Laurka na Dzień Ojca - jak przygotować?

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Jaką niespodziankę przygotować ukochanemu tacie? Laurkę! Jak zrobić ją własnoręcznie?
Zdjęcie z artykułu: Laurka na Dzień Ojca - jak przygotować?
Laurka na Dzień Ojca - jak przygotować?źródło:pixabay.com/ kmicican

Każdego ojca ucieszy laurka z życzeniami od dziecka. Największą przyjemność sprawimy ojcu, gdy podarujemy laurkę wykonaną samodzielnie. Dziecko, przygotowując ją własnoręcznie, pokaże w ten sposób, jak bardzo go kocha.

Wykonanie takiej laurki nie jest trudne. Potrzebna będzie:

  • kartka z bloku technicznego lub kartka papieru kolorowego, 

  • cienka tasiemka, 

  • dziurkacz, 

  • nożyczki, 

  • kredki lub farby, 

  • klej 

  • ewentualnie zdjęcie dziecka albo np. samochodu, jeśli tata jest fanem motoryzacji. 

Kartkę składamy na pół. Na wierzchniej stronie malujemy bukiet kwiatów lub naklejamy wycięte z kolorowego papieru kwiatki. Zamiast bukietu możemy nakleić swoją fotografię. W środku natomiast wpisujemy życzenia. Następnie przy zgięciu kartki robimy dziurki, przekładamy przez nie tasiemkę i zawiązujemy kokardkę.

Redakcja 19/06/2017

Zobacz też

Jak nie wpuścić komarów do domu? Jak pozbyć się nieproszonych gości? DOMOWE SPOSOBY Jak nie wpuścić komarów do domu? Jak pozbyć się nieproszonych gości? DOMOWE SPOSOBY Początek lata to także pierwszy atak komarów. Gryzą, kłują, a potem straszliwie swędzi. Co zrobić, by do domu nie wpuścić nieproszonych gości i jak komarywypędzić? Walcz olejkiem, cebulą i pomidorem! Oto kilka sprawdzonych przez nasze babcie sposobów. Poznaj domowe sposoby na komary! TURYSTYKA PODZIEMNA. Podziemne trasy turystyczne – dlaczego warto zwiedzać? TURYSTYKA PODZIEMNA. Podziemne trasy turystyczne – dlaczego warto zwiedzać? Turystyka podziemna? Mało kto zdaje sobie sprawę, że w Polsce nie brakuje niezwykłych podziemnych tras, które powstawały przez tysiące lat burzliwych dziejów naszego Państwa. Turystyka podziemna cieszy się coraz większą popularnością a nasz kraj to doskonałe miejsce do eksplorowania podziemi. Kto nie powinien zwiedzać podziemnych tras turystycznych? Jak się przygotować do wycieczki? Kto nie powinien zwiedzać podziemnych tras turystycznych? Jak się przygotować do wycieczki? Podziemne trasy turystyczne są odpowiednio zabezpieczone, a większość z nich można zwiedzać w towarzystwie przewodnika. Warto jednak pamiętać, aby odpowiednio przygotować się do wyprawy pod ziemię. Kto powinien unikać podziemnej turystyki? Czy istnieją przeciwwskazania zdrowotne? Czym jest turystyka wojenna? Kto z tego korzysta? Czym jest turystyka wojenna? Kto z tego korzysta? Z roku na rok rośnie liczba osób zainteresowanych zobaczeniem na własne oczy miejsc, które dotknięte zostały klęskami ekologicznymi, bądź nieszczęściami wojny. Płonące miasta, wybuchające budynki, ranni, opuszczone całe wioski. To sceneria, w której coraz więcej osób chce spędzać wakacje. Mówimy, czym jest turystyka wojenna.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!