Lidia w kuchni – takiej szefowej kuchni jeszcze nie widzieliście! Sprawdź co ugotuje!

Lidia w kuchni to jeden z najciekawszych programów kulinarnych jakie widzieliście. Amerykanka włoskiego pochodzenia w każdym odcinku przygotowuje znakomite i nieskomplikowane potrawy.

Lidia w kuchni to jeden z najbardziej cenionych i lubianych programów kulinarnych. Prowadząca – Lidia Bastianich – to autorka poczytnych książek kucharskich i właścicielka czterech nowojorskich restauracji, które cieszą się olbrzymim powodzeniem. W jej życiu największymi pasjami są gotowanie i rodzina. Obydwie pojawiają się w jej programie.

Przepisy Lidii są dosyć nietypowe, ale zarazem niezbyt skomplikowane, łatwe do wykonania i stosunkowo ekonomiczne. Jako szefowa kuchni uwielbia wykorzystywanie warzyw i owoców sezonowych, co nie tylko mocno wzbogaca smak potraw, ale też sprawia, że zdobycie produktów w tańszych cenach jest dużo prostsze. W programie pojawiają się goście, często są to członkowie rodziny, a sposób gotowania Lidii jest pełen przywiązania dla tradycji i kultywowania zwyczajów swoich przodków.

Redakcja 08/05/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!