Megalotnisko w Dubaju - ostatni odcinek pierwszej serii

Lotnisko w Dubaju po raz ostatni odsłoni przed nami swoje sekrety. Ile osób dziennie tu przybywa? Jak pracownicy zapewniają komfort podróżnym? Jak radzą sobie z problemami, których nieustannie dostarcza ten gigant? FOKUS TV zaprasza na finałowy odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Marzy wam się wycieczka do Dubaju? Zobaczcie, jak wita turystów to bajeczne miasto! Tylko jak się tam dostać? Najlepiej polecieć samolotem i wylądować na megalotnisku w tym mieście. Jedna z najszybciej rozwijających się dziś metropolii świata może pochwalić się jednym z największych portów lotniczych na świecie, który zresztą tak jak i ona nieustannie się rozbudowuje.

Nic w tym zresztą dziwnego. To właśnie tu, w Dubaju, dumie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w mieście, które w ciągu kilku zaledwie dziesięcioleci powstało na pustynnych piaskach, krzyżują się drogi przybyszy z całego świata - VIP-ów, celebrytów, sław, biznesmenów. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina!

FOKUS TV zaprasza na ostatni odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

 

Redakcja 05/05/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!