Leszek Wronka, narzeczony MŁYNKOVEJ: Kim jest? Co osiągnął?

Od rozwodu z Łukaszem Nowickim, Halinka Młynkowa nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Krótko związana była z Bartkiem Prokopowiczem, potem  poznała pochodzącego z Czech producenta muzycznego - Leszka Wronkę. Mówimy, kim jest  partner Halinki Młynkowej. Para ponoć się zaręczyła!

Kompozytor, producent muzyczny i reżyser Leszek Wronka urodził się w 1960 roku w Cieszynie. Do 1997 roku mieszkał w Trzyńcu. Aktualnie mieszka w Czeskiej Pradze, skąd często przyjeżdża do Polski, gdzie zajmuje się karierą muzyczną Ewy Farny. Wronka jest absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej. To właśnie Leszek na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie, gdzie był jednym z członków jury, odkrył Farnę. Jeszcze tego samego dnia, w którym usłyszał młodą wokalistkę zaproponował jej współpracę. W krótkim czasie powstały pierwsze utwory demo, które Wronka przekazał czeskiemu oddziałowi Universal Music Group.

Wronka jest również producentem i autorem piosenek m.in Heleny Vondraczkowej oraz Karela Gotta.

Wronka od roku spotyka się z wokalistką Halinką Młynkową. Pomimo sporej różnicy wieku (17 lat) para wydaje się być idealnie zgrana i szczęśliwa. Wronka ma już syna oraz kilkuletnią wnuczkę. Młynkowa i Wronka pracują już nad nowym albumem, który niedługo ukaże się w Polsce.

Ostatnio w mediach pojawiła sie informacja o zaręczynach pary!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!