Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest Marlena Muranowicz, żona Mroczka?

Marcin Mroczek, aktor znany z serialu „M jak Miłość”, wziął ślub! Jego wybranka to Marlena Muranowicz – dziewczyną, z którą spotykał się od 4 lat. Związek aktora z tajemniczą pięknością pełen był wzlotów i upadków. Para postanowiła jednak z lipcu sformalizować swój związek. Mówimy, z kim ożenił się Mroczek.

Marlena Muranowicz: kim jest żona Marcina Mroczka?

W dwa lata po zakończeniu związku z Agnieszką Popielewicz Marcin Mroczek związał się z młodszą o 6 lat tajemniczą brunetką Marleną Muranowicz. Dziewczyna była jeszcze w liceum, kiedy zaczęła umawiać się z aktorem serialu „M jak Miłość”. Wiadomo o niej tylko tyle, że była sąsiadką Marcina oraz że nie jest związana z show biznesem.

> > > NAJNOWSZE USTALENIA: Kim jest Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka? [KLIKNIJ!]

Jak donosi „Twoje Imperium”, po 4 latach znajomości para postanowiła sformalizować swój związek. Marcin Mroczek oświadczył się swojej dziewczynie i rozpoczął gorączkowe przygotowania do wesela. Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz  ślub wzięli w sobotę 21 lipca w Tarczynie, wesele odbyło się w znanym z serialu „Złotopolscydworku Many.

> > > Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz wzięli ślub. Ile kosztowało wesele? [KLIKNIJ!]

Podczas ceremonii ślubnej Marcin Mroczek wystąpił w chabrowym garniturze, a jego żona, Marlena Muranowicz – w białej sukni o nowoczesnym kroju.

Marcin Mroczek wziął ślub. Kim jest tajemnicza Marlena, żona Mroczka?
Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!