Megalotnisko w Dubaju - ostatni odcinek pierwszej serii

Lotnisko w Dubaju po raz ostatni odsłoni przed nami swoje sekrety. Ile osób dziennie tu przybywa? Jak pracownicy zapewniają komfort podróżnym? Jak radzą sobie z problemami, których nieustannie dostarcza ten gigant? FOKUS TV zaprasza na finałowy odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Marzy wam się wycieczka do Dubaju? Zobaczcie, jak wita turystów to bajeczne miasto! Tylko jak się tam dostać? Najlepiej polecieć samolotem i wylądować na megalotnisku w tym mieście. Jedna z najszybciej rozwijających się dziś metropolii świata może pochwalić się jednym z największych portów lotniczych na świecie, który zresztą tak jak i ona nieustannie się rozbudowuje.

Nic w tym zresztą dziwnego. To właśnie tu, w Dubaju, dumie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w mieście, które w ciągu kilku zaledwie dziesięcioleci powstało na pustynnych piaskach, krzyżują się drogi przybyszy z całego świata - VIP-ów, celebrytów, sław, biznesmenów. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina!

FOKUS TV zaprasza na ostatni odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

 

Redakcja 05/05/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Jak włączyć lub wyłączyć czasoumilacz w Plusie? Jak włączyć lub wyłączyć czasoumilacz w Plusie? Jesteś klientem sieci Plus? Chcesz, aby twoi znajomi dzwoniąc do ciebie nie słyszeli nudnego, standardowego sygnału telefonicznego, a muzykę? Nic prostszego. Wystarczy włączyć usługę "czasoumilacz". Dowiedz się, jak to zrobić. DO JAKIEJ SIECI NALEŻY NUMER TELEFONU Jak sprawdzić sieć po numerze telefonu? DO JAKIEJ SIECI NALEŻY NUMER TELEFONU Jak sprawdzić sieć po numerze telefonu? Jak sprawdzić do jakiej sieci należy dany numer telefonU? Sprawdzanie sieci po numerze telefonu po prefiksie nie zawsze jest skuteczne. Obecnie można przejść do innej sieci zachowując stary numer. Jak więc sprawdzić sieć, do jakiej należy numer telefonu? Oto sprawdzone sposoby. Sprawdź szybko i sprawnie w jakiej sieci jest numer telefonu lub do jakiej sieci należy numer telefonu komórkowego. Jak odpoczywać, żeby odpocząć? Jak planować odpoczynek, żeby wypocząć? Rady dla zapracowanych Jak odpoczywać, żeby odpocząć? Jak planować odpoczynek, żeby wypocząć? Rady dla zapracowanych Odpoczywać trzeba umieć. Odpoczynek od pracy i regeneracja naszych sił fizycznych oraz psychicznych jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania w świecie zawodowym i prywatnym. Pamiętajmy, że zmęczony, zniechęcony pracownik, to zły pracownik. Jak zatem odpoczywać, by odnowić swoje siły. Jak naładować akumulatory i efektywnie odpocząć? Podpowiadamy, jak planować odpoczynek, żeby wypocząć. Jak kupić dobre słuchawki? Jak kupić dobre słuchawki? Jak wybrać słuchawki, które gwarantują dobry dźwięk, są tanie i się nie plączą? Każdy, kto porusza się innym środkiem transportu niż samochód, wie jak wielkie znaczenie mają słuchawki. Gdy ich zapomnimy lub się zepsują, przeżywamy katusze, a godziny spędzone w podróży dłużą się okropnie. Jak tego uniknąć, kupując DOBRE SŁUCHAWKI?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!