Megalotnisko w Dubaju: na czym polega tajemnica jego sukcesu?

Lotnisko w Dubaju - miliony pasażerów, dziesiątki tysięcy pracowników obsługi i wielkie wyzwania! Tutaj standardy muszą być tak wysokie, jak najwyższy budynek świata Burj Dubai - najwyższy budynek świata, usytuowany w najbardziej bajecznym mieście na kuli ziemskiej! Zapraszamy na kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju"!Port lotniczy Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie - to właśnie tu spotyka się cały świat! To tu mieszają się ze sobą ludzie o różnych kolorach skóry, władający różnymi językami, pochodzący z zupełnie różnych kultur. Jak zapanować nad tą ludzką falą? Co zrobić, żeby wszyscy podróżni dotarli na czas do celu swojej podróży, mając poczucie bezpieczeństwa i komfortu?

Jak stawić czoła pojawiającym się problemom? Personel zatrudniony na lotnisku w Dubaju to ekipa starannie wyselekcjonowanych pracowników z całego świata, podobnie, jak i pasażerowie, pochodzących z różnych kultur i nacji. Najlepsi z najlepszych, bo megalotnisko to megawyzwania! Wycieczka do Dubaju w planach? Sprawdź, jak powita Cię jeden z największych portów lotniczych na świecie.  

FOKUS TV zaprasza na program „Megalotnisko w Dubaju", w którym pokażemy Wam największe lotnisko świata - port lotniczy w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 

Redakcja 26/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Proces Eichmanna - jak sądzono hitlerowskiego zbrodniarza? WIDEO Proces Eichmanna - jak sądzono hitlerowskiego zbrodniarza? WIDEO Proces Eichmanna to historia jednego z najbardziej znanych procesów sądowych XX wieku. Oskarżonym jest Adolf Eichmann, wysoki funkcjonariusz nazistowskich Niemiec, członek Gestapo. Jako główny koordynator i wykonawca planu ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej, jest oskarżony nie tylko o ludobójstwo, ale również inne przestępstwa, m.in. deportację w nieludzkich warunkach ok. 500 tys. polskich cywilów. Młodzi w Moskwie - miasto skrajności. Jak żyją nastolatki w największym mieście Rosji? Młodzi w Moskwie - miasto skrajności. Jak żyją nastolatki w największym mieście Rosji? Spojrzenie na współczesną Moskwę przez pryzmat mieszkających w niej nastolatków. Są wśród nich dzieci bogaczy, miłośnicy sportów ekstremalnych czy neonaziści. Kamera podąża za bohaterami obserwując ich codzienne życie, troski i radości. Trud, brud i demolka, odcinek 2.: Wyburzanie. Toyota camry jako pojazd niosący zniszczenie? WIDEO Trud, brud i demolka, odcinek 2.: Wyburzanie. Toyota camry jako pojazd niosący zniszczenie? WIDEO Czy zwykła toyota camry może stać się supermachiną niosącą zniszczenie? Tak, jeśli wezmą się za nią Jonny Smith i Tom „Wookie” Ford – charyzmatyczni gospodarze pasjonującej serii „Trud, brud i demolka”. Obaj stoją na czele drużyn rywalizujących ze sobą o to, która lepiej przerobi samochód w zupełnie nowy, odjechany pojazd. Nagie miasto: Rzym. Poznaj tajemnice Rzymu! Nagie miasto: Rzym. Poznaj tajemnice Rzymu! Twórcy serialu Nagie miasto używają wspaniałej animacji CGI, by zajrzeć pod podszewkę starożytnego miasta, jakim jest Rzym. Zdejmują warstwa po warstwie drogi, betonowe współczesne budynki - i poznają tajne technologie i infrastrukturę, które umożliwiły w starożytności powstanie tej metropolii.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!