Luxuria Astaroth, Kamila Smogulecka – kim naprawdę jest dziewczyna z „Nie lubimy robić” Donatana?

Luxuria Astaroth, a może Luluka Astafiew, Camille Luluka Smogulecka czy po prostu Kamila Smogulecka – kim dziewczyna z „Nie lubimy robić” Donatana?

Projekt Równonoc Donatana – polskiego producenta hip-hopowego, który wpadł na pomysł połączenia tradycyjnego folkloru słowiańskiego z amerykańską sztuką rapu – święci ogromne triumfy. Całość zrealizowana z ogromnym rozmachem, angażująca najbardziej znanych polskich MC's, z wysokobudżetowym teledyskiem do każdego singla, okazała się być strzałem w dziesiątkę.

>>> W jakim filmie zagra Luxuria Astaroth? [KLIKNIJ!]

Pierwszy singiel Nie lubimy robić z Borixonem i Kajmanem ma ponad 12 milionów wyświetleń na YouTube i najwyższy wskaźnik odtworzeń w polskich stacjach radiowych, na najwyższych miejscach list przebojów, tym samym goniąc ostatni wielki hit internetu i stacji radiowych Ona tańczy dla mnie.

W teledysku do piosenku Nie lubimy robić występuje dziewczyna, która wzbudza zainteresowanie równie duże, co sama piosenka, a jej rola - zmysłowej młódki z zacięciem ubijającej masło, podnosi ciśnienie każdemu kolejnemu obserwatorowi.

Luxuria Astaroth – kim jest Kamila Smogulecka?

Występuje pod pseudonimem artystycznym Luxuria Astaroth, choć przedstawia się także jako Luluka Astafiew, Camille Luluka Smogulecka, a naprawdę nazywa się Kamila Smogulecka – kim jest? Mieszka w Gdyni, jednak ma mieszane, niemiecko-francuskie pochodzenie. Urodziła się 12 października 1995 roku w Łodzi. Aż trudno uwierzyć, że ma zaledwie 17 lat!

Jej pseudonim artystyczny nawiązuje do tradycji pogańsko-okultystycznych. Astaroth to nazwa jednego z niezwykle silnych demonów, który rozporządza zachodnim piekłem, jeden z siedmiu książąt piekła, którzy odwiedzili Fausta. Nietrudno zaobserwować, że Luxuria jest mocno zafascynowana tradycją okultystyczno-satanistyczną, do której nawiązuje wiele ze zrealizowanych przez nią sesji.
Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!