Megalotnisko w Dubaju: na czym polega tajemnica jego sukcesu?

Lotnisko w Dubaju - miliony pasażerów, dziesiątki tysięcy pracowników obsługi i wielkie wyzwania! Tutaj standardy muszą być tak wysokie, jak najwyższy budynek świata Burj Dubai - najwyższy budynek świata, usytuowany w najbardziej bajecznym mieście na kuli ziemskiej! Zapraszamy na kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju"!Port lotniczy Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie - to właśnie tu spotyka się cały świat! To tu mieszają się ze sobą ludzie o różnych kolorach skóry, władający różnymi językami, pochodzący z zupełnie różnych kultur. Jak zapanować nad tą ludzką falą? Co zrobić, żeby wszyscy podróżni dotarli na czas do celu swojej podróży, mając poczucie bezpieczeństwa i komfortu?

Jak stawić czoła pojawiającym się problemom? Personel zatrudniony na lotnisku w Dubaju to ekipa starannie wyselekcjonowanych pracowników z całego świata, podobnie, jak i pasażerowie, pochodzących z różnych kultur i nacji. Najlepsi z najlepszych, bo megalotnisko to megawyzwania! Wycieczka do Dubaju w planach? Sprawdź, jak powita Cię jeden z największych portów lotniczych na świecie.  

FOKUS TV zaprasza na program „Megalotnisko w Dubaju", w którym pokażemy Wam największe lotnisko świata - port lotniczy w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 

Redakcja 26/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!