Łowczynie duchów. Jackie i Alison mierzą się ze zjawiskami paranormalnymi

Przyjaciółki z dzieciństwa – Jackie Dennison i Alison Wynne-Rider – mają oryginalny dar. Potrafią nawiązywać kontakt ze światem zmarłych i pomagają każdemu, kto podejrzewa, że nękany jest przez istoty nadprzyrodzone. Jackie i Alison wspólnie odwiedzają miejsca, w których straszy. Zbłąkanym duchom wskazują właściwą drogę wyzwolenia się ze związków ze światem ziemskim, a znękanym mieszkańcom Ziemi pomagają pozbyć się kłopotliwych gości z zaświatów.

Jackie Dennison i Alison Wynne-Ryder to znane na całym świecie media – osoby, które komunikują się z duchami. W programie „Łowczynie duchów" również i my, za ich pośrednictwem poznamy zjawy krążące nad Ziemią i dowiemy się, co mają nam do powiedzenia.

Jackie i Alison to profesjonalne łowczynie duchów. Swoją działalność traktują jako misję. Jeżdżąc po całym świecie, starają się nieść pomoc zarówno zjawom, które potrzebują wsparcia z Ziemi, żeby mogły odejść, jak i ludziom, których domy nawiedzane są przez duchy. Właśnie tym – osobą, która pomaga żyjącym i zmarłym – w ich przekonaniu powinno być medium.

Przyjaciółki składają wizyty w domostwach, których właściciele nękani są przez nieokreślonego pochodzenia siły. Spotykają się z z duchami uwięzionymi na Ziemi i nawiązawszy z nimi kontakt, poznają ich historie. Potem pomagają im w spokoju opuścić ziemski padół, uwalniając gospodarzy domów od nieproszonych gości. Zarówno duchy, jak i ludzie mogą liczyć na ich pomoc.

Redakcja 28/11/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!