Megalotnisko w Dubaju: na czym polega tajemnica jego sukcesu?

Lotnisko w Dubaju - miliony pasażerów, dziesiątki tysięcy pracowników obsługi i wielkie wyzwania! Tutaj standardy muszą być tak wysokie, jak najwyższy budynek świata Burj Dubai - najwyższy budynek świata, usytuowany w najbardziej bajecznym mieście na kuli ziemskiej! Zapraszamy na kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju"!Port lotniczy Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie - to właśnie tu spotyka się cały świat! To tu mieszają się ze sobą ludzie o różnych kolorach skóry, władający różnymi językami, pochodzący z zupełnie różnych kultur. Jak zapanować nad tą ludzką falą? Co zrobić, żeby wszyscy podróżni dotarli na czas do celu swojej podróży, mając poczucie bezpieczeństwa i komfortu?

Jak stawić czoła pojawiającym się problemom? Personel zatrudniony na lotnisku w Dubaju to ekipa starannie wyselekcjonowanych pracowników z całego świata, podobnie, jak i pasażerowie, pochodzących z różnych kultur i nacji. Najlepsi z najlepszych, bo megalotnisko to megawyzwania! Wycieczka do Dubaju w planach? Sprawdź, jak powita Cię jeden z największych portów lotniczych na świecie.  

FOKUS TV zaprasza na program „Megalotnisko w Dubaju", w którym pokażemy Wam największe lotnisko świata - port lotniczy w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 

Redakcja 24/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Ludwik Sobolewski prezes GPW zwieszony. Nadużywał kompetencji. KIM jest szef Giełdy Papierów Wartościowych? Ludwik Sobolewski prezes GPW zwieszony. Nadużywał kompetencji. KIM jest szef Giełdy Papierów Wartościowych? Ludwik Sobolewski prezes GPW został zwieszony po tym, jak został oskarżony o nadużywanie swoich kompetencji. Mówimy, kim jest szef Giełdy Papierów Wartościowych? Dlaczego Rada Giełdy Papierów Wartościowych zawiesiła w czynnościach prezesa GPW Ludwika Sobolewskiego?  Joanna Kulig, kim jest polska aktorka robiąca światową karierę? Co warto o niej wiedzieć? Joanna Kulig, kim jest polska aktorka robiąca światową karierę? Co warto o niej wiedzieć? Joanna Kulig - najgorętsze polskie nazwisko w Hollywood. Joanna KuligZa oceanem sukces miała już osiągnąć nie jedna polska aktorka czy piosenkarka. Jak na razie z marnym skutkiem. Jedynie o Joannie Krupie jest głośno, ale w kontekście niezbyt artystycznym … Ale nie traćmy nadziei, bo ostatnio w USA dostrzeżono, niezbyt znaną w kraju, polską aktorkę Joannę Kulig. Co warto o niej wiedzieć? Kim jest Joanna Kulig? Pracujesz tymczasowo? Czy wiesz, że też masz prawo do urlopu? Pracujesz tymczasowo? Czy wiesz, że też masz prawo do urlopu? Prawo do urlopu mają także pracownicy tymczasowi. Przysługuje on tylko wówczas, gdy czas wykonywania pracy tymczasowej jest dłuższy niż miesiąc.  Gdy czas wykonywania pracy tymczasowej u jednego lub kilku pracodawców przekroczy miesiąc, wtedy zyskujemy prawo do 2 dni wolnego za każdy miesiąc Urlop na żądanie - kiedy go nie dostaniemy. Kiedy pracodawca może ODMÓWIĆ URLOPU NA ŻĄDANIE? Urlop na żądanie - kiedy go nie dostaniemy. Kiedy pracodawca może ODMÓWIĆ URLOPU NA ŻĄDANIE? W ubiegłym roku dwie trzecie pracowników w ogóle nie wystąpiło z wnioskiem o urlop na żądanie, a tylko 9 procent wykorzystało wszystkie 4 dni. Czy wiesz, że pracodawca nie ma obowiązku udzielić urlopu na żądanie? Może tak zrobić szczególnie wtedy, gdy chce z niego skorzystać w jednym czasie większość pracowników firmy. Kiedy pracodawca może nie zgodzić się na twój urlop?  

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!