Ludzie żelaza, odcinek 2. Remonty konstrukcji stalowych i sympatyczna Adrienne. WIDEO

W 2. odcinku programu Ludzie żelaza dowiemy się, jak przebiegają remonty wielkich konstrukcji stalowych. Poznamy też sympatyczną Adrienne. Kim ona jest?

Ludzie żelaza, odcinek 2

Ludzie żelaza, odcinek 2
Kraj produkcji: USA Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:37

Na moście Alexandra Hamiltona w Bronksie spotykamy Adrienne, która od dwóch lat w prawdziwie hardkorowych warunkach uczy się zawodu inżyniera odpowiedzialnego za konstrukcje stalowe. Jak ta młoda kobieta – jedna z zaledwie 25 kobiet w związku zawodowym zrzeszających konstruktorów z tej branży – radzi sobie w tym męskim zawodzie i męskim środowisku?

.. Wszystkie odcinki serii „Ludzie żelaza” na VOD. Za darmo!

Chyba każdy, kto stawia stopę w Nowym Jorku, zachwyca się tamtejszymi wieżowcami, ogromnymi mostami i imponującymi stadionami. Mało kto jednak się zastanawia, jak wygląda budowa tych obiektów i kto za nią odpowiada. Twórcy serii dokumentalnej „Ludzie żelaza” przybliżają sylwetki nowojorskich konstruktorów, którzy codziennie ryzykują życie, pracując na wysokościach w ekstremalnie trudnych warunkach.

Redakcja 01/09/2015

Zobacz też

Volkswagen XL1 to najoszczędniejszy samochód na świecie. Co wiemy o Volkswagenie XL1? Volkswagen XL1 to najoszczędniejszy samochód na świecie. Co wiemy o Volkswagenie XL1? Czy pokonanie dystansu 100 kilometrów na jednym litrze paliwa prywatnym samochodem będzie kiedyś możliwe? Tak! Do seryjnej produkcji dopuszczono Volkswagena XL1 – samochód, który dzięki hybrydowemu napędowi zużywa zaledwie 0,9 l benzyny na 100 km. Co wiemy o Volkswagenie XL1? Ile kosztuje dojeżdżanie do pracy spoza miasta? Jak ograniczyć wydatki na dojazd do miasta? Ile kosztuje dojeżdżanie do pracy spoza miasta? Jak ograniczyć wydatki na dojazd do miasta? Najdroższe jest dojeżdżanie własnym samochodem - nawet 900 zł miesięcznie. Taniej komunikacją podmiejską i miejską. Najtaniej rowerem. LPG w nowym samochodzie: Czy opłaca się instalować gaz? [FAKTY I MITY] LPG w nowym samochodzie: Czy opłaca się instalować gaz? [FAKTY I MITY] Montaż instalacji gazu LPG powinien być traktowany jako inwestycja. Trzeba go dobrze przemyśleć i policzyć. Sprawdzamy, kiedy warto zamontować instalację LPG. W przypadku najnowszych aut istnieje niewiele silników, które ewidentnie nie znoszą zasilania LPG, jednak tych w których gaz przyniesie naprawdę wielkie oszczędności również nie jest dużo. Czy w nowym samochodzie opłaca się instalować gaz? Czy opłaca się instalować LPG? Kalkulator opłacalności instalacji LPG Czy opłaca się instalować LPG? Kalkulator opłacalności instalacji LPG Opłacalność montażu instalacji LPG można obliczyć. Nie są to trudne kalkulacje. Wystarczy znać cenę benzyny, cenę gazu, średnie spalenie swojego auto, średni planowany przebieg roczny oraz rodzaj i koszt planowanej instalacji LPG wraz z montażem. Czy jazda na LPG się opłaca - Kalkulator LPG - czy warto - Czy instalacja LPG będzie opłacalna?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!