Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu?

Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Ogromna powierzchnia, dziesiątki tysięcy pracowników, setki procedur i miliony podróżnych - oto największe lotnisko świata, które znajduje się w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jesteście ciekawi, jak zorganizowana jest praca na tym gigantycznym porcie lotniczym? Zastanawiacie się, co się dzieje w miejscach, które ukryte są przed wzrokiem podróżnych? Zadajecie sobie pytanie, jakie procedury obowiązują pracowników lotniska w sytuacjach kryzysowych?
Pracownicy lotniska w Dubaju  pokażą ekipie filmowej kulisy tego molocha, na którym spotkać można milionera, celebrytę, bajecznie bogatego arabskiego szejka oraz zwykłych ludzi z całego świata. A każdy z nich może stać się źródłem problemów, podobnie jak jego rodzina czy bagaż. Oprócz tego pracownicy muszą zadbać, by sprzęt na lotnisku zawsze był sprawny, a rzesza mechaników - zapewnić wszystkim bezpieczne loty. Jak to wszystko udaje się skoordynować?

FOKUS TV zaprasza na niesamowitą wycieczkę po lotnisku w Dubaju - największym porcie lotniczym świata! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! 

Redakcja 28/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Czym różni się program "Mieszkanie dla Młodych" od "Rodziny na Swoim"? Czym różni się program "Mieszkanie dla Młodych" od "Rodziny na Swoim"? "Rodzina na Swoim" - program rządowych dopłat do kredytów mieszkaniowych - kończy się z końcem grudnia 2012 r. W drugiej połowie 2013 r. ma zacząć obowiązywać kolejny, mniej korzystny program "Mieszkanie dla Młodych". Kto będzie mógł z niego skorzystać?  DELFINA I BARTEK WYGRALI MAM TALENT 5! Kim są, co osiągnęli Delfina Przeszłowska i Bartek Byjoś [VIDEO] DELFINA I BARTEK WYGRALI MAM TALENT 5! Kim są, co osiągnęli Delfina Przeszłowska i Bartek Byjoś [VIDEO] Delfina i Bartek duet taneczny zostali zwycięzcami 5. edycji "Mam Talent!". Zwycięzcy to para mieszana Bartosz Byjoś i Delfina Przeszłowska. Oboje mają za sobą doświadczenie w występach akrobatycznych. Oboje są wyjątkowo utalentowali, wygrali Mam Talent. Przeczytaj kim są, co osiągnęli? Jak DELFINA I BARTEK wygrali piątą edycję programu MAM TALENT. ADWENT: co to jest, na czym polega? ADWENT: co to jest, na czym polega? Najbliższą niedzielą 2 grudnia rozpoczyna się Adwent. Podczas Adwentu w chrześcijańskim Rzymie śpiewano Te Deum i z radością oczekiwano narodzenia Chrystusa, w Hiszpanii natomiast poszczono i odprawiano pokutę. A jakie są polskie tradycje i zwyczaje adwentowe? WRÓŻBY NA ANDRZEJKI: czy trzeba WRÓŻYĆ? Inne pomysły na ANDRZEJKOWĄ ZABAWĘ? WRÓŻBY NA ANDRZEJKI: czy trzeba WRÓŻYĆ? Inne pomysły na ANDRZEJKOWĄ ZABAWĘ? Czy trzeba wróżyć z okazji Andrzejek? Jeśli jesteś panną i zależy ci na wydaniu się - wróż sobie do woli. Nie ma żadnej pewności, że wróżba się spełni, ale można tak ją sobie zinterpretować, że jakby nie było, tak będzie dobrze. Albo jak w góralskim powiedzeniu: Albo bedzie padać, albo bedzie dysc. Czy warto się bawić z okazji ANDRZEJEK?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!