Laurka na Dzień Ojca - jak przygotować?

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. Jaką niespodziankę przygotować ukochanemu tacie? Laurkę! Jak zrobić ją własnoręcznie?
Zdjęcie z artykułu: Laurka na Dzień Ojca - jak przygotować?
Laurka na Dzień Ojca - jak przygotować?źródło:pixabay.com/ kmicican

Każdego ojca ucieszy laurka z życzeniami od dziecka. Największą przyjemność sprawimy ojcu, gdy podarujemy laurkę wykonaną samodzielnie. Dziecko, przygotowując ją własnoręcznie, pokaże w ten sposób, jak bardzo go kocha.

Wykonanie takiej laurki nie jest trudne. Potrzebna będzie:

  • kartka z bloku technicznego lub kartka papieru kolorowego, 

  • cienka tasiemka, 

  • dziurkacz, 

  • nożyczki, 

  • kredki lub farby, 

  • klej 

  • ewentualnie zdjęcie dziecka albo np. samochodu, jeśli tata jest fanem motoryzacji. 

Kartkę składamy na pół. Na wierzchniej stronie malujemy bukiet kwiatów lub naklejamy wycięte z kolorowego papieru kwiatki. Zamiast bukietu możemy nakleić swoją fotografię. W środku natomiast wpisujemy życzenia. Następnie przy zgięciu kartki robimy dziurki, przekładamy przez nie tasiemkę i zawiązujemy kokardkę.

Redakcja 19/06/2017

Zobacz też

Jakie są najgorsze nawyki kierowców? Czego nie należy robić za kierownicą? Jakie są najgorsze nawyki kierowców? Czego nie należy robić za kierownicą? Wykonywanie czynności niezwiązanych z prowadzeniem pojazdu to powszednia praktyka wśród kierowców. Niestety, złe nawyki rozpraszają uwagę za sterem, znacznie przyczyniają się do obniżenia bezpieczeństwa. Co takiego złego robią kierowcy? Czego powinniśmy się wystrzegać za kółkiem? EKSMISJA NA BRUK. Czy można najemcę wyrzucić na bruk? Kiedy można wyrzucić lokatora na bruk? EKSMISJA NA BRUK. Czy można najemcę wyrzucić na bruk? Kiedy można wyrzucić lokatora na bruk? Czy eksmisja na bruk jest możliwa? Lokator, który nie płaci czynszu, zadłuża mieszkanie i utrudnia życie sąsiadom może spędzać sen z oczu najemcy. Ale i na takiego gagatka są prawne sposoby. Czy można najemcę wyrzucić na bruk? Kiedy można wyrzucić lokatora na bruk? WRÓŻBY ANDRZEJKOWE. Najpopularniejsze i najbardziej typowe WRÓŻBY NA ADRZEJKI WRÓŻBY ANDRZEJKOWE. Najpopularniejsze i najbardziej typowe WRÓŻBY NA ADRZEJKI Wigilia dnia świętego Andrzeja, zwana popularnie Andrzejkami, to noc z 29 na 30 listopada. Tradycyjnie związana była z wróżbami matrymonialnymi odprawianymi przede wszystkim przez młode panny. Dziś jest to świetna okazja do spotkania i zabawy, jedyna noc, kiedy cień na ścianie może zdradzić przyszłość. Jak sobie wróżyć w Andrzejki? Jak fajnie zorganizować wieczór Wróżb Andrzejkowych ? WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ? WRÓŻBY ANDRZEJKOWE - jakie są najlepsze wróżby i zabawy? JAK WRÓŻYĆ? Andrzejki to wieczór wróżb przypadający w nocy z 29 na 30 listopada. To także świetna okazja do zabawy przed czasem adwentu. Dawniej wróżby andrzejkowe miały charakter matrymonialny i dotyczyły tylko niezamężnych dziewcząt. Dzisiaj andrzejki nie są już traktowane tak poważnie, a wróżą sobie wszyscy! Nadal zwykle najlepszą opcją zabawy na Andrzejki są wróżby. Jak wróżyć?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!