Maraton Wojen Magazynowych

Sterty śmieci czy intratny interes życia? Amerykanie uwielbiają licytacje wystawionych na sprzedaż schowków magazynowych. Nigdy nie wiadomo, co skrywają. Dla niektórych licytacja to dobra zabawa, dla innych zastrzyk adrenaliny, dla kolejnych – szansa za szybkie wzbogacenie czy sposób zarabiania na życie. Oglądaj w piątek od 19:30 do 21:30 w Telewizji FOKUS TV.
Zdjęcie z artykułu: Maraton Wojen Magazynowych
Wojny magazynowe. Dla jednych to dobra zabawa, dla innych zastrzyk adrenaliny, dla kolejnych – szansa za szybkie wzbogacenie czy sposób zarabiania na życie.źródło:A&E Television Networks

Wynajmowanie schowków magazynowych do przechowywania rzeczy jest bardzo popularne. Kalifornijskie prawo pozwala wystawić na sprzedaż magazyn nieopłacany przez trzy miesiące. Kupujący nie wiedzą, co znajduje się w środku. Dopiero po licytacji będą mogli ocenić, czy zrobili interes życia, czy też stali się posiadaczami sterty rupieci.

Przed aukcją schowek jest udostępniony potencjalnym nabywcom tylko na 5 minut. Zawartość można obejrzeć z daleka, nie można wchodzić ani niczego dotykać. Dla wielu to idealny sposób zarabiania na życie. Dla niektórych to po prostu dobra zabawa i zastrzyk adrenaliny. Każda aukcja przynosi niespodzianki, a zapomniany schowek może kryć prawdziwe skarby. Najlepsi licytatorzy prowadzą aukcje w emocjonujący sposób. Uczestnicy ostro rywalizują między sobą. Wszystkie chwyty są dozwolone. Muszą też przygotować się na wielkie rozczarowania, bo nigdy nie wiadomo, co kryje się za drzwiami magazynu.

Maraton Wojen Magazynowych - Piątek, 19:30 - 21:30 w Telewizji FOKUS TV.

Redakcja 17/08/2017

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!