Leszek Wronka, narzeczony MŁYNKOVEJ: Kim jest? Co osiągnął?

Od rozwodu z Łukaszem Nowickim, Halinka Młynkowa nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Krótko związana była z Bartkiem Prokopowiczem, potem  poznała pochodzącego z Czech producenta muzycznego - Leszka Wronkę. Mówimy, kim jest  partner Halinki Młynkowej. Para ponoć się zaręczyła!

Kompozytor, producent muzyczny i reżyser Leszek Wronka urodził się w 1960 roku w Cieszynie. Do 1997 roku mieszkał w Trzyńcu. Aktualnie mieszka w Czeskiej Pradze, skąd często przyjeżdża do Polski, gdzie zajmuje się karierą muzyczną Ewy Farny. Wronka jest absolwentem wrocławskiej Akademii Muzycznej. To właśnie Leszek na Konkursie Piosenki Dziecięcej w Hawierzowie, gdzie był jednym z członków jury, odkrył Farnę. Jeszcze tego samego dnia, w którym usłyszał młodą wokalistkę zaproponował jej współpracę. W krótkim czasie powstały pierwsze utwory demo, które Wronka przekazał czeskiemu oddziałowi Universal Music Group.

Wronka jest również producentem i autorem piosenek m.in Heleny Vondraczkowej oraz Karela Gotta.

Wronka od roku spotyka się z wokalistką Halinką Młynkową. Pomimo sporej różnicy wieku (17 lat) para wydaje się być idealnie zgrana i szczęśliwa. Wronka ma już syna oraz kilkuletnią wnuczkę. Młynkowa i Wronka pracują już nad nowym albumem, który niedługo ukaże się w Polsce.

Ostatnio w mediach pojawiła sie informacja o zaręczynach pary!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 18/10/2013

Zobacz też

WYMIANA OPON. O czym pamiętać przy wymianie opon zimowych? WYMIANA OPON. O czym pamiętać przy wymianie opon zimowych? Najwyższy czas zmienić opony letnie na zimowe. Wraz ze spadkiem temperatury opony letnie tracą bowiem swoje właściwości. Wielu z nas jeszcze przed pierwszymi mrozami staje przed dylematem wyboru dobrej opony zimowej. Przeczytaj, jak dobrać opony zimowe? Wymiana opon - o czym pamiętać? Polisa OC i AC. Na co zwrócić uwagę, kupując UBEZPIECZENIE SAMOCHODU? Polisa OC i AC. Na co zwrócić uwagę, kupując UBEZPIECZENIE SAMOCHODU? Kupując polisę ubezpieczeniową, warto sprawdzić jak najwięcej ofert i pamiętać, że nie zawsze najtańsze ubezpieczenie będzie najlepsze. Zwracajmy uwagę na zakres ochrony polisy, poziom udziału własnego w szkodzie, a także na amortyzację części. Przed zakupem obowiązkowo czytajmy też warunki umowy. iPad vs Galaxy Tab. Który tablet lepszy i dlaczego? Jaki tablet kupić? iPad vs Galaxy Tab. Który tablet lepszy i dlaczego? Jaki tablet kupić? Chcecie zakupić tablet, ale nie możecie się na żaden zdecydować? Nie wiecie czy lepszy będzie Apple iPad czy Samsung Galaxy Tab? Mówimy wszystko na temat tych dwu tabletów i mamy nadzieję, że pomożemy rozwiać wątpliwości. Poznaj opinie na temat tabletów. Jaki tablet kupić? Jak wybrać telewizor? Czym różni się LCD od telewizorów plazmowych, LED oraz 3D? Jak wybrać telewizor? Czym różni się LCD od telewizorów plazmowych, LED oraz 3D? Wybór właściwego telewizora nie jest prosty. Sklepowe półki uginają się pod ciężarem urządzeń, które kusza nas nowoczesnymi technologiami. Co oznaczają te wszystkie tajemnicze symbole na opakowaniach, co najlepiej wybrać? LED, LCD, telewizor plazmowy, a może ostatni przebój, czyli telewizor 3D? 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!