski na sylwestra: łatwe przepisy Jeśli urządzasz zabawę sylwestrową przydadzą ci się przepisy na przekąski, łatwe do wykonania i doskonałe w smaku. Najwygodniejsze na dużej imprezie są takie zakąski, które można jeść bez użycia noża. To tzw. finger food, czyli coś, co łatwo będzie wziąć w rękę i zjeść na stojąco.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!