Ludzie żelaza, odcinek 2. Remonty konstrukcji stalowych i sympatyczna Adrienne. WIDEO

W 2. odcinku programu Ludzie żelaza dowiemy się, jak przebiegają remonty wielkich konstrukcji stalowych. Poznamy też sympatyczną Adrienne. Kim ona jest?

Ludzie żelaza, odcinek 2

Ludzie żelaza, odcinek 2
Kraj produkcji: USA Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:37

Na moście Alexandra Hamiltona w Bronksie spotykamy Adrienne, która od dwóch lat w prawdziwie hardkorowych warunkach uczy się zawodu inżyniera odpowiedzialnego za konstrukcje stalowe. Jak ta młoda kobieta – jedna z zaledwie 25 kobiet w związku zawodowym zrzeszających konstruktorów z tej branży – radzi sobie w tym męskim zawodzie i męskim środowisku?

.. Wszystkie odcinki serii „Ludzie żelaza” na VOD. Za darmo!

Chyba każdy, kto stawia stopę w Nowym Jorku, zachwyca się tamtejszymi wieżowcami, ogromnymi mostami i imponującymi stadionami. Mało kto jednak się zastanawia, jak wygląda budowa tych obiektów i kto za nią odpowiada. Twórcy serii dokumentalnej „Ludzie żelaza” przybliżają sylwetki nowojorskich konstruktorów, którzy codziennie ryzykują życie, pracując na wysokościach w ekstremalnie trudnych warunkach.

Redakcja 24/03/2017

Zobacz też

Wakacyjna miłość. Czy lato sprzyja budowaniu związków? Wakacyjna miłość. Czy lato sprzyja budowaniu związków? Latem miłość jest tuż pod skórą. Ale choć płonie szybko i ostro, to w głębi duszy wie, że dalszego ciągu nie będzie. Z wakacyjnego flirtu rzadko rodzi się stabilny związek. A może lato to dobra szansa na odrodzenie małżeństwa? Urlop rodzi wiele napięć w związku. Ale iskrzenie może być twórcze. Jak odnaleźć PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ? JAK ZNALEŹĆ PARTNERA, z którym uda ci się stworzyć satysfakcjonujący związek? Jak odnaleźć PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ? JAK ZNALEŹĆ PARTNERA, z którym uda ci się stworzyć satysfakcjonujący związek? Coraz więcej osób żyje w samotności. Z roku na rok wzrasta liczba rozwodników, starych panien i wiecznych kawalerów. A przecież większość z nas (o ile nie wszyscy) marzy o prawdziwej miłości. Jak ją znaleźć? Gdzie tkwi klucz do sukcesu? Jak wybrać psa? Jak wybrać psa - rasowy czy kundelek? Jak dobrze wybrać szczeniaka? Jak wybrać psa? Jak wybrać psa - rasowy czy kundelek? Jak dobrze wybrać szczeniaka? Jak wybrać psa - rasowy czy kundelek? Ten sympatyczny i wierny czworonóg to najlepszy przyjaciel człowieka. Zanim jednak zdecydujesz się wziąć psa, rozważ wszystkie za i przeciw. Zastanów się też nad tym, czy pies, który ci się podoba jest dla ciebie odpowiedni. Każda rasa ma bowiem typowe dla siebie cechy i warto wiedzieć, co oddziedziczył nasz przyszły pupil i czego w związku z tym będzie od nas wymagał. Czy kota można nauczyć chodzenia na smyczy? Czy kota można nauczyć chodzenia na smyczy? Nawet takie niezależne uparciuchy, jakimi są koty, można nauczyć spacerowania przy nodze na smyczy. Dzięki temu nawet jeśli mieszkasz w bloku, twój pupil będzie miał kontakt z naturą. Zacznij od przyzwyczajenia kota do noszenia szelek i obróżki.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!