Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu?

Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Ogromna powierzchnia, dziesiątki tysięcy pracowników, setki procedur i miliony podróżnych - oto największe lotnisko świata, które znajduje się w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jesteście ciekawi, jak zorganizowana jest praca na tym gigantycznym porcie lotniczym? Zastanawiacie się, co się dzieje w miejscach, które ukryte są przed wzrokiem podróżnych? Zadajecie sobie pytanie, jakie procedury obowiązują pracowników lotniska w sytuacjach kryzysowych?
Pracownicy lotniska w Dubaju  pokażą ekipie filmowej kulisy tego molocha, na którym spotkać można milionera, celebrytę, bajecznie bogatego arabskiego szejka oraz zwykłych ludzi z całego świata. A każdy z nich może stać się źródłem problemów, podobnie jak jego rodzina czy bagaż. Oprócz tego pracownicy muszą zadbać, by sprzęt na lotnisku zawsze był sprawny, a rzesza mechaników - zapewnić wszystkim bezpieczne loty. Jak to wszystko udaje się skoordynować?

FOKUS TV zaprasza na niesamowitą wycieczkę po lotnisku w Dubaju - największym porcie lotniczym świata! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! 

Redakcja 28/04/2015

Podobne

Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Megalotnisko w Dubaju - jak działa? Lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w pełni zasługuje na określenie „mega". Jest to dziś największe lotnisko świata, które rocznie obsługuje gigantyczny ruch. Przewija się przez nie 57 milionów pasażerów i 344 tysiące lotów rocznie, obsługiwanych przez 60 tysięcy pracowników. Sprawdźcie, jak działa ta gigantyczna machina! Zapraszamy na nowy program FOKUS TV! Największe lotnisko świata i jego tajemnice -  kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata i jego tajemnice - kolejny odcinek programu Megalotnisko w Dubaju! Największe lotnisko świata, najwyższy budynek na kuli ziemskiej, najbardziej luksusowy hotel na globie i bajeczny kompleks sztucznych wysp - to wszystko znajduje się w najszybciej rozwijającym się dziś mieście świata - w Dubaju. Port lotniczy w tym mieście jest bez wątpienia jego najważniejszą wizytówką! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju", który odkrywa przed widzami tajemnice tego orientalnego giganta! Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju - kulisy funkcjonowania największego portu lotniczego Megalotnisko w Dubaju to serial dokumentalny o największym lotnisku świata. Zapraszamy na niesamowitą wycieczkę do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie znajduje się największy na Ziemi port lotniczy! Obejrzyjcie kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"! Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Megalotnisko w Dubaju: co się dzieje na jego zapleczu? Lotnisko w Dubaju to prawdziwy kolos! Co rok przewija się przez nie gigantyczna liczba około 70 milionów pasażerów. Jak wygląda obsługa tak wielkiej liczby podróżnych? Sprawdźcie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Megalotnisko w Dubaju"!

Zobacz też

Rycerze. Ile prawdy kryje się w micie średniowiecznych wojowników bez zmazy i skazy? ZDJĘCIA Rycerze. Ile prawdy kryje się w micie średniowiecznych wojowników bez zmazy i skazy? ZDJĘCIA Średniowieczni wojownicy zyskali nieśmiertelność dzięki kulturze. Wciąż żyją w hitach kinowych, książkach, grach komputerowych, pojawiają się na zamkowych festiwalach. Dzięki romansom dworskim do naszych czasów przetrwał wyidealizowany obraz szlachetnych, odważnych i honorowych rycerzy. Ile w nim prawdy? Pierwotny instynkt. Ile w zwierzętach popędu, a ile doświadczenia i wyuczonych umiejętności? ZDJĘCIA Pierwotny instynkt. Ile w zwierzętach popędu, a ile doświadczenia i wyuczonych umiejętności? ZDJĘCIA Seria „Pierwotny instynkt” to zrealizowana w nowoczesny sposób, porywająca opowieść o zwierzętach i tym, co nimi kieruje. Widzowie dowiedzą się między innymi, kiedy przedstawiciele różnych gatunków postępują zgodnie z instynktem, a w jakich momentach wykorzystują wyuczone umiejętności. Tajemnice ludzkości. Jak uniwersalne popędy kształtują od zarania wpływają na życie człowieka. ZDJĘCIA Tajemnice ludzkości. Jak uniwersalne popędy kształtują od zarania wpływają na życie człowieka. ZDJĘCIA Seria „Tajemnice ludzkości” to fascynująca opowieść o tym, jak dwanaście ponadczasowych sił i popędów w niezwykły sposób kształtowało losy rodzaju ludzkiego, wpływając zarówno na dawne, jak i na dzisiejsze formy życia człowieka. Tajne dżihadystki w Wielkiej Brytanii. Siatka terrorystyczna ISIS w Europie oczyma kobiet-szpiegów. ZDJĘCIA Tajne dżihadystki w Wielkiej Brytanii. Siatka terrorystyczna ISIS w Europie oczyma kobiet-szpiegów. ZDJĘCIA Film dokumentalny „Tajne dżihadystki w Wielkiej Brytanii” to efekt dziennikarskiego śledztwa prowadzonego w tajnych kręgach kobiet wspierających ISIS na Wyspach. Materiały do filmu przez ponad rok zbierały dwie młode reporterki, brytyjskie muzułmanki, które podjęły duże ryzyko, by ujawnić szokujące fakty.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!