Megalotnisko w Dubaju: wieczna rozbudowa i nienaganne działanie

Lotnisko w Dubaju - jak działa jeden z największych portów lotniczych świata? Dubajski kolos to prawdziwy „work in progress" - obiekt nieustannie się rozbudowuje, obsługując coraz większą liczbę podróżnych. Cel? 100 milionów pasażerów w ciągu roku w ciągu najbliższych kilku lat! Odkryjcie tajniki tego niesamowitego portu lotniczego w kolejnym odcinku programu „Megalotnisko w Dubaju"!Remonty pasów startowych, rozbudowa istniejących już obiektów, dobudowywanie nowych - na lotnisku w Dubaju to codzienność. Nie rzadziej zdarzają się pasażerowie usiłujący przewieźć narkotyki, diamenty lub zwierzęta, z gatunków, którymi handel jest zakazany, a także przyjezdni gubiący dokumenty, oraz i tacy, którzy podróżują z fałszywymi paszportami.

Zgubienie bagażu? Na terenie tak kolosalnego portu lotniczego odnalezienie walizek może stać się nie lada wyzwaniem! A co, jeśli zgubi się tu dziecko? Bagaże bywają zresztą często nietypowe - tak nietypowe, jak na przykład stado koni wyścigowych z Francji, które musi zostać otoczone szczególnie troskliwą opieką... Aby to wszystko działało i to nienagannie, potrzebna jest rzesza pracowników. To oni pokażą ekipie filmowej kulisy działania lotniska w Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz wyzwania, z jakimi muszą się zmagać podczas swojej pracy.

FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!
 

Redakcja 19/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!