LIST MIŁOSNY. Jak napisać list do chłopaka? WYZNANIE MIŁOŚCI ukochanemu - czy to się sprawdza?

Listy do chłopaka nie powinny być naiwne. Użyj broni kobiecej - intrygi. Spraw, że pomyśli: ona jest interesująca... List miłosny do ukochanego – podajemy przykłady, jak pisać wyznanie miłosne 

Jak napisać list miłosny do ukochanego - Kilka rad:

  • Moja droga, do chłopaka musisz napisać taki list, by on nie sądził, że Ty mu się narzucasz. Jeśli będziesz bardzo chciała, a on nie – wyczuje to i zacznie uważać, że jesteś „łatwa”. Kobieta za nic w świecie nie może stracić szacunku w oczach mężczyzny!

  • Moja miła, daj mu jakąś obietnicę, że pozna twoje wdzięki, powab twojego ciała. List musi być grą, ale bezpieczną dla Ciebie – to flirt, który można obrócić w żart. Nie możesz pisać jak bezpłciowy ktoś - chłopaki tego nie lubią.

  • Kochana, zastosuj broń kobiecą - intrygę. Użyj formuły „Nie sądzisz, że” – czyli zasiej wątpliwości w głowie chłopaka. Napisz: „Nie sądzisz chyba, że mi się podobasz, ale zaciekawiła mnie Twoja opowieść. Czy możesz ją kontynuować...” – nic nie ryzykujesz, a chłopak jest już omotany. Myśli: ona mnie docenia, zauważyła moją mądrość, podobam jej się. Może i ona jest interesująca?

  • Jak chłopak odpowie listem, nie odpisuj za wcześnie...

Stosując powyższe zasady w listach do ukochanego, bezpieczne wyznasz nawet miłość. Nie wprost - tego nie radzę.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 26/09/2012

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!