Megalotnisko w Dubaju: najlepsza droga do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Lotnisko w Dubaju - nawet najmniejsza pomyłka może kosztować ten port lotniczy utratę reputacji na międzynarodowej arenie, a na to orientalny kolos nie może sobie pozwolić! Zobaczcie, jak działa jeden z największych portów lotniczych na świecie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek z serii „Megalotnisko w Dubaju"!Megalotnisko musi robić megawrażenie! Codziennie przez ten gigantyczny bliskowschodni port lotniczy przewijają się tysiące pasażerów, wśród których, obok zwykłych podróżujących i turystów są milionerzy, przedsiębiorcy, celebryci i wszelkiego rodzaju VIP-y z całego świata. Jak obsłużyć tak wymagających pasażerów? Jak zapewnić im komfort i obsługę na najwyższym poziomie?

Jak przewidzieć wszystkie nieprzewidywalne sytuacje i przygotować na procedury, które przydadzą się, gdy do nich dojdzie? Koniecznie sprawdźcie jak działa największe lotnisko na świecie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!


 

Redakcja 20/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Karty mieczy w Tarocie: jak je odczytywać? Co znaczą miecze w Tarocie? Karty mieczy w Tarocie: jak je odczytywać? Co znaczą miecze w Tarocie? Karty Mieczy w Arkanach Mniejszych Tarota wiążą się z życiem umysłowym, sferą intelektualną człowieka. Mogą odnosić się do kariery, projektów, nauki, ale też można je interpretować szerzej jako wróżbę dotyczącą życiowych wydarzeń. Jak odczytywać znaczenie kart mieczy w Tarocie? Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować? Karty kielichów w Tarocie: jakie mają znaczenie? Jak je interpretować? Jak należy interpretować karty kielichów w Tarocie? Każda z kart ma kilka znaczeń, aczkolwiek u źródła tych znaczeń leży ta sama energia, ta sama jakość. Również każdy tarocista interpretuje karty po swojemu, ponieważ aby wróżyć, trzeba nawiązać z Tarotem osobistą relację, każda karta powinna mieć dla tarocisty osobisty wydźwięk. Jak odczytywać karty buław w Tarocie? Co symbolizują buławy w Małych Arkanach Tarota? Jak odczytywać karty buław w Tarocie? Co symbolizują buławy w Małych Arkanach Tarota? Małe Arkana (buławy, kielichy, miecze, pentakle) symbolizują poszczególne sfery w człowieku: woli, serca, umysłu oraz ciała. Buławy wiążą się ze światem woli, który odpowiada żywiołowi ognia. Co oznaczają karty buław w Małych Arkanach Tarota? Jak je interpretować? Jakie znaczenie kryją w sobie Arkana Mniejsze Tarota? Małe Arkana Tarota: czym są? Jak je interpretować? Jakie znaczenie kryją w sobie Arkana Mniejsze Tarota? Małe Arkana Tarota: czym są? Jak je interpretować? Arkana Mniejsze są podzielone na cztery ciągi (buławy, kielichy, miecze i pentakle). Podział ten skorelowany jest ze starożytnym podziałem na cztery żywioły. Czym są Małe Arkana Tarota? Jakie mają znaczenie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!