Ludzie żelaza, odcinek 4. Dlaczego na budowie tak ważne jest wzajemne zaufanie? WIDEO

Ludzie żelaza, w serialu zwani metalowcami, to wyspecjalizowani budowlańcy zajmujący się przygotowaniem stalowych konstrukcji monumentalnych amerykańskich budowli. Ich pracę przy budowie nowojorskich wieżowców i innych wielkich budynków poznamy w serialu Ludzie żelaza.

Ludzie żelaza, odcinek 4

Ludzie żelaza, odcinek 4
Kraj produkcji: USA Kategoria wiekowa Czas trwania 00:21:09

Ludzie żelaza budują złożone konstrukcje, używając od tego dwóch materiałów - żelaza i stali. Jednak najpierw ciężkie części przyszłych konstrukcji często muszą zostać wciągnięte na duże wysokości i tam zamontowane. Pracę wykonuje się nie bacząc na pogodę czy wiatr - silny i zimny. Dlatego tak ważne jest, by członkowie ekipy budowlanej mieli do siebie wzajemnie pełne zaufanie i mogli na sobie polegać. Potrzebne jest prawdziwe braterstwo - jak w tytule odcinka.

W 4. odcinku zobaczymy, jak po 400 dniach dobiega końca budowa masywnego stalowego szkieletu Barclay’s Arena. Tymczasem wysoko nad rzeką Harlem jedno sprawiające problemy złącze pozwala zrozumieć młodym pracownikom, jak poważne konsekwencje może mieć praca w jednym z najbardziej stresujących i niebezpiecznych zawodów na świecie.

.. Wszystkie odcinki serii „Ludzie żelaza” na VOD. Za darmo!

Redakcja 10/03/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!