Ludzie żelaza, odcinek 2. Remonty konstrukcji stalowych i sympatyczna Adrienne. WIDEO

W 2. odcinku programu Ludzie żelaza dowiemy się, jak przebiegają remonty wielkich konstrukcji stalowych. Poznamy też sympatyczną Adrienne. Kim ona jest?

Ludzie żelaza, odcinek 2

Ludzie żelaza, odcinek 2
Kraj produkcji: USA Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:37

Na moście Alexandra Hamiltona w Bronksie spotykamy Adrienne, która od dwóch lat w prawdziwie hardkorowych warunkach uczy się zawodu inżyniera odpowiedzialnego za konstrukcje stalowe. Jak ta młoda kobieta – jedna z zaledwie 25 kobiet w związku zawodowym zrzeszających konstruktorów z tej branży – radzi sobie w tym męskim zawodzie i męskim środowisku?

.. Wszystkie odcinki serii „Ludzie żelaza” na VOD. Za darmo!

Chyba każdy, kto stawia stopę w Nowym Jorku, zachwyca się tamtejszymi wieżowcami, ogromnymi mostami i imponującymi stadionami. Mało kto jednak się zastanawia, jak wygląda budowa tych obiektów i kto za nią odpowiada. Twórcy serii dokumentalnej „Ludzie żelaza” przybliżają sylwetki nowojorskich konstruktorów, którzy codziennie ryzykują życie, pracując na wysokościach w ekstremalnie trudnych warunkach.

Redakcja 24/03/2017

Zobacz też

Jakim samochodem jeździ Donald Tusk, a czym wozi się Waldemar Pawlak? Sprawdź, jaki samochód wybrać dla rodziny Jakim samochodem jeździ Donald Tusk, a czym wozi się Waldemar Pawlak? Sprawdź, jaki samochód wybrać dla rodziny Na co dzień premier Donald Tusk korzysta ze służbowej limuzyny, ochranianej szczelnie przez Biuro Ochrony Rządu. Mało kto wie, że w weekendy w rodzinnym Sopocie przesiada się do swojego prywatnego auta - Toyoty Auris. Jego zastępca w rządzie Waldemar Pawlak, również ma słabość do Toyoty. Kto ma dostęp do bazy PESEL? Jakie służby specjalne mogą sprawdzić dane w bazie PESELu? Kto ma dostęp do bazy PESEL? Jakie służby specjalne mogą sprawdzić dane w bazie PESELu? Od grudnia 2011 r. nasze dane w bazie PESEL może sprawdzać Biuro Ochrony Rządu. To kolejna formacja służb specjalnych, która może w określonym celu sprawdzić, np. adres zamieszkania podejrzanego bądź jego wykroczenia. Kim był Poncjusz Piłat? Czy na nim spoczywa odpowiedzialność za śmierć Jezusa? Kim był Poncjusz Piłat? Czy na nim spoczywa odpowiedzialność za śmierć Jezusa? Kim był Poncjusz Piłat? Piłat wpisał się w historię jako najsłynniejszy prokurator - to on zatwierdził wyrok skazujący Jezusa na ukrzyżowanie. W opinii Ojców Kościoła to nie na nim jednak spoczywa odpowiedzialność za śmierć Jezusa. Poncjusz Piłat był namiestnikiem rzymskiej prowincji, Judei od roku 26 do ok. 36 n.e. Tacyt uważał Piłata za prokuratora tej prowincji. Jakim człowiekiem był Piłat? Jak traktował Jezusa? Mówimy wszystko o Piłacie. JAK najlepiej CAŁOWAĆ? 21 rodzajów najlepszych pocałunków JAK najlepiej CAŁOWAĆ? 21 rodzajów najlepszych pocałunków Całowanie się jest dla zbliżenia tym, czym przyprawy dla wykwintego dania. Bez tego seks straci swój smak, stanie się mdły i bezbarwny. Jest coś magicznego w pocałunkach - są bardzo sexy, ale są też dowodem miłości, prawdziwej bliskości między kochankami. Całować można na wiele sposobów. Jak dobrze całować?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!