Kto by pomyślał – nowa niesamowita seria na antenie FOKUS TV. Niewiarygodne fakty i zaskakujące ciekawostki.

Czy wiesz, że serce płetwala błękitnego jest wielkości małego samochodu? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak człowiekowi udaje się przeżyć własne kichnięcie, które wydobywa się nozdrzy z prędkością aż 160 km na godzinę? Lub jak wiele tostów może upiec jeden piorun?
„Kto by pomyślał" to wybuchowa mieszanka niewiarygodnych wiadomości i ciekawostek ze świata wiedzy. Kalejdoskop faktów ze wszystkich dziedzin nauki i życia, podanych w przystępnej formie i uatrakcyjnionych animacjami. W każdym odcinku prezentowane jest sześć lub siedem wiadomości, dzięki pozwalają zrozumieć, jak funkcjonuje świat. Wiedza to potęga... A „Kto by pomyślał" jest jak steryd dla mózgu!

W najbliższym odcinku programu: dziwne obiekty, które spadają z nieba, najwyższe na świecie drapacze chmur, życie codzienne w przestrzeni kosmicznej i relacja z wnętrza spadającej lawiny. Nie uwierzysz, a jednak... to prawda!

 

Redakcja 20/06/2014

Zobacz też

Przepowiednie. Co przepowiedział „Czeladnik”? Przepowiednie. Co przepowiedział „Czeladnik”? Jasnowidz podpisujący się imieniem „Czeladnik” doznał objawień Chrystusa i Matki Boskiej. Większość jego przepowiedni dotyczyła losów Kościoła i papieża. Mówimy, co w swoich objawieniach zobaczył „Czeladnik”. TOMASZ NOWAK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Kwidzyna. Zobacz SYLWETKĘ posła TOMASZ NOWAK, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Kwidzyna. Zobacz SYLWETKĘ posła Tomasz Nowak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 37 (OKW Konin). Przedsiębiorca, filolog i działacz lokalnych struktur partii. Do 2000 roku bezpartyjny, a od 2001 roku współorganizator Platformy Obywatelskiej w Koninie, członek Zarządu Wielkopolskiego Platformy Obywatelskiej, a od roku 2003 – Wiceprzewodniczący Zarządu Wielkopolskiego PO w Poznaniu. Kto musi rozmawiać przez komórkę w autobusie? Kto musi rozmawiać przez komórkę w autobusie? Telefon komórkowy cudownie ułatwia życie. Ale jednocześnie utrudnia w niektórych sytuacjach. Niekończące się rozmowy telefoniczne w komunikacji miejskiej to plaga, z którą trudno walczyć. Kiedyś nawet zwykłe rozmowy były prowadzone szeptem, teraz pasażerom powinno się rozdawać... zatyczki do uszu. Czy rozmawianie przez telefon w środkach masowej komunikacji jest eleganckie? MIROSŁAWA NYKIEL, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Wańkowej. Zobacz SYLWETKĘ posła MIROSŁAWA NYKIEL, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Wańkowej. Zobacz SYLWETKĘ posła Mirosława Nykiel, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 27 (OKW Bielsko-Biała). Przedsiębiorca, menadżer i działaczka lokalnych struktur partii. Kim jest pierwsza kobieta, która stała się prezeską RUCH S.A.?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!