Pasta z ryby wędzonej – przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji

Pasta z wędzonej ryby rewelacyjnie smakuje podana na bagietce albo kromce chleba, czy jako samodzielnie zaserwowana przystawka. Jest prosta i szybka w przygotowaniu. Wypróbuj przepis na pastę rybną, którą Magda Gessler przygotowała w Kuchennych rewolucjach w Gdańsku w barze Rybka.
Zdjęcie z artykułu: Pasta z ryby wędzonej – przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucji
Pasta z ryby wędzonej – przepis Magdy Gessler z Kuchennych rewolucjiźródło:Thinkstockphotos.com

Pasta z ryby wędzonej wg Magdy Gessler – składniki

  • wędzona ryba (np. pikling, makrela)
  • 3 jajka
  • pasta pomidorowa
  • majonez
  • musztarda rosyjska
  • biały pieprz
  • kurkuma
  • sól

Pasta z ryby wędzonej wg Magdy Gessler – przepis

Jajka ugotuj na twardo, obierz i drobno posiekaj. Dodaj do nich drobno posiekane mięso wędzonej ryby oraz kilka łyżek majonezu, musztardy rosyjskiej i pasty pomidorowej. Dopraw solą, białym pieprzem oraz, jak Magda Gessler, kurkumą.

   Przepisy Magdy Gessler

.. Wszystkie przepisy kulinarne

Redakcja 30/01/2016

Zobacz też

Wielkie małe stworzenia – owady w 3D. Fascynujący film przyrodniczy na antenie FOKUS TV! Wielkie małe stworzenia – owady w 3D. Fascynujący film przyrodniczy na antenie FOKUS TV! Zapraszamy na niesamowitą wyprawę do świata owadów. Podczas tej fascynującej podróży pokażemy owady w 3D, a na filmie w zwolnionym tempie – motyli „balet", ptaki w locie polujące na swoje małe ofiary oraz ryby, które chwytają insekty zwisające z gałęzi nad lustrem wody. Zapraszamy! Jak poprawić wentylację w łazience, żeby nie napływało do niej zimne powietrze? Jak poprawić wentylację w łazience, żeby nie napływało do niej zimne powietrze? Jeśli w łazience przez kratkę wentylacyjną wpada chłodne powietrze, to jest błąd w układzie wentylacyjnym. Aby poprawić wentylację w łazience, trzeba najpierw zlokalizować co jest tego przyczyną. Napływające zimne powietrze do łazienki może być spowodowane przez kilka czynników. Krzysztof Król – kim jest? [KARIERA, RODZINA] Krzysztof Król – kim jest? [KARIERA, RODZINA] Krzysztof Król od najmłodszy lat wyrastał na gwiazdę polskiej piłki nożnej. Kiedy młodemu piłkarzowi zaproponowano grę w Realu Madryt wydawało się to przepustką do światowej kariery. Jednak po drodze Krzysztof Król nie zawsze dokonywał trafnych wyborów. Mówimy, kim jest Krzysztof Król. Tamara Gee - kim jest? [KARIERA, RODZINA, POLSKIE KORZENIE] Tamara Gee - kim jest? [KARIERA, RODZINA, POLSKIE KORZENIE] Tamara Gee, lepiej znana polskiej publiczności jako Isis Gee, jest amerykańską wokalistką, autorką muzyki i tekstów. Reprezentowala Polskę na Eurowizji w 2008 r. i wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Ostatnio wokalistka przeszła wielką metamorfozę i zdecydowała się powrócić do polskiego show-biznesu.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!