Legendy miejskie – dwa palce w żołądku dobermana, czarna wołga, gang złodziei nerek...

W dzieciństwie zastanawialiście się, gdzie może parkować czarna wołga, a dziś, wyjeżdżając na wakacje, niepokoicie się, czy w mieście, do którego się wybieracie, aby nie grasuje gang złodziei nerek? Ten program na pewno wam się spodoba!Uwaga zbyt podejrzliwi, a także zbyt łatwowierni! Program „Legendy miejskie” powstał specjalnie dla was! Nigdy nie wierzycie w bzdurne historyjki o ludziach, którzy zostali przywaleni śniegiem i w cudowny sposób uniknęli śmierci? A może wprost przeciwnie – nawet najbardziej niesamowite opowiastki wydają wam się prawdopodobne, ponieważ uważacie, że „najciekawsze scenariusze pisze życie”? Tak czy inaczej, ten program na pewno wam się spodoba!

Skąd się biorą miejskie legendy? Czy opowiadają o wydarzeniach, które faktycznie miały miejsce? A może są tylko fantazjami na temat zupełnie zwykłych zdarzeń?

Zainspirowani popularnością miejskich legend twórcy na poły zabawnego, na poły makabrycznego programu, zatytułowanego po prostu „Legendy miejskie” postanowili odtworzyć najstraszniejsze i najpopularniejsze miejskie opowieści ze wszystkich stron świata i pokazać je na ekranie. Zrobili też coś więcej! Dotarli do źródeł i oddzielili legendy prawdziwe od fałszywych! W każdym z kolejnych odcinków serii zobaczycie trzy niesamowite opowieści, z których tylko jedna będzie prawdziwa! Waszym zadaniem jest odgadnąć, która!

Program „Legendy miejskie” można obejrzeć także online – w serwisie FOKUS.tv w zakładce VOD.

Redakcja 04/03/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!