Małgorzata Rozenek jako PERFEKCYJNA PANI DOMU radzi: jak poradzić sobie z osadem z kamienia?

W radach Perfekcyjnej Pani Domu lubimy to, że działają, że są proste i skuteczne, a także tanie. Jak usunąć osad z kamienia radzi Małgorzata Rozenek.

Aby doprowadzić dom do lśniącej czystości, wcale nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na drogie środki. Perfekcyjna Pani Domu sięga po sprawdzone przepisy, porady naszych mam czy babć. One świetnie sobie radziły z porządkami w domu, mimo że w kraju była bieda i pustki na półkach sklepowych. Oto, co zrobić, by usunąć wszędzie panoszący się osad z kamienia. Przeczytaj, co radzi Małgorzata Rozenek.

Okazuje się, że rewelacyjny jest zwykły ocet.
- Na watę wylewamy ocet, obwiązujemy w miejscu, w którym zbiera się kamień, zostawiamy na około godzinę i później wystarczy, że wilgotną gąbeczką zmyjemy i schodzi idealnie – mówi jednemu z dziennikarzy MAłgorzata Rozenek, Perfekcyjna Pani Domu. Warto spróbować!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 17/10/2012

Zobacz też

Jakich zapachów koty nie lubią najbardziej? Jakich zapachów koty nie lubią najbardziej? Czego nie lubią koty? Jakich zapachów nie lubią koty? Jak nauczyć kota, że czegoś mu nie wolno? Łatwo - w przypadku większości kotów wystarczą krzyki, spryskiwanie wodą, itp. - koty z reguły szybko uczą się, co wolno, a czego nie. To była dobra wiadomość. A teraz zła: większość kotów i tak próbuje robić, co chce. Zanim się załamiemy, wypróbujmy tzw. odstraszacze zapachowe. Gaz pieprzowy: co zrobić po ataku gazem? WIDEO Gaz pieprzowy: co zrobić po ataku gazem? WIDEO Gaz pieprzowy to jeden z najczęściej używanych przez policję środków przymusu bezpośredniego. Jest bardzo skuteczny, a nie powoduje trwałych uszkodzeń oka u osób zaatakowanych gazem. Dlatego oprócz policji mogą go mieć i użyć osoby, którym jakiś atak ze strony przestępców. Chiny – republika korupcji: opis filmu Chiny – republika korupcji: opis filmu W komunistycznych Chinach wszystko – począwszy od przeprowadzki aż po posiadanie drugiego dziecka – wymaga pozwolenia lokalnych władz. Korupcja w tym kraju jest na porządku dziennym, bez łapówek nie można nic załatwić. Czy surowe kary dla urzędników rzeczywiście zakończą ten proceder? Piotr Woźniak-Starak. Syn miliarderów, mąż Agnieszki Szulim i ambitny filmowiec Piotr Woźniak-Starak. Syn miliarderów, mąż Agnieszki Szulim i ambitny filmowiec Piotr Woźniak-Starak – to nazwisko zrobiło się głośne po premierze filmu „Big Love”, którego był producentem. Później usłyszeliśmy o nim jako o partnerze Natalii Klimas, następnie Alicji Bachledy-Curuś, a teraz jako o mężu Agnieszki Szulim. Oto, co warto wiedzieć o synu jednej z najbogatszych par w Polsce i ambitnym filmowcu.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!