Łowczynie duchów. Jackie i Alison mierzą się ze zjawiskami paranormalnymi

Przyjaciółki z dzieciństwa – Jackie Dennison i Alison Wynne-Rider – mają oryginalny dar. Potrafią nawiązywać kontakt ze światem zmarłych i pomagają każdemu, kto podejrzewa, że nękany jest przez istoty nadprzyrodzone. Jackie i Alison wspólnie odwiedzają miejsca, w których straszy. Zbłąkanym duchom wskazują właściwą drogę wyzwolenia się ze związków ze światem ziemskim, a znękanym mieszkańcom Ziemi pomagają pozbyć się kłopotliwych gości z zaświatów.

Jackie Dennison i Alison Wynne-Ryder to znane na całym świecie media – osoby, które komunikują się z duchami. W programie „Łowczynie duchów" również i my, za ich pośrednictwem poznamy zjawy krążące nad Ziemią i dowiemy się, co mają nam do powiedzenia.

Jackie i Alison to profesjonalne łowczynie duchów. Swoją działalność traktują jako misję. Jeżdżąc po całym świecie, starają się nieść pomoc zarówno zjawom, które potrzebują wsparcia z Ziemi, żeby mogły odejść, jak i ludziom, których domy nawiedzane są przez duchy. Właśnie tym – osobą, która pomaga żyjącym i zmarłym – w ich przekonaniu powinno być medium.

Przyjaciółki składają wizyty w domostwach, których właściciele nękani są przez nieokreślonego pochodzenia siły. Spotykają się z z duchami uwięzionymi na Ziemi i nawiązawszy z nimi kontakt, poznają ich historie. Potem pomagają im w spokoju opuścić ziemski padół, uwalniając gospodarzy domów od nieproszonych gości. Zarówno duchy, jak i ludzie mogą liczyć na ich pomoc.

Redakcja 31/10/2014

Zobacz też

LOTNISKO MODLIN. Dokąd polecisz z lotniska w Modlinie? LOTNISKO MODLIN. Dokąd polecisz z lotniska w Modlinie? Nowootwarte lotnisko w podwarszawskim Modlinie przeznaczone jest głównie dla „tanich” linii. Będą z niego korzystać tacy przewoźnicy jak np. Wizzair oraz Raynair, a także samoloty czarterowe. JAK POWSTAJE TORNADO CZYLI TRĄBA POWIETRZNA? Tornada w Polsce występowanie JAK POWSTAJE TORNADO CZYLI TRĄBA POWIETRZNA? Tornada w Polsce występowanie Tornado, czyli trąba powietrzna to zjawisko coraz częstsze w Polsce. Jak powstaje tornado? Czym jest tornado? To gwałtownie wirująca kolumna powietrza, zazwyczaj powstaje w przedniej części chmury burzowej Cumulonimbus. Przyjmuje postać ciemnego leja skierowanego ku powierzchni Ziemi. Gdy wir stopniowo obniża się, przekrój leja zmniejsza się. Powstaje wiatr o ogromnej sile. W pewnym momencie pod nim tworzy się drugi wir przy powierzchni Ziemi, który porywa tumany piasku lub pyłu i spiralnym ruchem unosi je do góry. Oba wiry łączą się ze sobą i tworzą często brązowy, ciemny słup. Czy tornada są grożne? Jakie skutki mogą wywołać tornada? CZYM JEST ZORZA POLARNA? Jak powstaje zorza polarna? CZYM JEST ZORZA POLARNA? Jak powstaje zorza polarna? To jedno z najpiękniejszych zjawisk na niebie. Zorza polarna bo o niej mowa to zarazem cudowne, ale i bardzo niepokojące zjawisko. Mówimy jak powstaje zorza polarna. JAK POWSTAJE TORNADO, TRĄBA POWIETRZNA, NAWAŁNICA? Jak powstają tornada? JAK POWSTAJE TORNADO, TRĄBA POWIETRZNA, NAWAŁNICA? Jak powstają tornada? Tornada to coraz większa codzienność naszym klimacie, gdzie temperatura może się zmienić z godziny na godzinę, a ścierające się fronty atmosferyczne mają miejsce spotkań nad Polską. JAK POWSTAJE TORNADO, jak powstają tornada? To proste!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!