Megalotnisko w Dubaju: najlepsza droga do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Lotnisko w Dubaju - nawet najmniejsza pomyłka może kosztować ten port lotniczy utratę reputacji na międzynarodowej arenie, a na to orientalny kolos nie może sobie pozwolić! Zobaczcie, jak działa jeden z największych portów lotniczych na świecie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek z serii „Megalotnisko w Dubaju"!Megalotnisko musi robić megawrażenie! Codziennie przez ten gigantyczny bliskowschodni port lotniczy przewijają się tysiące pasażerów, wśród których, obok zwykłych podróżujących i turystów są milionerzy, przedsiębiorcy, celebryci i wszelkiego rodzaju VIP-y z całego świata. Jak obsłużyć tak wymagających pasażerów? Jak zapewnić im komfort i obsługę na najwyższym poziomie?

Jak przewidzieć wszystkie nieprzewidywalne sytuacje i przygotować na procedury, które przydadzą się, gdy do nich dojdzie? Koniecznie sprawdźcie jak działa największe lotnisko na świecie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!


 

Redakcja 20/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

ŚLUB KOŚCIELNY. Jak zawrzeć ważne małżeństwo kościelne? Kiedy można wziąć ślub kościelny? ŚLUB KOŚCIELNY. Jak zawrzeć ważne małżeństwo kościelne? Kiedy można wziąć ślub kościelny? Ślub kościelny wybiera wiele par. Nie wszyscy jednak wiedzą, że prawo kanoniczne stawia małżonkom specjalne wymagania. Muszą je spełnić, by ślub kościelny był ważny. Sprawdź, kiedy małżeństwo kościelne jest ważne? Jak zawrzeć ważne małżeństwo kościelne? Kiedy można wziąć ślub kościelny? ŚWIĄTECZNE TRADYCJE: Czy pocałunek pod jemiołą przynosi szczęście? ŚWIĄTECZNE TRADYCJE: Czy pocałunek pod jemiołą przynosi szczęście? Dlaczego na święta dekorujemy dom jemiołą? Sprawdź, skąd wziął się ten zwyczaj oraz przesąd, że trzeba się pocałować, stojąc pod gałązką jemioły. Mówimy, czy pocałunek pod jemiołą przyniesie szczęście. PLEŚŃ NA ŚCIANIE. Jak usunąć pleśń ze ściany? Instrukcja krok po kroku, jak zlikwodować pleśń na ścianie PLEŚŃ NA ŚCIANIE. Jak usunąć pleśń ze ściany? Instrukcja krok po kroku, jak zlikwodować pleśń na ścianie Pleśń na ścianie nie wygląda dobrze, poza tym trzeba ją usunąć, bo jest szkodliwa dla zdrowia. Zanim zabierzesz się za usuwanie pleśni za ściany zastanów się nad poprawą wentylacji, by problem nie powrócił. Jak usunąć pleśń ze ściany? Instrukcja krok po kroku, jak zlikwodować pleśń na ścianie. Proste sposoby na pozbycie się pleśni ze ściany. Jak przeżyć ROZSTANIE Z UKOCHANĄ OSOBĄ? Co robić, gdy rzucił cię chłopak? Jak przeżyć ROZSTANIE Z UKOCHANĄ OSOBĄ? Co robić, gdy rzucił cię chłopak? No i stało się. To, czego się domyślałaś, dokonało się. Powiedział, że idzie tylko po papierosy i za chwilę wróci. Nie wrócił, a ty zostałaś sama, jedynie ze swoją rozpaczą. Wydaje ci się, że świat się zawalił? Nic bardziej błędnego. Możesz sobie z tym problemem poradzić, i to szybciej niż myślisz.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!